جهانی موجی از خشونت پس از coronavirus مستندات

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده بود که “هولناک جهانی افزایش” خشونت خانگی در طول coronavirus بحران و خواست دولت تا تلاش برای جلوگیری از خشونت علیه زنان است.

“ما می دانیم که مستندات و قرنطينه ضروری برای سرکوب COVID-19. اما آنها می توانند دام زنان با سوء استفاده از همکاران” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در توییتر در روز یکشنبه. “برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن ترین – در خانه های خود.”

بیشتر:

در برخی از کشورها تعداد زنان خواستار حمایت از خدمات دو برابر شده است و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پلیس در حال ضعف و understaffed و محلی و حمایت از گروه های “فلج” و یا از بودجه سازمان ملل متحد رئیس گفت.

وی از دولت ها در سراسر جهان تا مطمئن شوید که دادستان از معتادان در ادامه به راه اندازی اورژانس سیستم های هشدار دهنده در داروخانه ها و مواد غذایی اعلام و زنان پناهگاه خدمات ضروری است.

اشاره به این حادثه تلخ فشرده برای راه های امن “برای زنان به دنبال حمایت بدون هشدار به معتادان خود”.

“با هم ما می توانیم و باید جلوگیری از خشونت در همه جا از مناطق جنگی به خانه های مردم به عنوان ما به ضرب و شتم COVID-19” او گفت: به عنوان او به نام “صلح در خانه و در خانه — در سراسر جهان است.”

“من مصرانه از همه دولت ها برای پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود پاسخ ملی قصد دارد برای COVID-19.”

کشورها از جمله آلمان هشدار داده اند که جنبش محدودیت های قرار داده شده در عمومی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus از گسترش تهدید به تشدید خشونت خانگی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>