گلدمن اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره به زودی به سر تاثیر شیوع

وجود اجماع رو به رشد است که بانک های مرکزی جهان از جمله ایالات متحده فدرال رزرو به زودی به سیاست اقدام به جلوگیری از یک بحران مالی با توجه به شیوع کروناویروس.

Goldman Sachs Group Inc. GS -1.80% اقتصاددانان در روز یکشنبه پیش بینی کرد که فدرال خواهد بود کاهش نرخ بهره احتمالا قبل از جلسه بعدی خود را برنامه ریزی شده برای ماه مارس 16-17. در یک توجه داشته باشید گلدمن اقتصاددانان Jan Hatzius و Daan Struyven گفت: آنها انتظار 50-اساس-نقطه برش در و یا قبل از جلسه و اضافی 50-اساس-نقطه برش در سه ماهه دوم.

رئیس بانک فدرال جروم پاول روز جمعه گفت که بانک مرکزی این است که “از نزدیک نظارت بر” وقوع. “ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

Goldman اقتصاددانان گفت: آنها نیز در انتظار کاهش نرخ از بانک مرکزی کانادا و انگلستان و استرالیا و نیوزیلند و نروژ و هند کره جنوبی و سوئیس و همچنین بانک مرکزی اروپا.

“به طور خاص ما در معرض خطر است که این کاهش انتظار ما بیش از چند هفته آینده رخ می دهد و در هماهنگ مد, شاید در اوایل هفته آینده و” گلدمن اقتصاددانان گفت. “صندلی پاول بیانیه روز جمعه به ما نشان می دهد که جهانی بانک مرکزی به شدت با تمرکز بر خطرات حرکت نزولی از ویروس. ما گمان می برند که آنها را مشاهده تاثیر یک حرکت هماهنگ در اعتماد به نفس به عنوان بزرگتر از مجموع اثرات هر فرد حرکت می کند.”

در حالی که اقتصاددانان انتظار دارند که بانک مرکزی ژاپن به ماندن پت در نرخ آن را هنوز هم ممکن است اقدام کنند. روز دوشنبه بانک مرکزی ژاپن در رژیم صهیونیستی. هاروهیکو کورودا در بیانیه ای گفت که بانک مرکزی “را در تلاش برای ارائه نقدینگی کافی و اطمینان از ثبات در بازارهای مالی از طریق بازار مناسب عملیات و دارایی خرید.”

گلدمن گزارش موجب تیز برگشت در ایالات متحده آتی سهام. میانگین صنعتی داو جونز آتی YM00, +0.68% برای مثال رفت و از اوایل 300-plus-نقطه ریزش به دست آوردن بیش از 200 نقطه در اواخر یکشنبه شب. هفته گذشته وال استریت دچار بدترین حالت آن ضرر و زیان از سال 2008.

به گزارش گلدمن آهنگ با یک پست وبلاگ منتشر یکشنبه توسط بیل نلسون اقتصاددان ارشد در بانک موسسه سیاست سابق و تغذیه, رسمی, که گفت که او انتظار دارد که هماهنگ تلاش جهانی برای کاهش نرخ بهره به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

“وجود خواهد داشت یک هماهنگ تسهیل در سراسر بانک های مرکزی و احتمالا بانک خلق چین و هنگ کنگ قدرت پولی],” او نوشت. “برش قابل توجهی می شود حداقل 50 و احتمالا 75 واحد.” او پیش بینی کرد اعلام خواهد شد شنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>