گواتمالا در اخراجی با COVID-19: ما اقدام کرده بود متحدان

گواتمالا رئیس جمهور روز پنج شنبه در مورد سوال خود را در رابطه با ایالات متحده آشکار سرخوردگی بیش از این ما در ادامه به ارسال اخراجی آلوده با COVID-19 به یک کشور در حال مبارزه برای مدیریت بحران است.

“این از متحدان ایالات متحده درست نیست” رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت. “گواتمالا است متحد از ایالات متحده, اما, ایالات متحده است گواتمالا متحد. آنها را درمان نمی کند ما مانند یک متحد.”

بیشتر:

Giammattei برای اولین بار از منطقه رهبران به صحبت کردن در برابر سیاست آمریکا که ارسال کرده است هزاران نفر از اخراجی بازگشت به کشور خود پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

گواتمالا تایید کرده 119 اخراجی وارد با COVID-19 از ما از جمله سه تأييد سلامت رسمی در روز چهارشنبه. این کشور به حالت تعلیق در تبعید پرواز در موارد متعدد پس از آلوده مسافران تشخیص داده شد اما از سر گرفته و آنها را پس از اطمینان از مقامات ایالات متحده.

ما شروع به تست گواتمالا اخراجی برای این بیماری قبل از اخراج آنها, اما حتی پس از آن گواتمالا آلوده تشخیص داده اخراجی. آن را به نظر می رسد برخی تا به حال تست شده و تایید شده به عنوان منفی یک هفته قبل از خروج خود را.

Guatemala deportees

Guatemalans اخراج از آمریکا موج از یک اتوبوس پس از ورود در La Aurora, فرودگاه بین المللی در شهر گواتمالا [Moises Castillo/AP Photo]

Giammattei گفت: آلوده اخراجی ایجاد شد “مشکلات جدی” در کشور را در حال حاضر غیرمنتظره نظام سلامت است.

“ایالات متحده کمک کرده است تا کشورهای دیگر از جمله با هواکش و به ما هیچ چیز آمده است و نه حتی خرد شده ذرت,” او گفت: در طول یک آنلاین ظاهر با اطلس شورای آدرین Arsht آمریکای لاتین مرکز. “ما احساس نمی بسیار سپاسگزار برای راه ما درمان شده اند.”

Giammattei به نظر می رسد با اشاره به کمک های پزشکی ارسال به مکزیک و السالوادور و هندوراس, همه, دولتها دریافت اخراجی بدون شکایت. ماه گذشته Giammattei بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از یک لیست از تماس های تلفنی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رئیس جمهور السالوادور و هندوراس ارائه کمک و تشویق.

“ما درک می کنیم که ایالات متحده می خواهد به اخراج افراد, اما آنچه که ما را درک نمی کنند این است که آنها ارسال پروازها همه آلوده,” او گفت:.

تحلیلگر سیاسی رنزو رسل گفته آسوشیتد پرس خبرگزاری که این موضوع افزایش تنش بین دو کشور “از آنجا که ایالات متحده بی شرمانه ادامه داد: ارسال آلوده مهاجران است و نه انطباق با آنچه در آن ارائه می گردد”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>