گریشام ترک به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید پس از برگزاری رسمی جلسات

او شده است به نام بانوی اول Melania Trump است رئیس ستاد.

پس از کمتر از یک سال در کار مطبوعاتی کاخ سفید وزیر ارتباطات و مدیر استفانی گریشام پله پایین با توجه به ارشد تهمت مقامات دولت.

گریشام در حال بازگشت به شرق بال برای شروع بلافاصله به عنوان بانوی اول, Melania Trump است رئیس ستاد و سخنگوی او اعلام کرد که روز سه شنبه. او قبلا قطع در شرق بال به عنوان مدیر ارتباطات و معاون رئیس ستاد.

در حالی که هیچ تصمیم گیری نهایی شده گریشام جایگزینی منابع بگویید ABC اخبار رئیس جمهور تهمت است که با توجه به اضافه کردن پنتاگون سخنگوی الهام فرح به کاخ سفید ارتباطات تیم.

فرح نیز دیرین aide برای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع. منابع همچنین نشان می دهد که تهمت به فکر حرکت سخنگوی Kayleigh McEnany از کار خود را re-election campaign to the West Wing.

به عنوان برگ برنده سوم مطبوعاتی وزیر گریشام جایگزین سارا ساندرز در ماه جولای سال 2020 است. به عنوان مدیر ارتباطات او موفق سابق فاکس نیوز اجرایی لایحه, درخشش, با فرض این نقش پس از آن سمت چپ خالی شده بود برای چند ماه. او قرار ملاقات اعلام شد در یک توییت Melania Trump در ماه ژوئن گذشته.

گریشام بوده است-در خدمت عضو و وفادار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز به عنوان یک کمپین دستیار در سال 2015 و بعد از آن در خدمت به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر تحت Sean اسپایسر. گریشام توسعه داده است شهرت برای اولویت اول خانواده حفظ حریم خصوصی در حالی که کار برای بانوی اول.

از طریق دوره تصدی خود را به عنوان مطبوعات, منشی, گریشام هرگز به یک سنتی جلسه گفت: آنها تبدیل شده بود “بسیاری از تئاتر است.” او علنا به انتقاد از مطبوعات چند بار تصریح می کند که رسانه ها نه به طور منظم پوشش جمهور موفقیت.

ماه گذشته گریشام صرف دو هفته در قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک برزیلی رسمی که تست مثبت برای COVID-19. او آزمایش منفی برای ویروس.

گریشام شور و شوق دفاع از رئیس جمهور خود را در سراسر استیضاح ظاهر می شود در تعدادی از برنامه های خبری از جمله ABC “صبح بخیر آمریکا” در ماه دسامبر گذشته. که در مصاحبه با ABC News رئیس لنگر جورج Stephanopoulos, گریشام شدیدا اصرار رئیس جمهور “هیچ کار اشتباهی انجام داد” با توجه به خودداری از کمک از اوکراین. او همچنین تلاش برای توجیه نظرات موهن در مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در مورد شوهر متوفی از یک میشیگان کنگره که حمایت خود را از استیضاح گفت: رئیس جمهور بود یک “ضد ضر.”

گریشام مکرمه در ماه نوامبر سال 2019 برای این ادعا بدون شواهدی وجود دارد که دولت اوباما و مشاوران و چپ پشت متلک یادداشت برای ورودی تهمت مقامات به آنها خالی خود را در کاخ سفید دفاتر در سال 2017. تعدادی از اوباما کارکنان به صراحت تکذیب کرد ترک هر گونه پیام های منفی و برخی حتی به اشتراک گذاشته شده نامه تشویق که آنها گفت: آنها در پشت خود اختصاص داده است.

ABC اخبار’sJordyn فلپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>