کنترل اسلحه و در اختیار داشتن سلاح گرم در آلمان

مشکوک مسلح در راست افراطی حمله در هاناو گزارش شده است که تا به حال اسلحه مجوز و قانونی متعلق به چندین اسلحه. DW به نظر می رسد در آلمان مالکیت اسلحه ،

مالکیت اسلحه در آلمان تنظیم 2002 سلاح عمل می کنند که مطابق اروپایی سلاح گرم بخشنامه که مجموعه اتحادیه اروپا استانداردهای غیر نظامی اسلحه گرم در اختیار داشتن.

چه نوع از تفنگ مجوز در آلمان وجود دارد?

با توجه به سلاح عمل شما نیاز به یک سلاح در اختیار داشتن کارت (Waffenbesitzkarte) به خود و یا خرید یک اسلحه گرم و سلاح های مجوز (Waffenschein) به استفاده و یا حمل لود اسلحه گرم. این به این معنی جمع مثلا فقط نیاز به برای اولین بار در حالی که شکارچیان باید هر دو.

اگر شما تنها سلاح در اختیار داشتن کارت شما می توانید تنها “حمل و نقل” یک اسلحه گرم به جای حمل آن است. که بدان معنی است که باید تخلیه شود و در داخل قفل شده مورد زمانی که شما آن را در. اما برای کسانی که با یک تفنگ مجوز قانون آلمان به ارائه هیچ الزام آیا یک تفنگ باید پنهان و یا لود شده در عمومی و یا نه.

نیز وجود دارد یک جزئی سلاح گرم گواهی (Kleiner Waffenschein) است که ساده تر برای به دست آوردن آن شما نیاز به حمل پایین تر مجهز به سلاح از جمله تفنگ هوا شروع اسلحه شعله ور شدن اسلحه و یا هر چیزی است که می تواند تنها شاهد شلیک و یا محرک.

در مجموع این هزینه ها برای یک برنامه از جمله بیمه مورد نیاز, می تواند اجرا به اطراف €500 ($540).

توبیاس R. مشکوک تیرانداز در هاناو حمله که به کشته شدن نه نفر در دو شیشه میله اعطا شد تفنگ مجوز در سال 2013 و ثبت نام از مالکیت یک سلاح و یک سال بعد با توجه به اطلاعات از مقامات منطقه ای در ایالت هسن. دو سلاح در حال حاضر ثبت نام برای مجوز که آخرین مورد بررسی در سال 2019. این گروه رسانه ای RND گزارش داد که سلاح قتل بود Glock 17 9 میلی متری Luger که تیرانداز از نظر قانونی خریداری شده در یک فروشگاه آنلاین است.

سلاح قتل است و همان مدل استفاده می شود در سال 2016 جرم تیراندازی در مونیخ. این Glock 17 یکی از بدنام ترین تپانچه داشتن شده است توسط چندین توده بورس در آمریکا و توسط آندرس بریویک در نروژ است. آن است که تقریبا غیر ممکن است برای شهروندان آلمانی به طور قانونی به دست آوردن تفنگ اگر آنها از اعضای پلیس و یا یک ورزش تیراندازی باشگاه.

چه نوع اسلحه قانونی در آلمان ؟

قانون آلمان باعث تمایز بین سلاح و جنگ سلاح با دومی ذکر شده در جنگ سلاح های کنترل عمل می کنند.

در آلمان آن را غیر قانونی است به داشتن و یا استفاده از هر سلاح. این شامل تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تفنگ و مسلسل (مگر اینکه اشیاء عتیقه از جنگ جهانی دوم و یا پیش از آن) و یا بشکه و یا شلوار برای چنین سلاح. پمپ-اکشن تفنگ ساچمه ای نیز ممنوع تحت سلاح عمل می کنند.

بیشتر بخوانید: هشت حقایق در مورد کنترل اسلحه در آمریکا

که مجاز به داشتن اسلحه در آلمان ؟

متقاضیان برای یک تفنگ مجوز باید

1) حداقل 18 سال,

2) لازم “قابلیت اطمینان” و “شخصی استعداد”

3) نشان دادن لازم “دانش تخصصی”

4) نشان دادن یک “نیاز” و

5) بیمه مسئولیت برای صدمه شخصی و اموال خسارت حداقل €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار).

چگونه می توانم به متقاضیان نشان می دهد “قابلیت اطمینان” و “شخصی استعداد”?

مقامات محلی مسئول پردازش تفنگ لایسنس برنامه ها و در نتیجه بررسی قابلیت اطمینان, شخصی, استعداد و نیاز. بسته به جایی که متقاضی زندگی مرجع صالح می تواند یا نظم عمومی دفتر (Ordnungsamt) و یا پلیس.

در میان دیگر معیارهای این قانون می گوید که متقاضیان تلقی غیر قابل اعتماد و یا فاقد استعداد شخصی اگر:

  • آنها به اعدام محکوم شده است از یک جرم و جنایت در ده سال گذشته
  • شرایط خود را دلیلی برای فرض کنیم آنها را با استفاده از سلاح های بی پروا
  • آنها شده اند اعضای یک سازمان است که ممنوع شده است و یا خلاف قانون اساسی تلقی
  • آنها در پنج سال گذشته دنبال شده و یا پشتیبانی فعالیت تلقی تهدیدی برای آلمان حافظ منافع خارجی
  • آنها گرفته شده پیشگیرانه پلیس بازداشت بیش از یک بار در پنج سال گذشته
  • آنها وابسته به الکل یا مواد مخدر یا بیمار روانی هستند

در ضمن هر کسی زیر 25 درخواست خود را برای اولین بار تفنگ مجوز باید ارائه یک گواهی نامه از “استعداد روانی” از بهداشت عمومی افسر یا روانشناس.

ادامه مطلب: ‘راست katey” می رود دادگاه در آلمان

Cupboard with weapons (picture-alliance/dpa/F. Gentsch)

آلمانی تفنگ قوانین نیز تصریح چگونه اسلحه را می توان ذخیره شده

چگونه می توانم به متقاضیان نشان می دهد “دانش تخصصی”?

متقاضیان برای یک تفنگ مجوز باید به تصویب یک آزمون و یا دچار برخی از آموزش به دست آوردن یک تفنگ. دولت امتحانات پوشش جنبه فنی و حقوقی از سلاح گرم دست زدن به امن و مهارت های تیراندازی خود را.

دانش تخصصی نیز می تواند تایید با سایر امتحانات به عنوان طولانی به عنوان آنها همان پوشش مناطق: این شامل مجوز شکار امتحانات gunsmith تجارت امتحانات و یا تمام وقت استخدام در تفنگ یا تجارت اسلحه برای سه سال.

تکمیل برخی از دوره های آموزشی مربوط به سلاح گرم است که این نتیجه با یک معاینه نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان دانش تخصصی.

در ضمن رسما به رسمیت شناخته شده تیراندازی انجمن همچنین می توانید انجام خود امتحانات.

ادامه مطلب: سلاح های آلمانی سازمان عفو ‘یک موفقیت بزرگ’ در بایرن

چگونه می توانم به متقاضیان نشان می دهد “نیاز”?

قانون می گوید که اسلحه مجوز متقاضیان باید ثابت کند برخی از نیاز به دست آوردن یکی از این تعریف به عنوان “شخصی و یا منافع اقتصادی meriting ویژه به رسمیت شناختن بالاتر از همه به عنوان یک شکارچی ماهر سنتی ماهر جمع آوری سلاح یا مهمات سلاح یا مهمات متخصص در خطر انقراض, فرد, سلاح های سازنده سلاح های فروشنده و یا شرکت امنیتی است.”

افرادی که نشان می دهد آنها غیر منتظره ای به احتمال زیاد قربانی جرم نیز می تواند تلقی به عنوان یک نیاز برای داشتن یک اسلحه.

اعضای انجمن تیراندازی و باشگاه همچنین می توانید نشان دادن “نیاز” برای یک تفنگ مجوز اگر آنها ارائه یک گواهی نامه از یک ارتباط سنتی marksmen تایید که آنها نیاز به این سلاح ها به منظور حفظ سنت است.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>