ایران ارقام رای خود را برای بایدن وارن

یکی گفت او رای دادند به “ضرب و شتم بیرون جهنم” مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از برجسته جمهوری خواه و ارقام در سراسر کشور پا به صورت فوق العاده در روز سه شنبه به رای آبی.

در میان آنها بود جان ویور یک مشاور سیاسی که مشغول به کار در جان مک کین ریاست جمهوری در سال 2000 و 2008 به عنوان استراتژیست ارشد اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kashich را در ایران اجرا برای کاخ سفید در سال 2016.

ویور در توییتر اعلام کرد که او رای دادند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تگزاس است.

“فقط رای به بازگشت نجابت به کاخ سفید و ضرب و شتم جهنم بری [رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن],” ویور نوشت: همراه با یک تصویر از خود “من رای دادند” برچسب.

بروس بارتلت که در خدمت به عنوان یک ارشد تحلیلگر سیاست در ریگان در کاخ سفید و وزارت خزانه داری در طول George H. W. Bush دولت همچنین اعلام کرد تصمیم خود را برای رای دادن دموکرات برای بهداشت ، الیزابت وارن د-توده.

“من رای دادند الیزابت وارن در ویرجینیا امروز به دلیل اعتقاد من او را بهترین رئیس جمهور در میان کسانی که در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را” بارتلت گفت.

مت لوئیس یک مفسر سیاسی برای سی ان ان که توصیف خود را به عنوان یک “محافظه کار جمهوری خواه” در ویرجینیا در توضیح تصمیم خود را برای رای دادن بایدن در توییتر و در یک ستون در روزنامه جانور با عنوان “این ویرجینیا محافظه کار جمهوری خواه است Ridin’ با بایدن.”

“بایدن ترین نامزد حزب محافظه کار — که می تواند برنده” لوئیس گفت. “من نیز رای گیری برای متوقف کردن یک سوسیالیست. آخرین چیزی که این کشور نیاز به یک باینری انتخاب بین برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!!”

جورج کانوی شوهر از کلیان کانوی مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه خود را متعهد به پشتیبانی بایدن روز سه شنبه.

کانوی نوشته شده یک تصویر از یک سهم او به بایدن کمپین: یک سهم یک بار از $2,800. کانوی هدف قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم در توییتر بود اما دیرین جمهوری خواه تا زمانی که تغییر به طور مستقل در سال 2018 است.

رای دهندگان در 14 ایالت و قلمرو ساموآی آمریکا در حال رفتن به پای صندوق های رای برای آنچه که بزرگترین بعد از رای گیری در مقدماتی. وجود دارد 1,344 نمایندگان برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>