مسلح آتش سوزی در ضد کا تظاهرات در دهلی

ناشناس مسلح به اخراج یک شات در یک تظاهرات در برابر هند جدید قانون تابعیت در نزدیکی جامع Millia اسلامی (JMI) دانشگاه در پایتخت دهلی نو گفته.

“او (مسلح) بود فریاد پلیس دهلی Zindabad [زنده باد پلیس دهلی], ….کسی که می خواهد آزادی (آزادی) آمده است من به شما شلیک. و او به ضرب گلوله یک آتش” گفت: شاهد ناظم قاضی که او نیز بخشی از اعتراض.

“یک دانش آموز به نام Shadab صدمه دیده بود و در نظر گرفته شده به نزدیکی خانواده مقدس, بیمارستان,” او گفت:.

بیشتر:

دیگر شاهد این باره گفت که جامع دانشجويان راهپیمایی به سمت بنای یادبود مهاتما گاندی رهبر استقلال هند مبارزه هنگامی که این حمله اتفاق افتاده است.

ماه مارس برگزار شد همزمان با سالگرد مرگ گاندی که کشته شد توسط یک عضو هندو راست Nathuram Godse در سال 1948.

قربانی در حال حاضر منتقل شده به مرکز تروما در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) در دهلی نو گفت: منابع.

یک عکس منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز نشان داد این مرد در لباس پوشیدن یک ژاکت سیاه و سفید و brandishing یک بشکه سلاح ایستاده متر دورتر از ده ها تن از نیروهای پلیس مستقر در خارج از دانشگاه که در آن معترضان جمع شده بودند برای ماه مارس است.

به گفته شاهدان ضارب شعار علیه معترضان قبل از شلیک در آنها.

“پلیس ایستاده بود در نزدیکی” احمد ظاهر یک شاهد عینی به رویترز گفت.

معاون کمیسر پلیس در جنوب شرقی دهلی نو گفت که آنها در بازداشت مظنون شدند و در تلاش برای تایید هویت خود اضافه کرد که تحقیقات در حال انجام به این حادثه.

“ما هنوز به تایید می کنند که این فرد. ما باید او را بازداشت و در حال حاضر به دنبال آن” Chinmoy Biswal به الجزیره.

هفته از تظاهرات

تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) که سریع آهنگ هندی تابعیت غیر مسلمان اقلیت از سه کشورهای همسایه هایش را از ماه دسامبر گذشته.

نارندرا نخست وزیر دولت اصرار دارد قانون مورد نیاز است برای کمک به آزار و اذیت اقلیت ها که فرار به هند تا سال 2015 از افغانستان و بنگلادش و پاکستان است.

با این حال معترضان اصرار و پیشنهاد ثبت ملی برای شهروندان تبعیض علیه این کشور اقلیت مسلمان و نقض هند سکولار قانون اساسی است.

در روزهای اخیر رهبران از مودی حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) نامیده می شود برای اقدام علیه معترضان که مدت آنها به عنوان unpatriotic.

این هفته, هند Junior وزیر دارایی Anurag Thakur تشویق هواداران در دولت تجمع انتخاباتی در دهلی نو به شعار خواستار خائن به عکاسی و نقاشی و توبیخ و از این کشور کمیسیون انتخابات.

ماه گذشته پلیس دهلی با هجوم به JMI کتابخانه و کوبید دانش آموزان بودند که در اعتراض کا. ده ها تن از دانش آموزان مجروح شدند و در این اقدام پلیس که باعث اعتراض عمومی.

Tawqeer حسین کمک به این گزارش از دهلی نو

Wounded man is helped after an unidentified man opened fire during a protest against a new citizenship law outside the Jamia Millia Islamia university in New Delhi

یک مرد زخمی کمک کرده است پس از یک مرد ناشناس باز آتش در اعتراض جدید قانون تابعیت در خارج از جامع Millia اسلامی در دانشگاه دهلی نو [دانمارکی صدیقی/رویترز]

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>