غم و اندوه و خشم و در چین به عنوان دکتر که هشدار در مورد کوروناویروس می میرد

پکن – Li Wenliang یک پزشک و یکی از هشت نفر برای هشدار دادن به مردم در مورد رمان coronavirus درگذشت اواخر شب گذشته به دلیل عفونت جرقه سطح جمعی خشم و غم نهان در رسانه های اجتماعی چینی.

مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان ملی Li دستگیر شد توسط ووهان پلیس برای گسترش “شایعات” در اوایل ماه گذشته.

او هشدار داده بود همکلاسی های خود را در WeChat پیام در مورد سارس-مانند ویروس پخش در ووهان مرکز از این بیماری همه گیر. او برای اولین بار آمد در تماس با این ویروس پس از درمان گلوکوم بیمار که در آن زمان آگاه بود که او در حال حاضر آلوده شده است با ویروس مرگبار است.

بیشتر:

خبر مرگ او در آمد در اطراف 9:30بعد از ظهر به وقت محلی در روز پنج شنبه (13:30 به وقت تهران پنج شنبه) زمانی که دکتر لی همکار ارسال شده در Weibo گفت که او در گذشت و پس از ارسال به واحد مراقبت های ویژه.

جهانی برابر چین به زبان انگلیسی, دولت, رسانه ها, اولین گزارش داستان و افتتاح رسانه های اجتماعی بحث و گفتگو در Weibo.

Dr Li - China

مرگ دکتر لی برای اولین بار گزارش شده در رسانه های اجتماعی چینی در پنج شنبه شب بود اما تنها تایید توسط مقامات بیمارستان در روز جمعه [Weibo حساب رسانه های اجتماعی از دکتر لی Wenliang]

مرگ او به سرعت تبدیل شد بیشتر صحبت کردیم موضوع در WeChat و Weibo چین دو-بزرگترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی جذب میلیون ها نفر از پست ها و جستجو.

در تقریبا بی سابقه ای در صحنه مردم Weibo و WeChat تغذیه شدند پر از غم و اندوه.

موضوع “Li Wenliang” و “ووهان دولت هنوز هم مدیون دکتر لی عذرخواهی” شد روند در Weibo در ساعت اول پس از اخبار در صدر این فهرست است.

Dr Li مرگ با قرار دادن یک لایه اضافی از احساسات یک ملت است که در حال حاضر احساس آشفته بیش از این بیماری که تا کنون کشته شدن حداقل 636 مردم و آلوده 31,161 دیگران است. در اوایل روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت که تعداد تایید coronavirus موارد کاهش یافته بود برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد.

“نشانه ای از زمان ما’

“کسانی که حقیقت را بگویید دستگیر می شوند برای گسترش شایعات و کسانی که چیزی بگویم اما دروغ تبدیل شدن به رهبران” یک ارسال شده در Weibo گفت: از مرگ او. “چه نشانه ای از زمان ما!”

دولت چین به خصوص محلی رهبری مواجه شده است انتقاد گسترده از بیش از دست زدن به شیوع.

از زمانی که هوبئی استان بستری شده در آن برای اولین بار coronavirus آلوده بیمار در اوایل دسامبر تا اواسط ژانویه هنگامی که وجود دارد یک نشانه روشن از انسان به انسان انتقال و بالقوه شیوع این دولت های محلی در حال تلاش برای محدود کردن جریان اطلاعات.

“چرا آنها هنوز حذف پست ها در چه محلی دولت مدیون او عذرخواهی؟! او آن را سزاوار! و دولت واقعا فکر می کند ما همه احمق ؟ ” یکی دیگر از netizen با عصبانیت نوشت: در Weibo با اشاره به هشتگهای مرتبط با دکتر لی به زودی پخش می شود.

اما به فوران خشم آب گرفتگی آنلاین, درخواست از مردم برای هرگز فراموش نکنید که نام خود را در جنگ علیه نه فقط ویروس بلکه بوروکراسی ووهان مرکزی بیمارستان مرکز پزشکی که در آن دکتر لی بود دریافت درمان در آن نوشته شده official Weibo حساب در 11 شب به وقت محلی (15:00 به وقت تهران پنج شنبه) گفت: آنها هنوز هم resuscitating Dr Li.

‘سیاسی احیا’

همانطور که بیشتر مردم پیوست نماز به امید یک معجزه اطلاعات شروع به ظهور در چه دکتر لی ضربان قلب متوقف شده بود برای بیش از سه ساعت و احیا شد و تنها به آرامش عمومی خشم.

“وضعیت او بحرانی شد و او را متوقف ضربان قلب در اوایل امشب در حال حاضر, اما او قرار داده و در لولهگذاری و “سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) فقط از فشار از رهبران” یک منبع در ووهان مرکزی بیمارستان که درخواست برای ناشناس ماندن گفت: Al Jazeera.

خود شهادت بود و بعد از همکاری با تعدادی از پست های آنلاین از جمله تصاویری از مکالمات میان پزشکان گفت: این تیم تنها تلاش برای احیای او برای منحرف کردن خشم عمومی در مورد این مرگ است.

در 3:48بر روز جمعه (19:48 به وقت تهران پنج شنبه) به حساب رسمی ووهان بیمارستان مرکزی ارسال شده در Weibo که مرگ تایید شد شش ساعت پس از ضربان قلب گفته می شود متوقف شده است.

این استقبال شد توسط یک موج گسترده furore.

“من یاد گرفتم که دو کلمه امروز: سیاسی احیا و نمایشی احیا,” بالا نظر ووهان بیمارستان مرکزی ارسال می خواند.

“به عنوان یک روزنامه نگار من حاضر به قول رسمی از مرگ’ دکتر لی است که در فوریه 7 صبح زود” Muyi شیائو ویرایشگر بصری در ChinaFile یک مجله آنلاین گفت: در توییتر.

“این برای ما مهم است برای تعیین زمانی که او در واقع در گذشت پس از مرگ او در تاریخ نیست اختصاص داده شده توسط مقامات. او سزاوار است که حداقل.”

آزادی بیان

به زودی خشم بود که با تمرکز بر Dr Li مرگ بدل به چیزی بسیار بزرگتر: یک unhapiness در مورد عدم آزادی بیان در چین است.

مردم شروع به استناد قانون اساسی چین: “شهروندان جمهوری خلق چین از حق آزادی بیان و آزادی اجتماعات و آزادی مطبوعات است.”

هشتگ “ما می خواهیم آزادی بیان” به زودی رسید و جذب میلیون ها نفر از جستجوها و پست.

Shanghai, China

روز جمعه چین تایید 636 مرگ و میر به دلیل coronavirus با 31,161 دیگران آلوده [Lu Hongjie/سازمان حفاظت محیط زیست]

پس از این برچسب بود سانسور “ما خواهان آزادی بیان” محبوب ترین موضوع است.

“نمی متقاعد کردن من به ترس از دست دادن حساب من و من امیدوارم که شما هستند یا” یک کاربر در Weibo با اشاره به معمولی عمل سانسور را به حذف حساب اگر آنها پیدا کردن پست های بیش از حد حساس است. “ترس است که دقیقا آنچه آنها می خواهند.”

یک نظر بالا جواب داد با یک شات عکس در طول بدنام 1989 در میدان تیان آن من اعتراض – عکس ویژگی های یک بنر که می گوید: “ما نمی سقوط خواهد کرد! ما نمی خواهد اجازه دهید به جلادان نگاه بلند و متوقف باد از آزادی از باد.”

برخی دیگر بودند حتی ایجاد تلگرام گروه به سوار شدن بر موج و سازماندهی جامعه مدنی در این امید از بسیج کل کشور خواستار حقوق اولیه سیاسی که گفتند حزب کمونیست اتحاد آنها را تکذیب کرد.

تعدادی از مردم نیز در گزارش خود WeChat لحظات (چینی معادل Facebook feed) آب گرفتگی شد با Dr Li-پست های مرتبط و برخی از آنها حتی اشاره به این هاربین قیام – به شورش مسلحانه علیه سلسله چینگ است که نیز اتفاق افتاده است را در ووهان.

جمعی خشم بسیار نادر در رسانه های اجتماعی چینی.

به عنوان پست های بیشتر هستند که سانسور در سراسر رسانه های اجتماعی رو به رشد تعداد زیادی از مردم شروع به فکر می کنم در مورد چگونه برای سرمایه گذاری در خشم نسبت به سرکوب آزادی بیان است.

“فردا هنگامی که شما از خواب بیدار, من به شما التماس کردن برای فراموش کردن آنچه شب گذشته اتفاق افتاد” یک Weibo کاربر گفت. “ما به عنوان یک ملت تمایل به فراموش کردن چیزهایی شبیه به این, اما برای آینده ما, لطفا هرگز فراموش نکنید این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>