جلالی اعلام دستگیری اعضای نئو نازی ها گروه

وزارت دادگستری در روز چهارشنبه اعلام کرد یک سری از سراسر کشور بازداشت اعضای سفید ملی, گروهی, Atomwaffen به عنوان FBI مراحل آن پلیس از نئو نازی ها گروه ها در ایالات متحده

جان دنتون رهبر سابق نئو نازی ها به گروه Atomwaffen دستگیر شد n منطقه شرقی ویرجینیا خود را به اتهام نقش در هماهنگی چندین “سخنان حوادث” است که هدف یک دانشگاه یک کلیسای باپتیست و, اخبار سازمان, در میان دیگران.

با توجه به جنایی استشهاد دنتون اتهام توطئه با دیگران به شوخی تماس از طریق رمزگذاری برنامه زیر لب سخن گفتن به منظور فریب اجرای قانون dispatchers به باور دنتون را هدف در نظر گرفته شده بودند در معرض خطر قریب الوقوع اعدام و یا باعث آسیب رساندن به دیگران اغلب تولید قابل توجهی اضطراری پاسخ به بی توجه به افراد و یا گروه.

این اهداف شامل یک ناشناس کابینه رسمی زندگی در ویرجینیا, قدیمی قلمرو دانشگاه, Alfred Street Baptist Church, نیویورک شهرستان از Marketplace و یک روزنامه نگار برای ProPublica.

“دنتون گفته انتخاب دو هدف چون او خشمگین بود با ProPublica و روزنامه نگار برای انتشار هویت واقعی خود را و بحث در مورد نقش خود در Atomwaffen بخش” استشهاد می گوید.

در کیفرخواست جداگانه unsealed در غرب منطقه واشنگتن چهار نفر از اعضای این گروه دستگیر شدند و در چهار ایالت مختلف به اتهام هدف قرار دادن روزنامه نگاران و اعضای ضد افترا لیگ بود که خواست Atomwaffen رفتار.

کامرون براندون شیا, 24, از ردموند واشنگتن; Kaleb کول, 24, از, Montgomery, تگزاس; Taylor, Ashley Parker-Dipeppe, 20, از اسپرینگ هیل فلوریدا; و جانی روم Garza, 20, از ملکه کریک آریزونا تاکنون در این توطئه است.

“امروز ما بازداشت پنج عضو Atomwaffen بخش در چهار ایالت مختلف. چرا من را که من فکر می کنم این مهم است برای شما به درک هر فرد در اف بی آی در حال رفتن به محل کار یک تهدید است که ما باید یک تهدید” جیل Sanborn, دستیار مدیر اف بی آی عملیات لشکر گفت: در کنگره شنوایی یهودی ستیزی در روز چهارشنبه. “ما باید افرادی که درگیر در یک کمپین ارعاب قرار داده پیام های شخصی روزنامه نگاران و اعضای ما جامعه یهودی به ارعاب آنها و به طور بالقوه عمل خشونت. و وقتی اتفاق می افتد که در آن چهار متحده هر فرد در آن زمینه دفاتر کاری که امروز بازداشت آیا آنها یک فراری عامل و یا یک عامل ضد جاسوسی آنها در حال کار است که بازداشت است.”

پوستر ارسال شده به روزنامه نگاران گفته نشان داد یک تصویر از یک خبرنگار با یک پیام است که به عنوان خوانده شده “دو بازی می توانید در این بازی” و “مرگ بر خوک.” مردان گفته با استفاده از رمزگذاری چت آنلاین گروه برای شناسایی و روزنامه نگاران آنها می خواستند برای ارعاب.

درخت روغن قلم یکی از کسانی که دستگیر شده شناسایی شد و به عنوان یک سطح بالا از اعضای اولیه و همکاران برای Atomwaffen که هماهنگ یک “دره مرگ نفرت اردوگاه” در لاس وگاس در ژانویه 2018 که در آن اعضای گروه “آموزش دیده در دست به دست مبارزه با سلاح گرم و ایجاد نئو نازی ها در تبلیغات, ویدئوها و تصاویر خود را نما با سلاح” به گفته دادستان فدرال.

“افراد دستگیر شده در اینجا این صبح و دیگر افراد بازداشت شده در سراسر کشور مطرح مشروع و افزایش تهدید برای هر کسی که جرأت مقابله و یا سعی کنید به افشای فعالیت های خود را. این افراد برای اولین بار به توجه ما در سال 2018 است. آنها استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی برای گسترش پیام خود را و خود را از طرح” FBI Special Agent مسئول ری Duda گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “به عنوان گروه گسترش آنها در شرکت نظامی-سبک آموزش و نفرت اردوگاه.”

“بررسی آنها آسان نبود” او ادامه داد. “افراد در زمان مراحل را برای پنهان کردن هویت خود و فعالیت های هر دو آنلاین و در زندگی واقعی است. … افراد دستگیر امروز خط عبور محافظت از ایده ها و گفتار به اعمال غیر قانونی از ارعاب و اجبار است.”

به عنوان بخشی از خود را آزار و اذیت عملیات یکی از اعضای گروه پیشنهاد چیدن اهداف در جامعه روزنامه نگاران حرفه ای فهرست آنلاین. یکی پاسخ داد که او تا به حال برداشت از “سه هدف و یک یهودی بود.” Garza شناسایی شده در کیفرخواست نوشت که او “پیدا کرده بود یک رهبر یک انجمن از روزنامه نگاران در دولت است.”

کول یکی از Atomwaffen اعضای شارژ یکشنبه, همچنین پیشنهاد این گروه می خرید “عروسک پوش و چاقو” بنابراین این گروه را “یک عروسک knifed از طریق سر خود را در هدف قرار دادن مکان است.”

یکی از دلایل این گروه به دنبال هدف قرار دادن روزنامه نگاران در خاص است زیرا آنها به خصوص خشم در مورد Marketplace/PBS’ “مستند نفرت” سری که کول به عنوان یک شناخته شد Atomwaffen عضو. کول در یک پیام ضبط شده به Atomwaffen رهبری گفت: به عنوان یک پاسخ به داستان “این موضوع از این نصی خبرنگاران که به زندگی روزمره ما که در آن ما کار می کنند, که در آن ما زندگی می کنند, که در آن ما را در اوقات فراغت ما. ما باید به سادگی رویکرد آنها را با چیزی جز خالص پرخاشگری … ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را فکر می کنم آنها را امن در ما حضور بسیار به تنهایی.”

به طور جداگانه از دستگیری سام وودوارد به عنوان یک شناخته شد اتهام عضو Atomwaffen که قرار بود برای حضور در دره مرگ نفرت اردوگاه قبل از دستگیر شدن برای بالا مشخصات قتل آشکارا گی, کالج, دانشجو, فروغ Bernstein, مقامات گفت: در کیفرخواست.

ABC News’ Mike Levine کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>