دولت تعهد کمک به کسب و کار صدای زنگ بیش ویروس

دولت و بانک مرکزی در حال تقلا برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن کسب و کار از ورشکستگی به عنوان ویروس شیوع اتومبیل جهان اقتصاد به توقف

دولت و بانک مرکزی در حال تقلا برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن کسب و کار از ورشکستگی به عنوان ویروس شیوع grinds اقتصاد جهان را متوقف کند.

یک روز پس از وال استریت تحمل بدترین حالت آن روزانه رها کردن پس از تصادف fo سال 1987 بازار شد و تا حدودی با ثبات تر در ساعات معاملاتی هر چند نوسانات بزرگ است به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به درک آنچه اتفاق می افتد به اقتصاد به عنوان کسب و کار و سفر قرار است در قفل کردن در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به چگونگی شیوع شکل دهی مجدد اقتصاد جهانی و چگونه افراد کسب و کار و مقامات در پاسخ.

کمک های اولیه: فرانسه دولت حمایت 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) کمک در کسب و کارهای کوچک و صدمه گسترش ویروس. که علاوه بر ده ها میلیارد در حال حاضر وعده داده شده برای کارگران مجبور به توقف کار به دلیل از فروشگاه و رستوران تعطیلی و سخت جدید سلول اقدامات است.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire اعلام کرد که کمک های جدید را شامل می شود معافیت های مالیاتی و یک “صندوق همبستگی” برای مبارزه کسب و کارهای کوچک در سراسر اقتصاد است. “این بیماری همه گیر خواهد شد یک فاجعه برای همه کشورهای جهان است,” او گفت:. “شوک خشونت خواهد بود.”

سوئد بانک مرکزی را به خرید اوراق بهادار برای اضافی 300 میلیارد کرون (31 میلیارد دلار) و بیشتر ارائه می دهد وام به بانک ها در شرایط مطلوب

این حرکت بخشی از یک موج از تلاش برای کمک به اقتصاد است. بانک مرکزی در روز یکشنبه ساخته اضطراری کاهش به نرخ بهره کلیدی خود را. خطوط هوایی ایالات متحده هستند و درخواست از دولت برای کمک های مالی و وام و کاهش مالیات است که می تواند به راحتی بالای 50 میلیارد دلار. دیگر دولت های اروپایی متعهد شده اند دهها میلیارد یورو (دلار) در کمک و امداد و همچنین صدها میلیارد در تضمین وام.

صنعت: فولکس واگن گفت: از آن خواهد شد بسیاری از جمله گیاهان برای دو هفته با توجه به عدم اطمینان در مورد تقاضا برای اتومبیل لوازم و قطعات در میان شیوع ویروس.

این خودروساز آلمانی گفته بود که انتظار دارد یک 4 درصد افزایش در فروش در این سال اما رئیس امور مالی فرانک Witter گفت: عدم اطمینان در مورد شدت و مدت زمان شیوع ویروس ساخته شده آن را غیر ممکن است برای یک پیش بینی قابل اعتماد. فولکس واگن در سال گذشته ساخته شده سود خالص 14.02 میلیارد یورو تا 15 درصد از 12.2 میلیارد یورو در سال 2018 است. Dpa اخبار آژانس با استناد به کارمند نمایندگان گفت که آخرین تغییرات را در اجرای این جمعه در اکثر….

سازنده هواپیما ایرباس گفت: آن را به توقف تولید آن در فرانسه و اسپانیایی سایت برای چهار روز آینده به پیاده سازی سخت تر سلامت و ایمنی شرایط مانند تمیز کردن و تحمیل فاصله بیشتری بین کارگران است.

کوانتاس استرالیا بزرگترین شرکت هواپیمایی و هنگ کنگ Cathay Pacific Airways گفت: هر دو آنها قطع خواهد شد بین المللی ظرفیت مسافر توسط 90٪. کوانتاس را کاهش خواهد تا پایان ماه مه Cathay Pacific اعمال می شود در ماه آوریل است.

بازار: بازارهای مالی جهانی را منعکس پس از یک فروش که به بازار سهام ایالات متحده بدترین حالت آن از دست دادن بیش از سه دهه است.

معیار در پاریس و لندن و هنگ کنگ و سیدنی وارد سود جامد روز سه شنبه در حالی که توکیو معیار مسطح بود.

روز دوشنبه 12% افت برای شاخص S&P 500 آمد و به عنوان صدای از وال استریت به کاخ سفید گفت: coronavirus ممکن است کشیدن اقتصاد کشور را به رکود است. بزرگ عصری برای بسیاری از اقتصادهای در حال آمدن است نزدیک به یک وقفه به عنوان کسب و کار و سفر تعطیل. فیلیپین بازار سهام بسته شد که از روز سه شنبه بعد از دولت تحمیل محدودیت در حرکت در پایتخت.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>