جهانی پیشگیری از محاکمه هیدروکسی کلروکین به رزومه: زنده

  • بیش از 10.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus بیش از 5.2 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 504,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

شنبه, ژوئن 30

09:45 به وقت تهران – آفریقا رایگان-تجارت چشم انداز تیره و ابر آلود توسط ویروس و سرعت مذاکرات

تاریخی مقابله به سر و صدا کردن موانع تعرفه در آفریقا است که braked توسط coronavirus همه گیر و زاغه از مذاکره مشکلات.

آفریقا قاره توافقنامه تجارت آزاد (AfCFTA) به طور رسمی راه اندازی شد بیش از یک سال پیش در یک فروغ از خوش بینی.

این توافق با هدف فاز از تمام تعرفه های تجارت در این قاره یک هدف است که حامیان می گویند می تواند به تجاری مگا-تکان خوردن به عنوان تنها 15 درصد از تجارت با کشورهای آفریقایی است که با قاره همسایه است.

قرار بود آن را به عملیاتی اثر در پنج شنبه, جولای 1, اما جدول زمانی تضعیف شده تحت عوارض ناشی از COVID-19 شیوع بلکه روند کند مذاکرات خود را.

09:15 GMT – ایالات متحده نه در اتحادیه اروپا ‘امن’ سفر لیست دیپلمات ها می گویند

ایالات متحده در یک “لیست امن” از مقصد به صورت غیر ضروری سفر با توجه به رونمایی شود توسط اتحادیه اروپا و دولت بعد از آن در روز سه شنبه, سه دیپلمات ها گفته اند.

27-عضو بلوک است که انتظار می رود به تصویب طرح برای تفریح و یا کسب و کار سفر از روز چهارشنبه به 14 کشور فراتر از مرزهای خود را زمانی که آنها رای در لیست ظهر بروکسل زمان (10:00 GMT) این دیپلمات گفت.

کشورهای الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه گفتند.

روسیه و برزیل همراه با ایالات متحده در میان کشورهای است که نمی توان اولیه “لیست امن”.

09:00 GMT – اسپانیا-تولید ناخالص داخلی کاهش 5.2 درصد در سه ماه اول سال

اسپانیایی آمار رسمی نشان می دهد که این کشور به تولید ناخالص داخلی قرارداد 5.2 درصد در طول سه ماه اول سال در مقایسه با سه ماهه قبلی, بزرگترین کاهش حداقل نیم قرن است.

موسسه ملی آمار و یا INE گفت که اقتصادی یخ تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus نهفته اقتصاد مانند پیش از این هرگز پس از سه ماهه سوابق شروع به نگه داشته می شود در سال 1970.

08:45 GMT – هند روزانه coronavirus موارد در حدود 20000 نفر به عنوان برخی از شهرستانها گسترش مستندات

چندین هندی شهرستانها آماده کرده ایم به گسترش مستندات خود را برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus روز سه شنبه به عنوان روزانه موارد در کشور باقی مانده است نزدیک به 20 ، 000.

هند گزارش 18,522 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت با توجه به بهداشت فدرال آمار منتشر شده در روز سه شنبه کمی پایین از روز یکشنبه رکورد 19,906.

با بیش از 550 ، 000 مجموع عفونت هند نشدم تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در مجموع موارد.

هند coronavirus عفونت: اضطراب بیش از افزایش تعداد موارد (2:26)

08:30 به وقت تهران – COVID-19 افزایش ازدواج کودکان و ختنه خطر برای میلیون ها: سازمان ملل متحد

Coronavirus همه گیر است, پیشرفت معکوس در پایان دادن به ازدواج کودکان و female genital mutilation (FGM), jeopardising آینده میلیون ها نفر از دختران عضو ارشد سازمان ملل گفته است.

“همه گیر هر دو باعث می شود کار ما سخت تر و فوری تر به عنوان بسیاری از دختران بیشتر در حال حاضر در معرض خطر” ناتالیا Kanem, رئیس سازمان ملل متحد’ سلامت جنسی و باروری, سازمان, سازمان صندوق جمعیت ملل متحد گفت.

اضافی 13 میلیون زن می تواند مجبور به ازدواج کودکان و دو میلیون بیشتر می تواند انجام ختنه در دهه های آینده فراتر از آنچه می شده اند و انتظار می رود به عنوان COVID-19 مختل تلاش جهانی برای پایان دادن به هر دو شیوه را افزايش گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

برش: کاوش FGM | الجزیره خبرنگار

07:55 GMT – روسیه coronavirus مورد شمارش روش 650,000

روسیه گزارش کرده است 6,693 موارد جدید از رمان coronavirus مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 647,849.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 154 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 9,320.

COVID-19 در روسیه: خبر جعلی و اخذ اعترافات اجباری | گوش دادن پست (25:00)

07:40GMT – ازبکستان تحمیل محدودیت های جدید به عنوان موارد افزایش دوباره

ازبکستان تحمیل کرده است یک شبه حکومت نظامی در برخی از نقاط کشور از جمله پایتخت تاشکند آن را به عنوان به دنبال محدود کردن تازه افزایش COVID-19 عفونت های زیر تدریجی و بلند کردن اجسام از دو ماه مستند.

مرکزی کشور آسیایی شده بود با احتیاط بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند کرده که در جای خود در آوریل و مه. پس از یک کاهش در COVID-19 موارد بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه آن بار دیگر شاهد افزایش مداوم.

07:25 GMT – بخش هایی از استرالیا شهر قفل شده است برای جلوگیری از ویروس سنبله

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر ملبورن شمال و غرب دستور داده شده است به ماندن در خانه استرالیا به عنوان دومین شهرستان تلاش برای مهار افزایش coronavirus موارد است.

ایالت ویکتوریا ثبت 233 COVID-19 موارد از روز پنج شنبه – عمدتا در ملبورن – افزایش عمده در کشور است که در غیر این صورت با موفقیت پیشتر از گسترش ویروس.

دولت برتر Daniel Andrews گفت: ملبورن خواهد بود موضوع را به مستند از نیمه شب به وقت محلی روز شنبه. مناطق تحت پوشش خانه را به بیش از 300 ، 000 نفر است.

Australia-Health-Virus

ایالت ویکتوریا ثبت 233 COVID-19 موارد از روز پنج شنبه. [فایل: ویلیام وست / خبرگزاری فرانسه]

07:10 به وقت تهران – پوسته می گوید را به $22bn آمار از coronavirus

رویال داچ شل گفته است: “نوشتن $22bn کردن ارزش دارایی های خود را پس از به شدت کاهش نفت و گاز, چشم انداز قیمت در پی coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیم همچنین به عنوان شرکت انگلیسی-هلندی شرکت بررسی عملیات خود را پس از مدیر عامل شرکت بن ون Beurden گذاشته قصد دارد در ماه آوریل به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050.

پوسته است که ارزش بازار از $126.5 میلیارد دلار رسیده گفت: در یک به روز رسانی پیش از آن در سه ماهه دوم نتایج در جولای 30 که آن را به کل پس از کسر مالیات اختلال در شارژ در محدوده از $15 $22bn در سه ماهه.

شیوع کروناویروس اثر را در بازار نفت و گاز | شمارش هزینه (25:00)

06:55 GMT – پاکستان سوابق 2,825 عفونت های جدید

پاکستان یکی از کشور که در آن coronavirus همچنان به گسترش در یک سرعت سریع در میان تقریبا به طور کامل شل مستند ثبت شده 2,825 مورد جدید از این ویروس به آن شمارش به 209,337.

هفته گذشته کشور شاهد کاهش میانگین روزانه افزایش می یابد در مواردی که کارشناسان پزشکی می گویند تا حد زیادی با توجه به کاهش روزانه تست. روز دوشنبه تست باقی مانده کم با 20,930 آزمایشات انجام شده بسیار پایین تر از کشور اوج 31,681 آزمون در تاریخ 19 ژوئن.

پاکستان COVID-19 عفونت تصویب 100,000

06:40 GMT – UK قفل پایین شهر لستر پس از COVID-19 عود

انگلستان معرفی خواهد شد تغییرات قانونی در مدت کوتاهی به اجرای یک مستند اعمال شده در زبان انگلیسی, city of Leicester که در آن شده است وجود دارد ور از رمان coronavirus وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

شهر لستر در انگلستان اولین منطقه از انگلستان به صورت یک هدف محلی coronavirus مستند پس از دولت شروع کاهش در سراسر کشور مستند در اوایل این ماه.

“ما خواهد شد آوردن به جلو قانونی تغییر بسیار اندکی در چند روز آینده به دلیل برخی از اقدامات است که ما متاسفانه تا به حال به در لستر نیاز به یک حقوقی زیر بنای,” هنکاک گفت: آسمان.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:10 GMT – تایلند گزارش هیچ محلی از موارد coronavirus برای 36 روز

تایلند گزارش کرده است هیچ محلی منتقل موارد coronavirus برای 36 روز به عنوان یک وضعیت اضطراری معرفی شده برای مقابله با این بیماری همه گیر شد و با توجه به پایان می رسد در روز سه شنبه.

کشور گزارش دو مورد جدید هر دو در تایلند به تازگی از قطر که در حال حاضر در دولت شده است.

04:40 GMT – سازمان ملل متحد هشدار coronavirus می توانید به عقب مقابله با ازدواج کودکان

سازمان ملل متحد هشدار داده است که این بیماری همه گیر است معکوس و پیشرفت برای مقابله با ازدواج کودکان و female genital mutilation (FGM).

این سازمان صندوق جمعیت ملل متحد, سازمان ملل متحد, باروری و سلامت جنسی آژانس می گوید اضافی 13 میلیون دختر می تواند ازدواج کردن و دو میلیون بیشتر تحمل ختنه در 10 سال آینده به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس.

“همه گیر هر دو باعث می شود کار ما سخت تر و فوری تر به عنوان بسیاری از دختران در حال حاضر در معرض خطر” را افزايش سر ناتاشا Kanem گفت: در راه اندازی یک گزارش به “سکوت و بومی بحران” از شیوه های مضر علیه دختران و زنان است.

#AJOPINION: ختنه جان دختران و زنان است. حتی اگر ما در آن زنده بمانند

03:55 GMT – نمایندگان مجلس هشدار می دهند در تایلند ‘وضعیت اضطراری’ فرمت

آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر است خواست تایلند به تمدید وضعیت اضطراری در آن اعمال شده برای مقابله با کروناویروس.

ماریا چانه عبدالله مالزی MP و APHR عضو می گوید این کشور به ارمغان آورده است روزانه تعداد coronavirus موارد تحت کنترل و تقریبا با تمام محدودیت ها برداشته شده است “بدون هیچ دلیلی” برای توجیه اورژانس قدرت.

“تایلند باید لغو فرمان اضطراری بلافاصله خود را ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر در داخل معمول ساختار قدرت و تمرکز بر توسعه اقتصادی که بسته خودنمایی نابرابری که این ویروس در معرض” چانه عبدالله در بیانیه ای گفت.

انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) دارای 10 عضو از جمله تایلند است.

03:25 GMT – چین گزارش 19 جدید COVID-19 موارد 7 در پکن

ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید این کشور به حال 19 موارد جدیدی از کروناویروس تا نیمه شب در تاریخ 29 ژوئن در مقایسه با 12 روز قبل از.

هفت مورد جدید در پکن که در آن یک توده تست مبارزات انتخاباتی در راه است, در پی شیوع آغاز شد که در سرمایه های اصلی مواد غذایی عمده فروشی بازار در ژوئن 11.

02:45 GMT – لس آنجلس مقامات هشدار می دهند بیمارستان ها می تواند تحت الشعاع

لس آنجلس در حال تبدیل شدن به جدید کروناویروس کانون در ایالات متحده به عنوان ایالت کالیفرنیا اعلام کرد که یک رکورد پرش از 7,418 موارد جدید در روز دوشنبه.

تعداد در LA دوم-بزرگترین شهر در ایالات متحده بیش از 100,000 با وجود سخت محدودیت هایی در شب زنده داری و نیاز به پوشیدن ماسک در همه حوزه عمومی است.

“افزایش هشدار دهنده در موارد … سیگنال های که ما به عنوان یک جامعه نیاز به اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش COVID-19,” باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس در بیانیه ای گفت:.

02:30 به وقت تهران – جنوب استرالیا را لغو طرح به بازگشایی مرزهای داخلی

ایالت استرالیای جنوبی را لغو کرده است, برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود به ایالتی مسافران از همسایه ویکتوریا پس از سنبله در coronavirus موارد وجود دارد.

محدودیت قراره حذف شده در جولای 20.

ویکتوریا گزارش 75 موارد جدیدی از کروناویروس در روز دوشنبه. این هنوز برای انتشار در شماره روز سه شنبه.

02:00 GMT – هند برای اولین بار COVID-19 واکسن تایید شده برای آزمایش های انسانی

بهارات بیوتکنولوژی را COVID-19 واکسن امن تصویب قانونی برای آزمایش های انسانی.

فاز اول و دوم مطالعات بالینی برای Covaxin هند داخلی اولین نامزد برای یک واکسن ماه ژوئیه آغاز خواهد شد.

جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

00:55 به وقت تهران در لس آنجلس به سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس است که نزدیک به سواحل آن برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پس از گزارش یک رکورد در یک روز افزایش موارد است.

مردم معمولا گله به دریا در طول تعطیلات که نشانه ما روز استقلال.

مقامات گفت که بیش از حد از خطر اجازه می دهد سواحل به باز باقی می ماند.

00:00 GMT – آریزونا بسته میله ورزشگاه و سینما

فرماندار ایالت آریزونا گفته است, کافه سینما, ورزشگاه, پارک آب و کاباره ها آنها را به دوباره.

Mlb می گوید: تعطیلی هستند لازم است پس از coronavirus موارد و hospitalisations رسیده جدید اوج بیش از آخر هفته و او انتظار دارد که اعداد به بدتر.

“ما به سادگی نمی تواند اجازه دهید تا,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما در حال بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی.”

23:30 به وقت تهران – پژوهشگران جدید آنفولانزای خوکی با همه گیر بالقوه

محققان کشف کرده اند نوع جدیدی از آنفولانزای خوکی با پتانسیل به علت یک بیماری همه گیر, با توجه به مطالعه منتشر شده در ایالات متحده علم مجله PNAS.

G4, آنفولانزا ژنتیکی از تبار H1N1 فشار که باعث 2009 همه گیر است “همه ضروری نشانه بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان” محققان نوشت.

آنها اضافه شده است که G4 از نوع در حال حاضر غالب در خوک و control از عفونت در خوک و نظارت نزدیک از افراد مشغول به کار با حیوانات باید “به فوریت اجرا شود”.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish

منبع: الجزیره

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن و به روز رسانی از دیروز (29 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>