گراهام: DOJ به روند بررسی جولیانی اوکراین, اطلاعات

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا می گوید وزارت دادگستری ایجاد کرده است یک راه برای بررسی اطلاعات جمع آوری شده در اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی

واشنگتن — رئیس کمیته قضایی مجلس سنا یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت دادگستری ایجاد کرده است یک راه برای بررسی اطلاعات جمع آوری شده در اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی که هدفمند دموکرات جو بایدن و پسرش.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: دادستان کل ویلیام Barr به او گفت در طول یک مکالمه یکشنبه که این بخش “ایجاد یک فرایند است که رودی می تواند به اطلاعات و آنها را به دیدن اگر آن را تایید کرده است.”

“رودی جولیانی شناخته شده است مرد گفت:” گراهام. “او یک جنگنده جرم و جنایت. او وفادار به رئیس جمهور. او یک وکیل خوب.”

جولیانی نیز تحت بررسی توسط مقامات فدرال. این بدان معناست که وزارت دادگستری خواهد بود با قرار دادن خود در موقعیت بی دست و پا ظاهر می شود به کار با کسی که آن را به طور فعال در حال بررسی برای جمع آوری به طور بالقوه آسیب رساندن اطلاعات در برابر یکی از رئيس جمهور رقبای سیاسی.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec کاهش یافته است به نظر زمانی که خواسته در مورد گراهام اظهارات.

دادستان فدرال در نیویورک در حال بررسی جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با این موضوع. آنها مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

جولیانی نیز یک شخصیت مرکزی در استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین, هل دادن بی اساس فساد در برابر بایدن در حال حاضر یک نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی.

جولیانی روز یکشنبه گفت که او یک سند که مربوط به بایدن پسر شکارچی همراه با یک یادداشت گفته از حزب دموکرات رسمی مستند ارتباطات با یک خبرنگار.

دموکراتیک-کنترل خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته ادعا سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره برای فشار دادن اوکراین به بررسی Bidens در حالی که تاخیر در تحویل نزدیک به 400 میلیون دلار در congressionally تایید کمک های امنیتی برای این کشور اروپای شرقی. هانتر بایدن خدمت در هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین در حالی که پدرش موفق دولت ایالات متحده به اوکراین نمونه کارها تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

تهمت بود تبرئه هفته گذشته توسط جمهوری خواه به رهبری سنا.

گراهام گفت: هر چیزی جولیانی به دست آمده از اوکراین نیاز به داده می شود به وزارت دادگستری و یا کنگره هوش کمیته “به دلیل آن می تواند تبلیغات روسیه.”

گراهام گفت که او نیز صحبت یکشنبه با جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی, رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا. او گفت: Burr همچنین هشدار داد او را به “را بسیار با احتیاط” هر گونه اطلاعات که به خارج از اوکراین است. گراهام گفت: پیام خود را به جولیانی است: “آیا آن را به من بدهد.”

سخنگوی بورر را بلافاصله بازگشت یک پیام ایمیل به دنبال نظر.

گراهام مصاحبه شد در CBS’ “چهره ملت” و جولیانی در Fox News Channel را “صبح روز یکشنبه آتی.”

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>