تفنگ در یافت تسهیلات که در آن اپستاین درگذشت خودکشی

شده است وجود دارد افزایش شدید ضرب و جرح در زندان, افسران.

شهری Correctional Facility که در آن سرمایه جفری اپستاین مرده پیدا شد با خودکشی در ماه اوت گذشته همچنان به صورت سیستماتیک مسائل با آخرین مورد مربوط به مقامات پیدا کردن یک تفنگ بود که قاچاق داخل اداره زندانها تایید پنج شنبه.

“در روز پنج شنبه 5 مارس BOP کارکنان واقع در لود اسلحه گرم در یکی از واحدهای مسکن. این تاسیسات ادامه خواهد داد به باقی می ماند در عملیات اصلاح وضعیت نهایی جستجوها در تمام زمینه تاسیسات” این اداره در بیانیه ای گفت.

یک منبع مطلع در این باره گفت: سه تا پنج افسران قرار داده شده است در مرخصی اداری, اما از آن خواهد شد اگر به حالت تعلیق در آورده بودند تفنگ حادثه است.

شین Fausey ملی رئیس شورای زندانها اتحادیه است که نشان دهنده BOP ماموران گفت: ABC اخبار که آوردن اسلحه به یک زندان فدرال “قرار می دهد و همه در, شدید و غیر قابل قبول سطح خطر است.”

“این خواهد بود زودرس به فرض که چگونه قاچاق معرفی شد به تسهیلات تا زمانی که کامل و تکمیل تحقیقات به اتمام است” او ادامه داد.

Fausey اضافه شده است که هر کس را مرتکب جرم و جنایت باید مجازات به حد کامل از قانون است.

محلی مقامات اتحادیه نیز تکرار این احساسات است. محلی اتحادیه سر تایرون کاوینگتن به نام برای یک مقیاس کامل بررسی “تعیین شده است که مسئول آوردن اسلحه گرم به یک مرکز فدرال.”

تفنگ حادثه نشان می دهد یک مشکل بزرگتر در MCC منابع گفت: ABC News.

از مارس 2019 به دسامبر 2019 وجود دارد 11 ضرب و جرح از MCC افسران در حالی که وجود داشته اند 15 فقط در دو ماه اول سال 2020 یک منبع گفت.

به طور جداگانه واحد که در آن اپستاین مرده پیدا شد که اغلب نه به طور کامل کارکنان این منبع گفت: با وجود وعده از مدیر سابق BOP و دادستان کل.

یک منبع در توصیف این زندان به عنوان یک “کابوس” را به کار و مشخص شده چه آنها را به عنوان یک درب گردان از رهبری که در آن برخی از اعضای مدیریت بالا هستند و تنها در مواضع خود برای 18 ماه قبل از حرکت آنها به امکانات مختلف.

این منبع گفت: نگهبانان و کاردانی نگهبانان اقامت در یک مرکز بسیار طولانی.

ABC News’ هارون Katersky و الکساندر Mallin باعث شد به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>