ایران به طور کلی وکیل به دنبال جلوگیری از حقوق برابر متمم

پنج جمهوریخواه به طور کلی وکیل به دنبال برای جلوگیری از تلاش های سه دموکراتیک به رهبری متحده برای دیدن اصلاحیه حقوق برابر به تصویب رسید و به قانون اساسی ایالات متحده

NASHVILLE, Tenn. — پنج جمهوریخواه به طور کلی وکیل به دنبال برای جلوگیری از تلاش های سه دموکراتیک به رهبری متحده برای دیدن اصلاحیه حقوق برابر به تصویب رسید و به قانون اساسی ایالات متحده.

حقوقی ستاد در پنج ایالت, تنسی, آلاباما, لوئیزیانا, نبراسکا و داکوتای جنوبی — ثبت یک حرکت روز پنج شنبه به دخالت در طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط ویرجینیا, نوادا, و ایلینوی. تمام پنج لغو مصوبات خود را از دوران قبل از اصلاح یک congressionally موظف تصویب مهلت بیش از 40 سال پیش تنسی دادستان کل هربرت Slatery گفت: پنج شنبه.

“تنسی علاقه در تضمین این که رای خود را به رد دوران داده شده است اثر” Slatery گفت.

ویرجینیا به تازگی 38 دولت به تصویب اندازه گیری طراحی شده برای تضمین زنان همان حقوق قانونی مردان لذت ببرید. “برابری حقوق تحت قانون نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از جنس” آن را می گوید.

اصلاحات قانون اساسی باید به تصویب سه چهارم از 50 ایالت و یا 38. اما دوره آینده نامشخص است, در بخشی به دلیل تصویب مهلت تعیین شده توسط کنگره منقضی شده چندان طولانی پیش.

اجرای این قانون کاهش یافت و به بایگان, ایالات متحده آمریکا, دیوید Ferriero که اعلام کرد که “هیچ عمل به گواهی تصویب اصلاحیه حقوق برابر.” سه دموکراتیک به طور کلی وکیل شکایت کرد Ferriero با این استدلال که این مهلت برای اولین بار مجموعه ای برای 1979 و بعد از تمدید به سال 1982 است که الزام آور نیست

“اصلاحیه حقوق برابر معتبر است که 28 متمم قانون اساسی و این ناامید کننده است و رک و پوست کنده ژرف است که هر دولت را به اقدام برای جلوگیری از حقوق برابر برای زنان” گفت: دادستان کل ویرجینیا علامت شاه ماهی, در بیانیه ای.

شاه ماهی اضافه دموکراتیک متحده “به ادامه همکاری با شرکای ما برای اطمینان حاصل شود که همه زنان در قانون اساسی برابری را که آنها حق دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>