سبزی چشم دولت در میان آلمانی سیاسی تلاطم

آلمان بزرگترین احزاب راست آورد و جناح چپ حزب سوسیال دموکرات به نظر می رسد به تلو تلو خوردن از یک بحران دیگر سبزی متحد تر از همیشه. چگونه است که سازگار با محیط زیست آگاهانه حزب خود برگزار شد و با هم ؟

همه از آلمان احزاب عمده سیاسی جدا از راست جایگزین برای آلمان (AfD) و سازگار با محیط زیست سبز به نظر می رسد در بحران است.

رهبر اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) به تازگی ترک در نا امیدی. رای گیری برای حزب سوسیال دموکرات (SPD) کاهش یافته و به 13 درصد to14%. کسب و کار پسند حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) دچار یک ضربه پس از افتضاح در ایالت تورینگن در کشور که در آن یکی از نامزدها رای دادند در حمایت از CDU و AfD.

ادامه مطلب: تورینگن AfD fallout: چگونه ضعیف است که آلمان CDU?

سبزها اما در حال برش کاملا یک شکل در آلمانی سیاسی مرحله. پس از یک دوره زمانی که در مبارزه مشترک بود, آنها متحد هستند و تجربه تجدید حیات. تعداد اعضا افزایش یافته است از 65,000 به 100,000 در فقط سه سال است. در سراسر کشور نظرسنجی قرار داده و آنها را در جایگاه دوم پس از CDU با پشتیبانی اعم از 20 درصد به 24 درصد.

Poll from January 2020 showing 23% support for the Greens nationwide

سبزها خود را تغییر تن

“این خواهد بود که ما وظیفه یک نسبت است که ما در حال تلاش برای انتقال یک حس جهت و اعتماد به این کشور گفت:” رابرت Habeck یکی از دو رهبر. این کلمات است که می تواند به راحتی صحبت شده است توسط رئیس دولت یا رئیس جمهور یک علامت مهم از تغییر از این حزب که یک بار بود برای تمسخر آن هرج و مرج طبیعت و عدم تمایل به حکومت.

Habeck را co-رهبر Annalena Baerbock توضیح آنچه که او فکر می کند مردم انتظار می رود از سیاستمداران: “نه تنها مقابله با کلید مشکلات است اما ارائه راه حل های واقعی حتی اگر این به معنی رفتن راه های جدید است.” این بیانیه دیگری که برای تلفن های موبایل مانند یک رهبر یک حزب مسئول حاکم بر کشور اشاره دولت گسل از مخالفان.

بیشتر بخوانید: آلمان و حزب سبز: چگونه آن را تکامل یافته

سبزی’ پارلمانی, رهبر, Anton Hofreiter گفت: DW که “بسیار تعیین کننده دوره پیش روست. آن را در مورد حفظ منابع طبیعی در مورد جامعه هم چسبیده در مورد حفظ ارزش های دموکراتیک و مورد ثابت و متحد اروپا است. قدرت ما در این زمان است که عزم ما.”

“ما باید برای انجام کاری در حال حاضر!”

سبزی مجلس Franziska Brantner که تقسیم وقت خود را بین برلین و هایدلبرگ گفت: DW که حزب او در چنین موقعیت در حال حاضر به دلیل “زمان رهبری است.”

“هر کس احساس می کند در دست های خوب با رابرت Habeck و Annalena Baerbock,” او گفت:. این دو شده اند co-رهبران از آغاز سال 2018 زمانی که آنها هر دو انتخاب با اکثریت در کنفرانس حزب در بیلفلد. Baerbock دست آورد عظیم 97 درصد از آرا.

A cow in Germany seen in a green field (Imago Images/A. Krone)

آب و هوا آگاهی در آلمان کمک کرده است سبزی

رهبران این دو کشور شده اند دقت برای جلوگیری از عمومی نشان می دهد اختلاف. این بود که همیشه مورد پیشینیان خود در یک حزب است که به طور سنتی بود رهبران دو کشور.

Brantner نیز گفت: تغییرات آب و هوایی افزایش اهمیت در جریان اصلی جامعه نیز بسیار مهم است به این حزب حمایت از حفظ محیط زیست همواره حزب سبز تمرکز اصلی. Brantner گفت که اجماع عمومی در بسیاری از داخلی, بحث در مورد تغییر آب و هوا است که “چیزی است که باید انجام شود در حال حاضر.”

بازگشت از جانبازان

Brantner همچنین گفت: DW که برای جشن سبزها’ 40th anniversary در هایدلبرگ در اوایل سال جاری بود که نمادی از تغییر و تحول است. بسیاری از جانبازان از اوایل روز آمده بود و گفت که آنها مایل به پیوستن به این حزب دوباره حتی برخی از کسانی که ترک کرده بودند در اعتراض پس از سبزها حمایت مداخله نظامی در بالکان در اواخر 1990s.

به عنوان جامعه بیشتر می شود قطبی سبزی دیگر ترس از حاکم.

“تنها پس از آن می تواند وجود داشته باشد یک گفت و گو” توضیح داد Brantner. “ما تنها اتاق را ترک زمانی که ما واقعا به توافق برسند.”

برخی از منتقدان را متهم سبزی اجتناب از درگیری و بودن بیش از حد مایل به لطفا در تلاش های خود را به حکومت. پس از یک درون حزب بحث بر سر اینکه آیا هومیوپاتی پزشکی باید دولت یارانه تشدید آن خواهد شد در حال حاضر حل و فصل شده توسط حزب را به کمیته اجرایی.

خواهد شد که صدراعظم نامزد کنید ؟

بر خلاف CDU که در حال حاضر در تلاطم انتخاب خواهد شد که رهبری حزب و به احتمال زیاد ادعای نقش نامزد برای صدارت در سال آینده انتخابات سبزها نمی خواهید به مبارزه با بیش از خواهد شد که منجر آنها را در نظرسنجی.

هر دو Baerbock و Habeck باید اجتناب شود این موضوع در Brantner افزود: “این کاملا درست نیست به تصمیم گیری نشده است.”

این حزب نیز به ببینید که آیا آنها حمایت کنونی ادامه دارد و منعکس شده است در نتایج انتخابات. اگر آنها موفق به کسب 20.5 درصد در سال گذشته انتخابات پارلمان اروپا, نتایج در سه دولت در انتخابات ریاست جمهوری سابق آلمان شرقی بودند بیشتر جدی.

اخیر خود را 24 درصد پیروزی در هامبورگ دولت در انتخابات بود و دوم خود را موفق ترین تا کنون اما سبزها همیشه تمایل به انجام به خوبی در مراکز شهری. در مناطق روستایی به ویژه در شرق سابق آنها هنوز هم نیاز به گرفتن.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>