گراند کانیون کوهنورد از درگذشت مشکوک قرار گرفتن در معرض حرارت: پارک مقامات

درجه حرارت در این منطقه در حدود 114 درجه آن روز.

یک کوهنورد که روز گذشته در پارک ملی گراند کانیون در هفته گذشته شکست مشکوک قرار گرفتن در معرض حرارت, مقامات گفت.

قربانی شناسایی شد که کاترین Houe, 49, از دالی سیتی, کالیفرنیا. با توجه به پارک مقامات Houe شوهرش و برنامه ریزی به صرف شب در فانتوم انزال, تسلیم داخل گراند کانیون.

آنها تا به حال پیاده حدود چهار مایل را در جنوب Kaibab دنباله دار در روز چهارشنبه زمانی که Houe “شد سرگیجه گیجی و پس از آن متوقف تنفس” مقامات گفت.

گراند کانیون منطقه ای مرکز ارتباطات دریافت تماس در مورد این حادثه کمی پس از 5:30 p. m. به وقت محلی. CPR انجام شد و خدمات پارک های ملی پرسنل در پاسخ از طریق هلیکوپتر.

علت مرگ اعتقاد بر این است که به گرما مربوط به پارک مقامات گفت. بالا در فانتوم تگزاس که روز حدود 114 درجه با توجه به مقامات.

خدمات پارک های ملی گفته است که بررسی این حادثه با Coconino County دفتر معاینات پزشکی است.

ملی پارک رنجرز در حال ترغیب بازدید کنندگان به گراند کانیون به آماده برای درجه حرارت بالا در هفته های آینده. درجه حرارت در مسیرهای پیاده روی می تواند رسیدن به بیش از 120 درجه در سایه در تابستان, مقامات گفت. پیاده روی در گرمای شدید می تواند منجر به خستگی گرما, گرمازدگی هیپوناترمی و مرگ است.

این اولین بار است که مرگ گزارش شده با خدمات پارک های ملی این سال در گراند کانیون که بسته شده در مارس 1 به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. آن آغاز شده و بخشی از بازگشایی به بازدید کنندگان در مه 15.

ABC News’ احمد همینگوی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>