دولت نپرداخته’ استعفا بیش نژادپرستانه نظرات

کار ارسال به نام “weirdos و بورس” به کار برای دولت است.

لندن — دولت بریتانیا آگهی کار خواستار “weirdos و بورس” است و ظاهرا نتیجه معکوس به عنوان یک مشاور استخدام استعفا داد و پس از یک رشته از اظهارات بحث برانگیز پدید آمده است.

اصل کار تبلیغ شده در این وبلاگ از نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد دومینیک کامینگز است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مغز متفکر پشت این موفقیت مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا و حزب محافظه کار لغزش پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر.

در میان مقوله های مورد نظر برای مشاغل که شامل یک دستیار شخصی و یک دانشمند داده نقش شد “weirdos و بورس با مهارت های عجیب و غریب.”

اندرو Sabisky یک محقق منصوب شد به کامینگز تیم در اوایل این سال است. او استعفا داد و روز شنبه پس از یک رشته از اظهارات بحث برانگیز به خصوص در اصلاح نژاد — هدف تغییر ژن انسان استخر پرورش انتخابی — کشف شد توسط رسانه های بریتانیا. اصلاح نژاد به طور گسترده ای در ارتباط با اهداف نازی ها در 1930s و 1940s.

Sabisky را مشکل نظرات شامل سخنان نشان می دهد سیاه و سفید آمریکایی ها تا به حال ضریب هوشی پایین تر از مردم سفید با یک صدای جیر جیر در مقایسه با ورزش زنان به پارالمپیک و 2014 نظر توسط Sabisky در یکی از Cummings خود پست وبلاگ گفت: اجباری پیشگیری از بارداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلوگیری از “ایجاد دائمی طبقه.”

Sabisky اعلام کرد استعفای خود را در توییتر شنبه گفت: نظرات خود را به حال شده است به موضوع “انتخابی به نقل” توسط رسانه ها. حساب توییتر خود را و اظهار نظر در کامینگز’ پست وبلاگ در حال حاضر حذف شده است.

موشکافی در انتصاب افزایش بیشتر پس از جانسون را در ابتدا حاضر به اظهار نظر در استخدام. زمانی که در پاسخ به پرسش نخست وزیر این کشور نمایش Sabisky نظرات سخنگوی گفت: “نخست وزیر این نمایش به خوبی به اطلاع عموم و به خوبی مستند شده است” با توجه به مستقل.

منتقدان در رسانه های اجتماعی به سرعت مشاهده شده است که مجله تماشاگر از آن جانسون بود ویرایشگر در زمان هنگامی که یک مقاله منتشر شده توسط مقاله نویس Taki نشان می دهد مردم سیاه و سفید بود و ضریب هوشی پایین تر از سفید و مردم است. جانسون پس از عذرخواهی برای انتشار این مقاله.

Kwasi Kwarteng یک نماینده مجلس از جانسون حزب محافظه کار و وزیر دولت گفت: Sabisky نظر شد “نژادپرستانه” و “سزاوار سرزنش است.”

ABC News قادر به رسیدن به Sabisky برای نظر. خیابان داونینگ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>