هائیتی یتیم خانه آتش: 13 کودک, مرده, سلامت کارگران می گویند

آتش جاروب از طریق هائیتی خانه کودکان اجرا شده توسط ما بر اساس گروه غیر انتفاعی کشتن 13 کودک, بهداشت و درمان کارگران در روز جمعه گفت.

رز ماری لوئیس یک مهد کودک کارگر در خانه گفته آسوشیتد پرس خبرگزاری که او را دیدم 13 بدن کودکان در حال انجام یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک در کنسکفف منطقه خارج Port-au-Prince, هائیتی سرمایه است.

ماری-سونیا چری یک پرستار در نزدیکی باپتیست ماموریت بیمارستان تایید کرد که 13 دختران و پسران مرده بود.

بیشتر:

لوئیس که مشغول به کار در خانه گفت: این آتش سوزی آغاز شد و حدود 9 شب پنج شنبه (02:00 GMT جمعه) و آتش نشانان در زمان حدود 1.5 ساعت می رسند. پرورشگاه تا به حال شده است با استفاده از شمع نور با توجه به مشکلات خود را با ژنراتور و اینورتر, او گفت:.

در حدود نیمی از کسانی که کشته شدند نوزادان یا کودکان نو پا و دیگران بودند حدود 10 یا 11 سال سن لوئیس گفت.

Catiana یوسف, یک دکتر در بیمارستان باپتیست به حساب دیگری گفته بودند بین سه و 18 سال است. هیچ فوری برای توضیح اختلاف.

Haiti orphanage fire

مردم ایستاده در خارج از یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک که در آن آتش سوزی و کشتن 13 کودک [Dieu Nalio چری/AP Photo]

نجات کارگران در صحنه وارد شده بر موتور سیکلت و اصلا اکسیژن بطری و یا آمبولانس نیاز برای حمل و نقل کودکان به بیمارستان گفت: Jean-Francois Robenty داخلی حمایت رسمی.

“آنها می تواند ذخیره شده است,” او گفت:. “ما نمی باید این تجهیزات برای صرفه جویی در زندگی خود.”

Robenty گفت: مقامات معتقد بودند دیگر بدن کودکان باقی مانده در داخل و اورژانس کارگران در تلاش بودند تا آنها را بیرون بکشد در روز جمعه.

یتیم خانه کارگران در صحنه گفت: آنها معتقد بودند در دو بدن بودند و هنوز هم در داخل.

آسوشیتد پرس گزارش کرده است در یک سری از مشکلات در خانه های کودکان اجرا شده توسط کلیسا از کتاب مقدس درک.

کلیسا از کتاب مقدس درک از دست اعتباربخشی برای آن خانه پس از یک سری بازرسی ها ابتدا در نوامبر 2012. هائیتی بازرسان گسله گروه برای ازدحام شرایط غیر بهداشتی و به اندازه کافی به اندازه کافی آموزش دیده کارکنان.

اعضای گروه مذهبی شدند فروش عتیقه جات گران قیمت در بالا پایان فروشگاه در نیویورک و لس آنجلس و با استفاده از بخشی از سود به صندوق خانه.

Orphanage fire

کارکنان و کارگران از یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس آشنایی با گریه خارج از خانه کودکان در صبح روز یکشنبه بر اثر یک آتش سوزی در تاسیسات در کنسکفف در حومه Port-au-Prince, کشتن 13 کودک [Dieu Nalio چری/AP Photo]

آسوشیتد پرس ساخته شده یک سرزده بازدید به گروه خانه دو برگزاری در مجموع 120 کودکان و نوجوانان در سال 2013 در بر داشت و تخت تختخواب سفری با پژمرده و فرسوده تشک های شلوغ به کثیف اتاق. ترش هوا پیچید از طریق سرویس بهداشتی و راه پله. اتاق تاریک و اسپارتان فاقد همینطور نوه ها و یا دکوراسیون.

کلیسا از کتاب مقدس درک مستقر در اسکرانتون پنسیلوانیا عمل دو خانه برای نزدیک به 200 کودک در هائیتی به عنوان بخشی از یک “مسیحی آموزش برنامه” با توجه به آن های اخیر سازمان غیر انتفاعی تشکیل پرونده. این عمل در کشور از سال 1977. آن را شناسایی خانه به عنوان یتیم خانه, اما, آن است که مشترک در هائیتی برای فقیر پدر و مادر به جای کودکان در مراقبت های مسکونی مراکز, جایی که آنها دریافت مسکن و به طور گسترده ای متفاوت برای آموزش و پرورش در چند سال, اما نه از لحاظ فنی یتیم.

“ما را در کودکانی که در شرایط ناامید” این سازمان می گوید در آن تشکیل پرونده مالیاتی برای سال 2017 در سال های اخیر در دسترس است. “بسیاری از آنها بسیار نزدیک به مرگ زمانی که ما آنها را در.” غیر انتفاعی گزارش درآمد حاصل از $6.6 منگنز و هزینه از $2.2 متر در سال.

یک عضو سازمان که شناسایی خود را تنها به عنوان “جیم” در یک تماس تلفنی با اشاره سوالات در آتش به وکیل خود را در هائیتی چه کسی او را شناسایی نمی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>