سبزی های پیش بینی شده برای افزایش پاکسازی می رسید در انتخابات محلی

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را میانه رو حزب مواجه فاتح در انتخابات شهرداری ها در روز یکشنبه در حالی که سبزها به قدرت رسید در چند شهرستانها بزرگ است.

در نادر نقطه روشن برای پاکسازی خود را نخست وزیر, Edouard فیلیپ برنده پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به شهردار شمال شهرستان بندر Le Havre. که می تواند منجر به ترمیم کابینه اگر چه فرانسه قانون اساسی اجازه می دهد تا فیلیپ به نام شخص دیگری به عنوان شهردار در حالی که او نخست وزیر باقی مانده است.

این رای با تاخیر برای ماه توسط coronavirus بحران — در غیر این صورت تحویل وخیم حکم برای رئیس جمهور که می تواند ظهور بدون برنده شدن در یک مسابقه در یک شهر دو سال قبل از او در انتخابات ریاست جمهوری.

خروج سنجی نشان داد که سبزها و چپ متحدان برد کنترل از لیون و مارسی و پیش رو در مسابقه برای بوردو شهرستان سالن. در پاریس بزرگترین جایزه از خروج نظرسنجی نشان داد سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo برگزاری به کار خود را پس از یک shambolic عملیات پاکسازی اردوگاه.

رای دهندگان عینک ماسک صورت در دور دوم انتخابات و مشارکت مردم فقط 40.5 درصد داخلی وزارت اطلاعات نشان داد. دور اول برگزار شد و تنها چند روز قبل از اعلام پاکسازی یک مستند در ماه مارس است.

اولین پیروزی برای Le Pen

جزئی نتایج نشان داد Marine Le Pen را راست Rassemblement ملی (ملی رالی) برنده شدن در پرپینان, اولین بار, حمایتی, ضد اتحادیه اروپا در حزب گرفته شده کنترل از یک شهر با جمعیت بیش از 100 ، 000 نفر است.

“ما باید قادر به نشان می دهد که ما قادر به در حال اجرا یک شهر” گفت: Le Pen.

200628093524388

یک سال پیش پاکسازی امیدوار بود که انتخابات محلی کمک خواهد کرد لنگر جوان خود را میانه رو حزب در شهرها و شهرستانها در سراسر فرانسه از جمله پاریس قبل از پیش بینی 2022 حضور در انتخابات مجدد. اما اخیرا ریاست جمهوری مشاوران شده است بازی کردن انتظارات است.

فرانسه 35,000 شهرداران تعیین سیاست در مورد مسائل از برنامه ریزی شهری به آموزش و پرورش و محیط زیست است. در حالی که عوامل محلی به طور معمول درایو رای دهندگان انتخاب آنها به رای دهندگان فرصتی برای حمایت و یا یک رئیس جمهور اواسط دستور.

“ما یک دولت است که به طور کامل قطع از واقعیت” گفت: Naouel رای دهندگان در پاریس’ منطقه 9 که گفت او حمایت مرکز-راست نامزد مخالفان.

پاکسازی گفت: “دوباره” ریاست جمهوری خود و در حال حاضر یک برنامه ریزی دقیق ماه آینده برای نهایی دو سال از حکم خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>