خوب سامری به ضرب گلوله کشته و تعقیب مظنون برگزار شد که در اسلحه

“او بهترین پدر کسی همیشه می تواند می خواهید” مادرش گفت:.

یک پدر و دو پسر بوده است به ضرب گلوله کشته و زمانی که او در عمل به عنوان یک سامری خوب و تلاش برای نجات یک زن که تا به حال اسلحه کشیده او را در یک مرکز خرید پارکینگ اما به پایان رسید تا بودن به ضرب گلوله توسط ضارب خود را.

حادثه رخ داده در بعد از ظهر یکشنبه در Deerbrook بازار فروتن در تگزاس هنگامی که افسران هشدار برای اختلال در بازار پارکینگ یک مرد بنا به گزارش کشیدن اسلحه بر روی یک زن او بود.

زمانی که افسران در پاسخ به این مشکوک شروع به اجرا. برایان Marksberry بود که با همسر و شاهد درگیری تصمیم او نمی تواند ایستاده و بر خاست به عمل است.

“‘کسی عاشق این مرد… که دقیقا آنچه که او گفت. ‘کسی عاشق او گفت:” Marksberry به همسرش قبل از او سعی در مداخله با توجه به یکی از Markberry اعضای خانواده در هنگام صحبت کردن با ABC گفت, اخبار’ هوستون ایستگاه KTRK.

مظنون گفته در زمان بر و Marksberry شروع به تعقیب او را در تلاش برای کمک به پلیس. اما زمانی که Marksberry با مشکوک مرد در اخراج و ضربه زدن به پدر دو.

ماموران سپس شروع به شلیک مشکوک که فقط شات Marksberry قابل توجه او را به عنوان به خوبی.

Marksberry بود منتقل می شود Kingwood بیمارستان که در آن او و مردی که ضربه او بعد از درگذشت صدمات آنها رنج می برد در ضربات پنالتی.

“من می دانم که او تا به حال یک قلب طلا و به او کمک کرد در هر نقطه او می تواند اما امروز فقط نباید داشته است گفت:” ژاکلین Marksberry قربانی را از طریق اشک.

“من فقط او را از دست ندهید” او ادامه داد. “و در حال حاضر من قصد دارم به تماس تلفنی در هر روز است که من همیشه … کودک من رفته است.”

Marksberry بود که یک پسر و یک برادر, خواهر شوهر و یک پدر دو فرزند جوان فقط 3 و 8 ساله.

“او بهترین پدر کسی همیشه می تواند می خواهید” مادرش گفت:. “او عاشق بچه ها بود. او همیشه بیرون رفت انجام می شود, چیزهایی که با آنها بازی توپ … من هرگز به او را دوباره ببینم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>