نوروزی شروع پروب تقاضا که به نوبه خود بیش از جزئیات در COVID-19 منشاء

سناتور جمهوریخواه روز سه شنبه با ارسال گسترده تقاضا برای اطلاعات سوابق و اسناد و مدارک به سازمان بهداشت جهانی در مورد ریشه های رمان coronavirus بخشی از یک بزرگتر رسیدگی به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر.

در نامه ای به دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که امنیت میهن رئیس کمیته ران جانسون همراه با سن. ریک اسکات از فلوریدا و یک تعداد انگشت شماری از عربستان همکاران درخواست یک جارو لیست از مواد مورد آنچه آنها به نام “چه کسی شکست خورده و تاخیر در پاسخ به کوروناویروس.”

“مالیات دهندگان آمریکایی صندوق که, و آن است تا ما را به مطمئن شوید که آن دسته از مالیات دهندگان دلار در حال صرف عاقلانه” گفتند.

به طور جداگانه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سه شنبه شب که دولت او است که توقف کمک های مالی به چه کسی است.

“من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این حرکت رئیس جمهور نشانه برای هفته ها به عنوان او تلاش می کند برای تغییر سرزنش خود را برای پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. آمریکا بزرگترین کمک کننده به سازمان بهداشت جهانی تا حد زیادی می کند و سهم خود را در سال است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از این که برای آنچه که او به نام شکست “به بررسی گزارش های معتبری از منابع در ووهان که در تضاد مستقیم با دولت چین حساب های رسمی” رئیس جمهور قبلا ستایش رئیس جمهور چین و چین برای “خود تلاش و شفافیت” در دست زدن به این بیماری همه گیر.

جانسون که در راه اندازی این تحقیقات با همکار خود سناتورها در این هفته نشان داد در یک سیاسی مصاحبه دوشنبه که اگر چه او می خواست به کوه جارو نگاه پاسخ از جمله دولت ایالات متحده تمرکز پروب به خصوص در چین/که بخشی از بحران است.

“از کجا این همه ، این انتقال از حیوانات به انسان است ؟ این بود از یک آزمایشگاه در چین ؟ ممکن است بهترین نیات در تلاش برای آمد تا با راه های مختلف درمان با درمان های مختلف برای coronavirus به طور کلی گفت:” Politico.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

نظر از که Tedros و دیگر مقامات در سازمان ستایش چین پاسخ در اواخر ژانویه هنگامی که این ویروس گسترش در خارج از مرزهای کشور خشمگین اعضا در هر دو طرف راهرو اما دیگران ایراد گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی.

در Jan. 22 روز پس از اولین مثبت COVID-19 مورد ظاهر در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران نیست و در همه گفتن CNBC “نه. نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است.”

منتقدان هشدار داد که در حالی که این مهم است که به درک منشاء زمان بیماری همه گیر کوروناویروس این مهم است که آن را نمی توان به عنوان تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان برای پیدا کردن یک مناسب قربانی برای منحرف کردن اذهان از دولت او را شکست به عمل به سرعت به اندازه کافی برای کاهش برابر گسترش ویروس.

“من فقط در تعجبم که درباره انگیزه خود گفت:” سناتور. کریس مورفی, D-Conn., وی با اشاره به توافق همکاران چند تا از آنها را تبلیغ محافظه کار تئوری است که این ویروس تصور می شد در یک آزمایشگاه. در حالی که او گفت که “اشتباهات. چین ساخته شده و اشتباهات فاحش” او افزود: “این رئیس جمهور و تیم او ساخته شده است که یک سری از اشتباهات بیش از حد.”

“من به حمایت از حسن نیت بهداشت عمومی تلاش, اما من قصد ندارم برای حمایت از هر گونه تلاش برای پیدا کردن زمان scapegoats,” مورفی گفت.

“وجود دارد رفتن به یک پاسخ ساده به این سوال این است,” او گفت:.

دموکراتیک مشاور در کمیته امنیت داخلی گفت: ABC اخبار که “هر گونه رسیدگی به کروناویروس پاسخ باید جامع و به دنبال حقایق است.”

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ملت ما این است که بهتر آماده به آدرس ممکن است بیماری های همه گیر و یا بهداشت عمومی در شرایط اضطراری در آینده که نیاز به یک تحقیق جامع که به نظر می رسد نه تنها در پاسخ ما, اما همچنین ما آمادگی و ما چگونه به اینجا رسیدیم” دموکراتیک مشاور گفت. “هر گونه نقد و بررسی نیز نیاز به ارائه بتن اقداماتی که می توان برای بهبود بلند مدت ما آمادگی.”

جانسون نامه به کسی که — امضا شده توسط سنسور. کوین کرامر از داکوتای شمالی, مارتا McSally آریزونا, Steve Daines از مونتانا, تاد جوان از ایندیانا و جونی ارنست از آیووا — به دنبال اطلاعات دقیق در مورد پروتکل ها و روش ها در جای خود در پایان سال 2019 به عنوان یک بیمار در ووهان چین, تست مثبت برای COVID-19; وقتی که می دانستند از چین می شود و هنگامی که آن را در زمین وجود دارد به تحقیق که هماهنگ پاسخ با حاکم کمونیست چین حزب ؛ و اگر جهان آژانس دریافت هر گونه “جبران مالی خارج از خود را که حقوق.”

به تازگی راه اندازی سنا پرس و جو به دنبال آژانس املاک از جمله پرونده های الکترونیکی, دیسک های سخت, ایمیل و پیام های متنی از از اکتبر. 1, 2019, به, مارس 12 سال 2020 است.

اسکات اشاره کرد, چین هاوک و امنیت داخلی عضو کمیته انتظار می رود که منجر به که/چین بخشی از پانل پروب. در اخیر فاکس نیوز op-ed, سناتور روشن ساخته تحقیر خود را برای کسی که او را به نام “عروسک خیمه شب بازی” و “ترجمه” از پکن نوشتن “مالیات دهندگان آمریکایی ها بزرگترین کمک کننده به این که بودجه. وجود دارد نیاز به پاسخگویی برای شکست خود و تمایل خود را برای کمک به چین پنهان coronavirus از جهان است.”

“آیا ما قطع کمک های مالی و یا کراوات آینده بودجه به برخی تغییرات در سازمان ما به اقدام” اسکات نوشت.

تعدادی از اوباما حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اخیر در مورد دولت او با توجه به کشیدن بودجه از چه کسی است.

یک سخنگوی سنا میهن کمیته امنیت قادر به می گویند زمانی که برای اولین بار شنیدن می گیرد ممکن است. نامه درخواست که پاسخ مارس 21 و سنا است انتظار می رود به بازگشت به قبل از کسب و کار ممکن است 4.

اقدام کنگره می تواند فراتر از جانسون-اسکات پروب با تعدادی از اوباما خواستار اقدام تلافی جویانه در برابر چین است.

یک لایحه توسط سناتور. تد کروز سناتور تگزاس, معرفی پنج شنبه, خواهد اعمال تحریم مقامات چینی “که در تعامل با سانسور از طریق فعالیت هایی که ممنوع, حد یا مجازات اعمال آزادی بیان یا مونتاژ توسط شهروندان جمهوری خلق چین از جمله ممنوعیت, محدودیت, و یا جریمه های مربوط به استفاده از رسانه های اجتماعی است.”

تحریم ها نیز طراحی شده و به مجازات آن دسته از شهروندان چینی که انتشار نادرست اطلاعات اپیدمیولوژیک.

اوباما در ایالت جاش هاولی میسوری در معرفی قوانین شنبه که “نگه داشتن حزب کمونیست چین مسئول باعث COVID-19 جهانی همه گیر.”

این لایحه نوار کمونیست کشور از آن حق حاکمیت اجازه می دهد تا دعاوی و ایجاد یک “عدالت برای قربانیان COVID-19 نیروی کار” در وزارت امور خارجه به رهبری بین المللی پروب پکن را از دست داده و همه گیر.

“شواهد قریب به اتفاق قربانیان است که حزب کمونیست چین را دروغ و فریب و بی کفایتی باعث COVID-19 برای تبدیل از یک محلی بیماری به شیوع جهانی یک بیماری همه گیر. ما نیاز به تحقیقات بین المللی برای یادگیری کامل میزان آسیب و گفت:” هالی. “CCP طریقی این بیماری همه گیر. آنها باید پاسخگو باشند به قربانیان خود را.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>