فروشگاه های مواد غذایی اصرار آرامش در میان بحران: ‘این یک تقاضا مسئله است. نه یک مسئله عرضه’

با وجود صحنه هایی از قفسه های خالی و مشتریان احتکار تمام ملزومات صنعت مواد غذایی می گوید که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به باز باقی می ماند امن و مجهز میان coronavirus همه گیر و تاکید کرد که زنجیره تامین است که هنوز هم در جریان است.

“ما می دانیم که چه خطرات و خرده فروشان در حال پرداختن به این خطرات در فروشگاه” هدر Garlich که با این نسخهها کار با مواد غذایی, انجمن صنایع گفت: ABC News.

Garlich گفت: کارگران زیر هدایت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها از جمله شستن دست ها-تمیز کردن بالا لمسی مناطق و تمرین تا حد اجتماعی فاصله به عنوان امکان پذیر است و اشاره کرد که “بسیاری از فروشگاه های کلیک-و-جمع آوری و تحویل گزینه است.”

“خطرات وجود دارد اما این صنعت کاهش آنها از طریق شیوه های که شناخته شده” Garlich اضافه شده است. “در فروشگاه همکاران در حال تمیز کردن به طور منظم. فروشگاه در حال حاضر خوب کیفیت هوا به طوری که آنها در حال محافظت از مشتریان خود را با تاکتیک های ساده مانند تمیز کردن بالا لمسی مناطق و ابزار ارائه به مشتریان خود را مطابق با اصول بهداشتی چرخ و سبد و یا درب.”

Garlich اشاره کرد که او نیست “شاهد هر گونه گزارش از انتقال به عنوان یک نتیجه از بودن در یک فروشگاه مواد غذایی — در ایالات متحده آمریکا و یا در خارج از کشور — و یا دیگری به مقامات بهداشت عمومی می باید اشاره کرد که.”

“خط پایین: بیمار خود را با بقال. این یک تقاضا مسئله است. نه یک مسئله عرضه,” او گفت:. “دولت متعهد به نگه داشتن فروشگاه باز, کارکنان امن و زنجیره تامین در جریان است.”

تقاضا برای بسیاری از شربت خانه محصولات اساسی و کالاهای خانگی دارای مشخصی میان COVID-19 شیوع.

در هفته پایان مارس 14, کاغذ توالت دیدم 212 درصد افزایش در تقاضا در ایالات متحده در مقایسه با همان دوره یک هفته ای در سال گذشته با توجه به نیلسن آمار منتشر شده در جمعه.

لوبیا خشک دیدم بیش از 230 درصد افزایش در تقاضا و برنج فروش مشخصی توسط 166% که در همان زمان. کنسرو ماهی تن نیز افزایش یافت و با 142 درصد به نیلسن داده است.

رئيس جمهور از ملی فروشنده انجمن که شامل بیش از 8,500 ایالات متحده فروشگاه گفت: ABC News در اوایل این هفته “کاملا وجود دارد هیچ نگرانی در مورد در حال اجرا از مواد غذایی است.”

گرگ فرارا رئیس NGA اضافه شده است که مستقل فروشنده در حال کمک به بزرگتر زنجیر دیدار با تقاضا در طول این زمان است که فروشگاه های مواد غذایی هستند که restocked در سرعت بی سابقه ای.

“زنجیره تامین به طور کامل عملیاتی و منابع جریان 24/7,” فرارا گفت. “متاسفانه تقاضا در بسیاری از بازارهای بی سابقه بوده است و زنجیره تامین در حال تلاش برای گرفتن اما فروشگاه در حال restocked با تولید گوشت و نان و مواد غذایی کنسرو شده-شما نام آن را-به صورت روزانه است.”

در اینجا آخرین است, از عمده مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای در سراسر کشور.

یک Wegmans سخنگو گفت: آنها در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بستن فروشگاه ها و زیر هدایت CDC و همچنین دولت های ایالتی و محلی.

در بیانیه ای در وب سایت خود این شرکت اضافه شده است که آن را زیر سختگیرانه ایمنی مواد غذایی پروتکل ها و به طور فزاینده ای به آموزش کارکنان در مورد ویروسی حفاظت.

علاوه بر این Wegmans در حال افزایش است تمیز کردن هر فروشگاه مرکز توزیع و اضافه کردن اضافی دست-ضد عفونی کننده ایستگاه محدود کردن استفاده از مواد قابل استفاده مجدد فنجان در خود خدمت نوار قهوه و افزایش علامت های مورد استفاده مجدد-کیسه دستورالعمل های تمیز کردن.

به عنوان برای عرضه این شرکت گفت: “تعدادی از فشار بر زنجیره تامین به نگه دارید تا با تقاضا” است که تنها تشدید فزاینده تقاضای بالا به عنوان بسیاری از مشتریان انبار کردن کالا.

“می دانم که ما در ادامه برای دریافت محموله به فروشگاه ما هر روز” این شرکت اعلام کرد. “اگر چه ما ممکن است هر طیف در دسترس ما در حال کار سخت را به مشتریان خود گزینه های در هر رده.”

گفت: هدف آن را نشان نمی دهد هر گونه تغییرات عمده ای به عملیات خود و یا انتخاب کنید تا گزینه های. علاوه بر این شرکت گفت: این ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات است که نیازی به مشتریان برای ورود به فروشگاه از جمله در همان روز تحویل و تحویل به ماشین خود را در پارکینگ.

بقال زنجیره ای Publix اعلام کرد اقدامات مشابه است.

“ما در مورد مراقبت از سلامت و رفاه همکاران و مشتریان و هر احتیاط از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات و تنظیم سیاست ها و روش های” یک Publix سخنگو گفت: ABC News. “همانطور که در موارد دیگر و با COVID-19 ما با پیروی از راهنمایی های ارائه شده توسط CDC و کار محلی و سازمان های دولتی.”

این شرکت اضافه شده است که آن را اصلاح فروشگاه ساعت به منظور انجام بیشتر شستشو. این شرکت همچنین ارائه تحویل خانه و منظقه وانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>