نوه رابرت اف کندی دیشب در قایق رانی حادثه

کندی خانواده دارای سابقه مرگ غم انگیز.

دختر و نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند از دست رفته و مرده فرض پس از یک حادثه قایقرانی خانواده را تایید کرد. تاونسند تایید اواخر جمعه به جستجو در حال انتقال به یک عملیات بازیابی.

تاونسند است که دختر بزرگتر از رابرت اف کندی که ترور شد در سال 1968 در حالی که در حال اجرا برای رئیس جمهور و خواهر زاده رئیس جمهور جان اف کندی که ترور شد و پنج سال قبل در دالاس.

Maeve کندی تاونسند McKean تاونسند دختر و 8 ساله و پسر جدعون به قایق رانی پنج شنبه در آب های خلیج چساپیک کردن خانه خود را در سایه جانبی مریلند “برای بازیابی توپ و قادر به دست و پا زدن و برگشت به ساحل” با توجه به مریلند منابع طبیعی ،

تاونسند انتشار بیانیه ای جمعه شب گفت: “با غم و اندوه عمیق من به اشتراک گذاشتن اخبار است که جستجو برای معشوق دختر Maeve و نوه Gideon تبدیل شده است از نجات به بهبود است.”

“قلب ما شکسته و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج به جهان” در این بیانیه ادامه داد. “خانواده من با تشکر از همه برای فوران عشق و نماز به ما غمگین و سعی کنید به یاد این ویرانگر از دست دادن.”

یک منبع نزدیک به McKean خانواده قبلا در بیانیه ای گفت: به نمایندگی از خانواده: “در این زمان خانواده ما می پرسد برای حفظ حریم خصوصی و این که هر کس در حفظ و Maeve و گیدئون در خود نماز.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان تایید این دو تا به حال پیدا نشده است در آغاز یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر. پلیس قبلا تایید رانی و مطابق با شرح یکی که گم شده بود پیدا شد لغو پنج شنبه شب.

“من رسیده و صحبت با معاون فرماندار تاونسند صبح امروز و به نمایندگی از مردم مریلند من ابراز ترین ما صمیمانه همدردی و دعا برای او و برای او و کل خانواده در طول این زمان دشوار” هوگان گفت.

مقامات گفتند Maeve, 40, و پسر او قادر به دست و پا زدن و برگشت به ساحل با توجه به شرایط باد می وزد.

Maeve بود استاد کمکی در اخلاق زیستی و حقوق بشر و مدیر اجرایی از دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. او همچنین خدمت در تخته بردی کمپین یک کنترل اسلحه غیر انتفاعی و رابرت اف کندی حقوق بشر خیریه.

ایالت مریلند پلیس گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و پلیس محلی و بخش آتش در زمان جستجو.

تاونسند در خدمت به عنوان معاون فرماندار مریلند از سال 1995 تا 2003.

کندی خانواده دارای سابقه ای طولانی از حوادث غم انگیز. علاوه بر مرگ و میر ناشی از رابرت اف کندی و جان اف کندی رئیس جمهور, پسر جان اف کندی جونیور و همسرش, کشته در سقوط هواپیما در جولای سال 1999. رابرت اف کندی پسر, David, درگذشت یک مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 1984 و یکی دیگر از رابرت پسر مایکل, کشته در یک حادثه اسکی در سال 1997.

آن را فقط در ماه اوت گذشته که سوارس Roisin کندی تپه نیز نوه رابرت کندی درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد در خانواده کندی ترکیب در ماساچوست است.

ABC News’ Kendall Karson کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: قبل از خانواده اعلام مرگ یک نسخه قبلی از این داستان گفت: فرماندار به حال تایید Maeve کندی و پسرش در حال خروج از منزل بوده که او نمی گویند. دو تن از آنان هنوز در حال طبقه بندی به عنوان گمشده در زمان. ما عذر خواهی برای خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>