گوگل و اپل تیم برای تماس با ردیابی COVID-19 برنامه

این برنامه باید آمار اندروید و iOS در فروشگاه ممکن است.

اپل و گوگل اعلام کرد نادر همکاری در روز جمعه برای کمک به نبرد رمان coronavirus.

تکنولوژی غول گفت: آنها را استخدام بلوتوث برای ایجاد “تماس با ردیابی فن آوری” ابزار به کاربران هشدار اگر آنها در تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به یک بیانیه مشترک از شرکت های.

“تعدادی از پیشرو مقامات بهداشت عمومی دانشگاه ها و سازمان های غیر دولتی در سراسر جهان انجام شده است کار مهمی برای توسعه انتخاب و در تماس با ردیابی فن آوری” بیانیه ای گفت:. “بیشتر به این علت اپل و گوگل راه اندازی خواهد شد یک راه حل جامع که شامل application programming interfaces (Api) و سیستم عامل-سطح تکنولوژی به کمک امکان تماس با ردیابی.”

هر دو شرکت گفت: آنها آزادی نرمافزار در ماه مه مربوطه خود را در فروشگاه برنامه خواهد شد که بخشی از “گسترده تر بلوتوث مبتنی بر پلت فرم تماس با ردیابی” به تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19.

رهبران در اپل و گوگل هر دو تاکید کرد که آنها اولویت حریم خصوصی کاربر.

“تماس با ردیابی می تواند کمک کند گسترش COVID-19 و می توان بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: در یک صدای جیر جیر.

طبخ اضافه شده است که آنها در حال کار با گوگل “برای کمک به مقامات بهداشت مهار تکنولوژی بلوتوث در راه است که هم احترام شفافیت & رضایت.”

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai تکرار کوک احساسات در یک جداگانه توییت نوشته است که شرکت خود تماس ردیابی رویکرد “طراحی شده با کنترل و حمایت از حریم خصوصی کاربر.”

تماس با ردیابی است فوق العاده مهم است ابزار سنتی تلاش در اپیدمیولوژیک و تحقیقات و با توجه به Dr. John Brownstein, یک ABC News عامل و رئیس افسر نوآوری در بیمارستان کودکان بوستون.

“تماس با ردیابی چیزی است که انجام شده است برای مدت زمان طولانی” Brownstein گفت. “بدیهی است که با ظهور گوشی های تلفن همراه است که می شود یک نوع چراغ برای درک که شما تا به حال برخی از تعامل با.”

تماس با ردیابی تکنولوژی بود که در اوایل استفاده می شود و به طور موثر که COVID-19 شیوع آمار کره جنوبی با توجه به Brownstein. که به احتمال زیاد کمک عفونت فلات وجود دارد با سرعت بیشتری وجود دارد بیش از سایر مناطق است.

“آنها واقعا در بالای آن بود و یک سرمایه گذاری بزرگ از شرکت های تلفن همراه است که باید فوق العاده بالا مقدار از داده ها را در مکان خود و مخاطبین خود را” Brownstein گفت. “در ایالات متحده ما مرتب کردن بر اساس از دست رفته قایق در تماس با ردیابی.”

“شما باید بسیاری از موارد را به تلاش برای نظارت بر تماس ها برای بسیاری از موارد است که فوق العاده به چالش کشیدن” Brownstein اضافه شده است. “اما به عنوان موارد پایین می آید, اگر, اجتماعی, فاصله کار می کند, ما می تواند در یک جهان که در آن تماس با ردیابی می تواند موثر باشد.”

Brownstein گفت که اگر چه آن را “واقعا هیجان انگیز برای دیدن گوگل و اپل کار با هم” به منظور برای این برنامه ها موثر باشد و ارائه یک تصویر دقیق آنها باید به طور گسترده ای استفاده می شود.

“چالش بزرگ من فکر می کنم این است که وجود دارد مقدار زیادی از تماس با ردیابی برنامه های کاربردی که در حال تبدیل شدن به مصرف کننده در دسترس,” او گفت:. “آنها باید تصمیم بگیرند که آنها مایل به دانلود این. آنها را مجبور به انتخاب کردن در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>