پدربزرگ متهم در نوه کروز کشتی مرگ می پذیرد و درخواست مقابله

کودک نو پا کاهش یافت و به مرگ او در رویال کارائیب کروز کشتی در ماه جولای.

یک پدر به اتهام قتل غفلت پس از 18 ماه-پیر نوه سقوط کرد و به مرگ او از یک 11th-کف پنجره از کروز کشتی لنگر انداخت در پورتوریکو در سال گذشته پذیرش درخواست رسیدگی کند.

سالواتوره Anello تغییر تقاضای خود را به گناه سهشنبه “به سعی کنید برای کمک به پایان دادن به بخشی از این کابوس برای خانواده من” او در بیانیه ای گفت.

“من قرار داده شد در شارژ نگه داشتن من نوه امن و من شکست خورده است. آن همیشه ثابت کابوس هر روز و هر شب برای بقیه زندگی من” Anello ادامه داد.

آن را در ژوئیه سال 2019 که Anello خود را برداشته نوه چوپان Wiegand از ایندیانا بر روی یک چوب نرده در مقابل یک دیوار شیشه ای پنجره ها در رویال کارائیب آزادی دریاها با توجه به Anello را وکیل خانواده مایکل Winkleman. Anello فکر چوپان را درب شیشه این پنجره باز بود و او بود که “رفته” Winkleman قبلا گفت.

Anello باز کرد تا در مورد این روز غم انگیز در بیانیه خود گفته او “با تمرکز بر چوپان کل زمان” و فکر کردم به دلیل تجارب قبلی در افزایش اماکن عمومی وجود دارد خواهد بود یک شیشه محافظ مانع است.

“من نبود و من آویزان او را از یک پنجره. من فقط می خواستم به دست کشیدن بر روی شیشه ای با عنوان ما با هم در بسیاری از مواقع قبل از” Anello گفت: با اشاره به زمان خود را در هاکی روی غلطک. “من فقط تا به طرز وحشیانه ای اشتباه در مورد محیط اطراف ما.”

او گفت که این حادثه “یک کابوس بود که من هرگز نمی توانست تصور قبل از.”

تقاضای برخورد می آید یک هفته پس از دفاع از خود وکیل خوزه پرز گفت: ABC اخبار که Anello نمی خواهید به تغییر تقاضای خود را به دلیل “او استوار است که او بی گناه است.”

Winkleman گفت Anello تصمیم به تغییر تقاضای خود را “بود فوق العاده دشوار است ، اما از آنجا که مورد درخواست شامل هیچ زمان زندان و بدون پذیرش حقایق تصمیم بر آن شد که درخواست معامله است در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل روشن کنید و تمرکز خود را برای عزاداری چوپان زن و مبارزه برای کروز ایمنی مسافر.”

خانواده می خواهد به افزایش آگاهی از نیاز برای تمام حمل شایع به پایبندی به پنجره پیشگیری از سقوط قوانین برای جلوگیری از مشابه می افتد.

“رفتن به جلو” عدالت برای چوپان زن باید شامل توجه داده شده به ارائه اقدامات ایمنی بسیار مورد نیاز در آزادی از دریا” Anello گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که هیچ چیز مانند این همیشه اتفاق می افتد به یکی دیگر از نوزاد گرانبها و یا هر کس دیگری که برای ماده هرگز دوباره.”

او در پایان بیانیه خود با یک پیام برای چوپان زن: “من شما را دوست دارم و دست شما چوپان فراتر از اندازه.”

تاریخ شنوایی برای Anello نشده است است.

ABC News’ اسکات جدوگاه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>