‘Good morning, کدگنو!’: یک coronavirus ایستگاه رادیویی در ایتالیا

کدگنو ایتالیا – به عنوان coronavirus مدتها ایتالیا و اقدامات سختگیرانه گرفته شده به سرعت گسترش عفونت های رادیویی محلی است که شهروندان با ارائه یک حس نرمال در میان قرنطینه.

ایستگاه رادیویی پخش از کدگنو یک شهر در حال حاضر شناخته شده به عنوان “ووهان ایتالیا” تحت مستند. قطار را متوقف نمی وجود دارد و خیابان ها را خالی هستند.

“صبح به خیر کدگنو! می گوید:” 82 ساله مجری پینو پاگانی شروع پخش زنده از داخل لمباردی قرمز-منطقه که در آن حدود 50000 نفر شده اند تحت قرنطینه برای تقریبا دو هفته است.

بیشتر:

پاگانی سپس می خواند الهام بخش پیام های ارسال شده از شنونده دیگو Lazzanoni یک زندگی ایتالیایی در Castiglione دددا شهر.

“ما در اینجا در خانه ما به مبارزه با ما و دوستان دوران کودکی و خانواده. اگر چه ما در زانو راست در حال حاضر من احساس می کنم سکوت مجاورت شهر من. حتی اگر خیابان ها را خالی هستند و هیچ صدای شنیده می شود, من می دانم که زمانی که این کابوس است که بیش از ما خواهد بود, مهمانی, به عنوان ما به تنهایی می دانید که چگونه. ما نیست و نمی خواهد داد تا.”

پیامهایی مانند این اغلب می تواند شنیده شود در رادیو Zona Rossa یا رادیویی منطقه قرمز که قرار بود در میان coronavirus اورژانس با استفاده از رادیو های محلی کدگنو فرکانس های.

دو بار در روز به روز رسانی مجریان ایتالیایی ها تحت قرنطینه با آخرین اطلاعات دولت ساعات کار برای مغازه ها و دفاتر پست و زمانبندی برای پزشکی بخش.

مهمانان از جمله مقامات دعوت شده در هوا را برای ریختن به نور در تلاش خود را برای مقابله با عفونت است.

کانال Facebook صفحه در حدود 1,000 پیروان که در ارسال پیام قدردانی به عنوان آنها پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن خود در خانه — “شما بچه ها بزرگ هستند” “با تشکر از شما پینو”.

“مردم نیاز به بحث و اطلاعات” پاگانی به الجزیره. “به ویژه در افراد مسن که در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار که آنها گاهی اوقات در سمت چپ خود را.”

شنوندگان اغلب در تماس با سوالات.

“بانوی پیر به نام ما از چند روز پیش گفت او فاقد یک دماسنج به درجه حرارت او گفت:” مجری فرانچسکو دددا. “او پرسید: در مورد آنچه که او باید انجام دهد.”

در عرض چند دقیقه, رادیو, Zona Rossa هشدار شعبه محلی دفاع مدنی ارائه شده است که او را با یک دماسنج.

Italy classroom - reuters

کلاس های درس در پیرو Gobetti دبیرستان در تورین شده است sanitised به عنوان بخشی از اقدامات را امتحان کنید و شامل یک coronavirus شیوع [ماسیمو Pinca/رویترز]

یکی دیگر از سالمند خانم به نام رادیو احساس بسیار تنها.

“خوشبختانه ما در اینجا با دیگر همکارانش گفت:” پاگانی. “ما را نگه داشته و او را سرگرم برای حدود نیم ساعت. پس از آن رادیو و بلندگو تماس زن شهرداری به برجسته وضعیت نیاز است.”

ایتالیا, اروپایی, کانون, ویروس, بدترین آمار کشور در این قاره. بیش از 3000 نفر آلوده شده اند و تقریبا 150 فوت کرده اند. در این مستند منطقه بیش از 550 نفر گرفتار ویروس.

رادیو Zona Rossa دائما به یاد شهروندان آنها می توانند حاوی ویروس مانند نگه داشتن یک فاصله امن از حداقل یک متر از سایر افراد است.

“ما باید همه چیز ما نیاز داخل مغازه” پاگانی افزود که مردم نباید گله به مغازه به وحشت خرید و ایجاد صف.

“ما نمی دانیم که قرنطینه به پایان خواهد رسید. این یک راز بزرگ است. دانستن پاسخ این است که ارزش چندین هزار یورو” او به شوخی.

در ضمن ایتالیا در تلاش برای مقابله کاتولیک توده متوقف شده است و در بیشتر نقاط شمالی کشور در تلاش برای محدود کردن بزرگ جماعت.

اما وفادار پیدا کرده اند راه های دیگر برای عبادت در طول زمان لنت دوره; کشیش در حال حاضر زندگی می کنند جریان جشن های خود را در Facebook و YouTube.

یک صفحه یوتیوب از یک کلیسا در کدگنو, the San Biagio محله بیش از 100 مشترکین که ستایش تصاویر با کیفیت بالا که در حال پخش. رادیو Zona Rossa نیز در جریان برخی از خطبه های نماز.

تکنولوژی نیز به کمک معلمان و دانش آموزان است. مدارس بسته در سراسر کشور تا اواسط ماه مارس و دانش آموزان می توانند خود را دنبال دوره های آموزشی و ارائه پایاننامه خود را در وب کم متصل به سیستم عامل های دیجیتال ارائه شده توسط خود دانشکده.

فدریکو Tassone یک 22 ساله دانشجوی مهندسی هسته ای در دانشگاه پلی تکنیک میلان گفت: “در حال آپلود بر روی یک پلت فرم است که دانش آموزان می توانید دسترسی خود را با دانشگاه اعتبار … شاید این تنها راه حل است اما یکی از بهترین های موجود در حال حاضر است.”

Coronavirus

پیراپزشک پیاده روی به بیرون از چادر بود که در مقابل بخش اورژانس از کرمونا بیمارستان شمال ایتالیا شنبه, فوریه. 29, 2020 [کلودیو Furlan/Lapresse/آسوشیتد پرس]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>