گروه ‘ماسک صورت معاف’ کارت وعده به حفظ و توزیع آنها

کارت ادعا معاف حامل از ماسک موجب حمل DOJ آرم.

یک گروه است که گردش به اصطلاح “ماسک صورت معاف” کارت مسئله به معاف حامل از احکام نیاز به پوشش صورت به فرسوده در می گویند که آنها را پیدا خواهد کرد “های مختلف به معنی” توزیع آنها را پس از خود سایت گرفته شد پایین.

وزارت دادگستری و مقامات با صدور بیانیه ای در کارت های, که برخی از آنها مارک با آرم خود را به مشاوره است که آنها جعلی و نه صادر شده توسط یک سازمان دولتی.

این کارت که برای لحظه ای دیگر برای خرید در دسترس می گویند “با پوشیدن یک ماسک صورت به شمار روانی و یا فیزیکی خطر ابتلا به من. تحت قانون آمریکایی های معلول [sic] عمل من نه نیاز به افشای وضعیت من به شما.”

این کارت همچنین حمل و هشدار داد که نقض قانون آمریکایی های معلول می تواند ملاقات با “شیب دار مجازات” از جمله جریمه $75,000 یا 150.000 دلار.

کارت از ویژگی های وزارت دادگستری, آرم و لوگو شامل یک طاس عقاب برای این گروه که تولید آنها آزادی را تنفس کرد.

این کارت همچنین هشدار می دهند: “انکار دسترسی به کسب و کار شما/سازمان نیز خواهد شد [بود] به گزارش FTBA برای اقدامات بیشتر.”

“آیا نمی شود فریب خورده را با حیله و سوء استفاده از DOJ عقاب” آمریکا وکیل Matthew G. T. مارتین از وسط منطقه کارولینای شمالی در بیانیه ای گفت . “این کارت را انجام نمی نیروی قانون است. این “آزادی برای نفس کشیدن آژانس’ یا ‘FTBA,’ است نه یک سازمان دولتی.”

FTBA را Wix وب سایت و Facebook صفحه گروه شده اند در نظر گرفته شود. جدید, خصوصی, Facebook, گروه ایجاد شده بود در هفته گذشته و در حال حاضر بیش از 400 عضو دارد.

در یک بیانیه ارائه شده به ABC اخبار FTBA ارتباطات تیم گفت: کارت “یک ابزار آموزشی است” و هدف آنها بود “به آموزش های عمومی خود را قانونی و حقوق بشر در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است.”

این گروه همچنین گفت که آنها تا به حال با صدور بیانیه ای روشن که کارت صادر شد و نه توسط وزارت دادگستری اضافه کرد که آنها خواهد بود به دنبال توزیع کارت وسیله دیگر.

“ما در حال حاضر چندین کسب و کار مستقل رسانه های فعال است که فروش این کارت و راه اندازی خواهد شد در سراسر کشور توزیع” گروه ارتباطات تیم گفت.

این گروه گفت که آن را به ایجاد کارت پس از دریافت شکایت از “جان شهروندان” در سراسر ایالات متحده بود که شرایط پزشکی که مانع آنها با پوشیدن ماسک.

گروه موسس Lenka Koloma آگهی نسخه از این کارت که از ویژگی های وزارت دادگستری, آرم, شخصی او Facebook صفحه. او در پست تبلیغات کارت بود پرچم به عنوان اطلاعات نادرست توسط رسانه های اجتماعی غول پیکر واقعیت چکرز. او در وب سایت شخصی همچنین ویژگی های ویدئوها در مورد چگونه به مقابله با “ماسک صورت بشود.”

“این است که تمرکز ما به آموزش های عمومی در مورد اهمیت بدون مانع اکسیژن خود را به طور کلی خوب بودن و کمک به جامعه افزایش ایمنی طبیعی بدون فدا کردن آزادی خود را از مسئول انتخاب خود بهداشت و سلامت دیگران” Koloma گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ABC News.

ماسک صورت بوده است flashpoint برای جنگ در طول شیوع کروناویروس با یک رشته از برخورد خشونت آمیز-از جمله قتل یک فروشگاه نگهبان — به درگیری بیش از پوشش.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>