اوباما سناتور: تهمت استفاده می شود ‘کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن’

یک سناتور جمهوری خواه است که صحبت کردن در برابر پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز از یک پارک دوشنبه شب در نزدیکی کاخ سفید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس

واشنگتن — یک سناتور جمهوری خواه صحبت کردن سهشنبه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از کتاب مقدس “به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن” به عنوان رییس جمهور هشدار داد معترضان او را استقرار نظامی ایالات متحده برای پایان دادن به خشونت علیه خشونت پلیس.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز از یک پارک دوشنبه شب در نزدیکی کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

“وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران مالکیت و حق ندارد به پرتاب سنگ در پلیس. اما اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن” نبراسکا بهداشت ، بن Sasse روز سه شنبه گفت.

Sasse که در زمان انتقاد از تهمت اما برنده حمایت خود را برای انتخاب مجدد گفت: مقامات دولتی در سراسر کشور “باید کاهش دما” در طول تظاهرات و خشونت های پس از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید گزارشی در مینه سوتا است. چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شده اند و یکی شده است به اتهام قتل در Floyd مرگ است.

“بی عدالتی پلیس — مانند شیطانی قتل جورج Floyd — is منفور و شایستگی اعتراض مسالمت آمیز با هدف تغییر” Sasse, گفت:, و اضافه کرد که “شورش شنیع اعمال خشونت آمیز است که صدمه زدن به بی گناه است.” هر دو پیام باید شنیده می شود که آمریکایی ها کار می کنند برای پایان دادن به خشونت و بی عدالتی Sasse گفت.

Sasse نظرات در میان قویترین توسط اوباما و زیر مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا دوشنبه برای پایان دادن به گرم اعتراضات و نذر خود برای استفاده از نیروی نظامی برای رسیدن به آن در صورت لزوم. جمهوری خواهان بارها خاموش و هر گونه انتقاد از تهمت و تنها توافق بهداشت ، میت رامنی یوتا رای به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در ماه فوریه است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سخنرانی دوشنبه در کاخ سفید به باغ گل رز رئیس جمهور راه می رفت به نزدیکی کلیسای جان, جایی که او برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای عکاسان است. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات جلب گسترده محکومیت از حزب دموکرات و رهبران مذهبی که گفت که او با سوء استفاده از این کتاب مقدس و کلیسا که در آن رئیس جمهور باید دعا کرد برای بیش از 150 سال است.

سناتور. John Cornyn R-تگزاس گفت: تصور این بود که مغلوب ساختن پیشی جستن “فکر کردم این امر می تواند برخی از پیام وحدت اما البته آن را برای نیمی از کشور و نیمی دیگر به خشم آمده بودند ، و که تنها جایی که ما متاسفانه.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب خشونت Cornyn گفت که او معتقد است تهمت را تنها انجام این کار به عنوان آخرین چاره.

“من فکر می کنم او خواهد مسلما باید از این قدرت برای هر دو وجود خواهد داشت مقدار زیادی از قانون اساسی دانشمندان بحث چه خطوط که قدرت هستند” Cornyn گفت. “اما تا کنون او نیست آن را انجام داده. امیدوارم او نمی خواهد آن را انجام دهد. آن لازم نخواهد بود. و ما سعی خواهیم کرد به برخی از بازگشت آرامش به جوامع ما است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., محکوم شورش در شهر لوییویل و شهرهای دیگر و حتی به عنوان او گفت: ملت ایران در وحشت و مخالفت با فلوید را قتل است.

“این خودخواه خشونت ما را دورتر به دور از هر گونه ترمیم ملی و یا به جلو و پیشرفت است. آن را نمی آوردن تغییر مثبت هر نزدیک تر است. آن را هل می دهد آن را دورتر از خود دور” مک کانل گفت: در آمریکا هستند.

“مشروع و مهم صدای اعتراض صلح آمیز هرگز شنیده می شود بیش از ندبه از آتش آلارم فوق العاده از بشقاب شیشه ای ویندوز و آژیر آمبولانس آینده برای افسران پلیس که حمله و یا به ضرب گلوله در سر” مک کانل گفت.

سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو در عین حال گفت: استفاده از سرباز گارد ملی “باید محلی تصمیم” بر اساس “چه شهرداران و فرمانداران می خواهم.”

پورتمن گفت که او انتظار ندارد نیروهای ایالات متحده به حرکت به اوهایو و یا کشورهای دیگر. “گارد ملی قطعا در اوهایو است که قادر به دست زدن به این وضعیت” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>