جهانی تعداد coronavirus موارد بالا 9 میلیون: به روز رسانی زنده

  • رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم شتاب و اثرات آن احساس خواهد شد برای چند دهه, سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت.

  • این که در گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد به عنوان مجموع افزایش 183,020 در یک دوره 24 ساعته. بزرگترین افزایش از آمریکا با بیش از 116,000 موارد جدید.

  • برزیل رسما تصویب 50,000 علامت با 50,617 coronavirus مرگ و میر ناشی از یکشنبه. آن را ثبت کرده است 1,085,038 موارد تا به امروز با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

  • در سراسر جهان بیش از 9 میلیون نفر تایید شده اند به coronavirus حداقل 4.4 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که بیش از 469,000 مردم فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, ژوئن 22

19:21 GMT – نیویورک به تدریج بازگشایی

شهر نیویورک یک بار جهانی کانون بیماری همه گیر است که به تدریج بازگشایی با رستوران باز برای اولین بار در سه ماه اگر چه تنها در جداول در فضای باز.

فروشگاه های خرده فروشی در نیویورک نیز بازگشایی شد با تعدادی از محدودیت ها و شهرستان برآورد از 150 ، 000 تا 300 ، 000 کارگران اضافی می تواند به بازگشت به شغل خود.

18:49 GMT – جهانی تعداد coronavirus موارد پیش افتادن از 9 میلیون

تعداد کل عفونت در سراسر جهان رسیده است 9,008,757. حداقل 469,220 مردم فوت کرده اند در حالی که برخی از 4,465,425 بهبود از ویروس.

17:20 به وقت تهران – کاخ سفید فلس عقب, عمل گرفتن حرارت از بازدید کنندگان

کاخ سفید کاهش در متوسط چک برای بازدید کنندگان در میان همه گیر اما گفت: هر کسی در مجاورت نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس هنوز هم می تواند برای بررسی ویروس.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: این تصمیم باعث شده شهر واشنگتن وارد فاز دوم بازگشایی که اجازه می دهد تا برای فعالیت بیشتر.

“در رابطه با واشنگتن وارد فاز دو امروز کاخ سفید است, پوسته پوسته شدن پشت مجتمع-دمای گسترده چک” Deere گفت.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله دست ضد عفونی کننده به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار و داوطلبانه صورت پوشش کارکنان هر عضو و مهمان در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور هنوز در حال بررسی متوسط پرسید: نشانه تاریخ و تست شده برای COVID-19,” Deere گفت.

U.S. President Trump leads daily coronavirus response briefing at the White House in Washington

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به صورت روزانه coronavirus پاسخ مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن [فایل: تام برنر/رویترز]

16:28 GMT – جوایز گلدن گلوب به تعویق افتاد تا مارس سال 2021

سالانه جوایز گلدن گلوب مراسم برای فیلم و تلویزیون به تعویق افتاده است به مارس سال 2021 برگزارکنندگان گفت.

گلدن گلوب, مراسم که آغاز هالیوود جوایز فصل خواهد شد و در حال حاضر محل در فوریه 28 به جای آن از حد معمول اسلات در اولین یکشنبه ماه ژانویه. این تصمیم به دنبال تعویق دو ماه از اسکار تا 25 آوریل به دلیل اثرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در صنعت سرگرمی است.

15:59 GMT – چه کسی می گوید آن را به موضوع راهنمایی در مورد مسافرت هوایی در روزهای آینده

سازمان بهداشت جهانی به موضوع راهنمایی بیشتر در مسافرت هوایی در روزهای آینده به کشور باز خود را از coronavirus مستندات این که مایک رایان گفت.

“این آسان نیست معضل … هیچ صفر-خطر” او گفت: آنلاین جلسه.

15:55 GMT – رویدادهای مذهبی کمک به گسترش coronavirus که می گوید:

بسیاری از کشورها که موفق شده اند در مقابله با رمان coronavirus شاهد افزایش موارد با توجه به رویدادهای مذهبی و آسیب پذیر دیگر تنظیمات مانند مهاجرت اجتماعات سازمان بهداشت جهانی ماریا ون Kerkhove گفت.

“هر فرصت که ویروس را نگه دارید از آن خواهد شد. آن است که واقعا مهم است که کشور در یک موقعیت به سرعت تشخیص این موارد گفت:” یک آنلاین جلسه.

که مایک رایان گفت که به نظر میرسد جدید خوشه در کره جنوبی مربوط به باشگاه پناهگاه و پارک های تفریحی و فاضلاب یافته در شمال ایتالیا نشان داد وجود دارد شانس این ویروس در گردش خون وجود دارد قبل از هر کسی متوجه شده بود.

15:32 GMT – پرتغال ساعت reimposes برخی از ویروس محدودیت در سرمایه لیسبون

نخست وزیر پرتغال آنتونیو کوستا گفت: برخی از coronavirus محدودیت خواهد بود reimposed در پایتخت لیسبون برای کمک به کنترل شیوع بیماری از بیماری همه گیر.

او گفت: اقدامات لازم برای معرفی از روز سه شنبه شامل محدودیت در تجمعات بیش از 10 نفر و سفارشات برای کافه ها و مغازه ها به 8pm.

پرتغال تا به حال بیش از 1500 COVID-19 کشته و بیشتر 38,850 موارد است.

14:39 GMT – هلند سوابق هیچ ویروس, مرگ و میر, اولین بار پس از آوریل

هلندی مقامات بهداشتی گزارش جدید مرگ و میر یک شبه ناشی از این بیماری همه گیر برای اولین بار از ابتدای ماه مارس ،

رسما هلند گزارش 49,658 موارد عفونت با 69 نفر تست مثبت بیش از 24 ساعت گذشته. در تمام 6,090 نفر کشته شده اند.

“شده است وجود دارد هیچ گزارش از هر گونه مرگ و میر” موسسه ملی بهداشت عمومی (RIVM) گفت: در وب سایت خود را.

این RIVM با این حال هشدار داد که “وجود یک تاخیر بین روز یک بیمار در بیمارستان بستری شد یا درگذشت و هنگامی که آن را در واقع گزارش” به معنی مرگ و میر بیش از آخر هفته ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است شده اند پرچم بالا.

مدل و اعضای خانواده دیده می شود ناهار خوری در یک رستوران که در آن آنها سرور تست ارائه نوشیدنی و مواد غذایی به مدل تظاهر به مشتریان در یک محیط امن ‘قرنطینه گلخانه’ که در آن مهمان می تواند ناهار خوردن در آمستردام [فایل: اوا Plevier/رویترز]

14:14 GMT – فرانسه و آلمان می خواهند اروپایی بازیابی صندوق کمک به پرداخت تا 2022

آلمان و فرانسه هر دو به توافق برسند که اروپا بازیابی صندوق باید پرداخت آن پیشنهاد 500bn یورو از coronavirus کمک از 2020 تا 2022 تا سال 2024 به عنوان پیشنهاد شده توسط برخی از کشورهای عضو و وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت.

صحبت با خبرنگاران در برلین Le Maire همچنین گفت که در حال حاضر به ایالات متحده به توضیح دهد که چرا واشنگتن تنها کشور حمایت نمی یک پیشنهاد مشترک توسط OECD در مورد نحوه مالیات زیادی دیجیتال شرکت.

13:48 GMT – انگلستان گزارش 15 مورد مرگ و میر پایین مرگ روزانه تلفات از اواسط ماه مارس

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا که فوت کرده اند پس از تایید به COVID-19 افزایش یافته است 15 تا 42,647, سلامت, مقامات گفت.

که باعث می شود آن را به کمترین روزانه COVID-19 تلفات از اواسط ماه مارس. نخست وزیر بوریس جانسون معرفی مستند در مارس 23.

13:35 GMT – دیزنی لند پاریس می گوید تدریجی بازگشایی برای شروع جولای 15

دیزنی لند پاریس گفت: این امر آغاز یک “مرحله به مرحله بازگشایی” پارک شروع 15 ژوئیه با تعداد بازدید کننده محدود از طریق آنلاین جدید سیستم رزرو برای اطمینان اجتماعی فاصله.

آخرین بازدید 11 ساله و مسن تر را مجبور به پوشیدن ماسک صورت و بسیاری از نشان می دهد و حوادث را به حالت تعلیق باقی می ماند با توجه به padnemic رفت و آمد مکرر گفت.

Coronavirus: a maintenance employee at Disneyland Paris diagnosed positive

آخرین بازدید 11 ساله و مسن تر را مجبور به پوشیدن ماسک صورت و بسیاری از نشان می دهد و حوادث را به حالت تعلیق باقی می ماند با توجه به padnemic [فایل: Anadolu]

13:25 GMT – جلعاد به آزمون استنشاق نسخه remdesivir در بیماران در ماه اوت

Gilead Sciences, Inc گفت که آن را به آغاز طرح آزمایش های بالینی از استنشاق نسخه از آن ضد ویروسی درمان remdesivir برای COVID-19 بيمار در ماه اوت است.

این دارو در حال حاضر استفاده می شود به صورت داخل وریدی و استنشاقی فرمول داده می شود از طریق یک نبولایزر که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا برای آسان تر شدن کار دولت خارج بیمارستان های این شرکت در بیانیه ای گفت.

13:23 GMT – بدون موج دوم coronavirus آمریکا و کاخ سفید مشاور

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: هیچ موج دوم این بیماری همه گیر حتی اگر وجود دارد برخی از شعله ور شدن یو پی اس در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و بعید است که وجود خواهد داشت خاموش شدن ناگهانی گسترده در سراسر کشور است.

“وجود دارد برخی از نقاط. ما در آن” Kudlow گفت: در مصاحبه ای با CNBC. “ما می دانیم که چگونه برای مقابله با این مسائل در حال حاضر. این یک راه طولانی آمده از زمستان سال گذشته است و هیچ موج دوم در حال آمدن است.”

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من Linah Alsaafin.

12:55 GMT – کره جنوبی می گوید که مبارزه با ‘موج دوم’ از coronavirus

مقامات بهداشتی در کره جنوبی گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه آن را در میان یک “موج دوم” از رمان coronavirus عفونت در اطراف سئول رانده شده توسط کوچک اما مداوم شیوع بیماری های ناشی از تعطیلات در ماه مه.

“در منطقه شهری ما بر این باورند که موج اول بود از مارس تا آوریل به عنوان به خوبی به عنوان فوریه تا مارس” KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong گفت: در یک به طور منظم جلسه. “سپس ما می بینیم که موج دوم که باعث شد تعطیلات در جریان بوده است.”

“ما در اصل پیش بینی کرد که موج دوم ظهور کرد و در پاییز یا زمستان,” او اضافه شده است. “پیش بینی ما معلوم شد که اشتباه است. به عنوان طولانی به عنوان افراد دارای تماس نزدیک با دیگران اعتقاد ما بر این است که عفونت را ادامه خواهد داد.”

12:40 GMT – بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم شتاب: چه کسی رئیس

رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم شتاب و اثرات آن احساس خواهد شد برای چند دهه, سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت: در یک کنفرانس آنلاین در روز دوشنبه.

“این بیماری همه گیر است که هنوز هم شتاب” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی سلامت فروم, سازمان های دبی در امارات متحده عربی.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر است خیلی بیشتر از یک بحران بهداشتی آن است که بحران اقتصادی یک بحران اجتماعی و در بسیاری از کشورها یک بحران سیاسی است. اثرات آن را احساس می شود در دهه های آینده.”

10:45 GMT – بلغارها در صورت ماسک دوباره به عنوان موارد افزایش

بلغارستان دستور داده است تا ساکنان به پوشیدن ماسک صورت دوباره در داخل اماکن عمومی پس از آن بالاترین هفتگی افزایش coronavirus موارد است.

سفارش توسط وزیر بهداشت مساوى Ananiev آمد 10 روز پس از او ساخته شده ماسک داخل “بسیار توصیه می شود” اما اجباری نیست به غیر از حمل و نقل عمومی در داروخانه ها و مراکز پزشکی.

بلغارستان است که ثبت نام 3,905 موارد و 199 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ثبت 606 جدید COVID-19 نفر در هفته گذشته در این کشور بالاترین هفتگی افزایش است.

10:30 به وقت تهران – قزاقستان شهرستان مستندات بیش از آخر هفته به عنوان موارد پرش

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Almaty

یک زن با پوشیدن یک ماسک و دستکش در یک تلفن همراه coronavirus آزمایش در ایستگاه آلماتی قزاقستان [فایل: Pavel Mikheyev/رویترز]

قزاقستان تحمیل خواهد شد دو روز مستند در شمال شهر قوستانای و چهار شهرهای نزدیک آخر هفته آینده پس از یک پرش در تازه COVID-19 موارد روزنامه های محلی Kostanayskiye نووستی گزارش داد.

ساکنان قوستانای و چهار شهر از جمله Rudny و لیسکوسک خواهد بود منع از ترک خانه های خود را به جز برای کار و یا ضرورت فوری در ماه ژوئن 27-28, به گزارش روزنامه با استناد به مقامات محلی.

قزاقستان است مورد علاقه آخر هفته محدودیت تعداد موارد بیش از quintupled به حدود 28000 پس از بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند در اواسط ماه مه. آن را به طور موقت بسته مراکز خرید و بازارها و پارک ها و حمل و نقل عمومی در شهرهای بزرگ در آخر هفته گذشته.

10:15 GMT – Coronavirus موارد در منطقه بالکان

شمال مقدونیه موسسه بهداشت عمومی اعلام 101 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته. پنج نفر کشته و تعداد موارد فعال است 2,942.

در صربستان 91 نفر تست مثبت برای COVID-19 با یک مورد مرگ گزارش شده آوردن تلفات به 261.

سه مورد جدید ثبت شد در مونته نگرو آوردن تعداد کل موارد به 38.

10:00 GMT – پاکستان در میان کشورهای سخت ترین ضربه COVID-19

پاکستان همچنان در 10 کشور به صورت روزانه coronavirus مورد افزایش 4,471 موارد جدید در روز یکشنبه در نظر گرفتن آن شمارش به 181,088 با توجه به دولت داده است. حداقل 89 نفر از coronavirus و پنج آن مرگ و میر به 3,661.

در ژوئن 20, پاکستان از سر گرفته محدود تجاری پروازهای بین المللی به داخل و خارج از کشور برای اولین بار از مارس 21. داخلی پروازهای تجاری از سر گرفته on May 16.

تست در پاکستان همچنان در حدود 30,000 آزمون در روز و زیر 50,000 توصیه شده توسط WHO. دولت اجرا “smart مستند” در عفونت نقاط به جای تمام شهرستانها. اما روزنامه های محلی سحر به نقل از مقامات در شمال شهر راولپندی گفت: آنها را به اندازه کافی پرسنل پلیس برای اجرای مستندات در شناسایی نقاط بالا بردن ترس رویکرد جدید ممکن است کار نمی کند.

09:45 GMT – اندونزی شمار تلفات می رسد 2,500 با بیش از 46,000 عفونت

اندونزی گزارش 954 جدید کروناویروس عفونت و مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 46,845.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: 35 بیشتر مرگ و میر گزارش شده با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 2500 بالاترین coronavirus مرگ و میر در شرق آسیا در خارج از چین است.

09:00 GMT – اسپانیا برای تصمیم گیری در این هفته است که غیر اروپایی گردشگران می توانند با مراجعه

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Valencia

زنان با پوشیدن ماسک صورت حمام افتاب گرفتن در Malvarrosa ساحل در والنسیا, اسپانیا [فایل: Nacho Doce/رویترز]

اسپانیا ممکن است تصمیم این هفته در اجازه دادن به بازدید کنندگان از کشورهای غیر اروپایی به عنوان آن استقبال بازگشت مسافران اروپایی در تلاش برای احیای صنعت گردشگری خود وزیر گفت.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: Cadena SER ایستگاه رادیویی که در مادرید خواهد بحث با شرکای اتحادیه اروپا که آیا به همچنین اجازه دهید در مسافران که از خارج از این قاره است.

یکی از بدترین آمار سازمان ملل اسپانیا ثبت شده 246,272 موارد و 28,323 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

08:45 GMT – صربی قهرمانان ستاره سرخ می گویند پنج بازیکن مثبت برای coronavirus

Partizan Belgrade vs Red Star Belgrade

ستاره سرخ بلگراد فوتبالیست مطرح برای تیم عکس قبل از صربی SuperLiga مسابقه فوتبال در برابر Partizan در بلگراد صربستان در سال گذشته [فایل: Anadolu Agency]

صربی قهرمانان فوتبال ستاره سرخ بلگراد گفت: پنج نفر از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

Marko Gobeljic, Njegos Petrovic, Dusan Jovancic مارکو Konatar و همه احساس ناخوشی پیش از نهایی صربی Superleague دور در برابر Proleter در روز شنبه و به نظر نمی رسد. برانکو Jovicic نشان داد هیچ نشانه ای ندارند اما بازگشت مثبت آزمون ستاره سرخ گفت: در وب سایت خود را. بازیکنان باقی مانده و مدیریت تست شده هستش و هیچ کدام مثبت بودند آن اضافه شده است.

ستاره سرخ جشن سومین قهرمانی متوالی پس از پیروزی در برابر Proleter در خانه. در مورد 18,000 طرفداران, بسیاری, بسته بندی از نزدیک با هم با حضور در این مسابقه و جشن پس از آن.

08:30 به وقت تهران – ‘No-گرد و خاک’ coronavirus تست بزاق سرنشین در انگلستان

هفتگی coronavirus تست رژیم با استفاده از یک “هیچ سواب” تست بزاق است که trialled در ساوتهمپتون انگلستان و می تواند ساده تر و سریعتر راه برای تشخیص شیوع دولت بریتانیا گفت.

بیش از 14,000 پزشکان و سلامت کارگران ضروری دیگر کارگران و کارکنان دانشگاه و خانواده خود را به شرکت در آزمایشی که با استفاده از یک Optigene آزمون.

به جای گرفتن یک سواب که برخی از پیدا کردن ناراحت کننده شرکت کنندگان واریز خواهد شد یک نمونه بزاق و دریافت نتایج آزمون ظرف 48 ساعت به دولت گفت.

08:00 به وقت تهران روسیه – گزارش 7,600 جدید عفونت کروناویروس

Moscow accounts for about half of all of Russia's coronavirus cases, a deluge that strains the city's hospitals and has forced Osmanov to to work every day for the past two months, sometimes for 24

مسکو حساب برای حدود نیمی از روسیه coronavirus موارد یک سیل است که گونه های این شهر بیمارستان [فایل: Pavel Golovkin/رویترز]

روسیه گزارش کرده است 7,600 موارد جدید از coronavirus هل دادن آن در سراسر کشور مورد مجموع به 592,280 جهان سوم-بزرگترین شمارش.

Coronavirus نیروی کار گفت: 95 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,206.

07:45 GMT – دیمیترو می شود coronavirus پس از ‘بی پروا’ تنیس در مراسم خیریه

Adria Tour

بلغارستان گریگور دیمیترو در عمل در طول مسابقه خود برابر کرواسی برنا Coric [فایل: آنتونیو Bronic/رویترز]

بلغاری بازیکن تنیس گریگور دیمیترو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از شرکت در یک رویداد خیریه سازمان یافته توسط مردان برتر بازیکن نواک جوکوویچ.

دیمیترو کشیده از نمایشگاه منطقه ای مسابقات بود که موجب انتقاد خود را برای عدم احتیاطی در کرواسی در روز شنبه پس از افتتاح singles match پس از احساس ناخوشی.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:30 به وقت تهران – پکن COVID-19 موارد به دیدن ‘صخره مانند رها کردن این هفته ،

پکن را ببینید “صخره مانند” رها در coronavirus موارد تا پایان این هفته به عنوان تلاش برای کنترل گسترش عفونت در چین سرمایه در ادامه گفت: یک کارشناس در طرح ملی سلامت و اقتدار است. پکن گزارش نه موارد جدید برای تاریخ 21 ژوئن به شدت پایین از 22 روز قبل است.

این شهرستان گزارش اولین مورد در آخرین موج – مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار – در ژوئن 11. تا کنون 236 نفر آلوده شده اند در بدترین شیوع در پکن پس از COVID-19 شناسایی شد در ووهان در اواخر سال گذشته.

وو هائو یک کنترل بیماری متخصص از ملی کمیسیون بهداشت گفت: دولت های تلویزیون در روز یکشنبه که پکن را هدف قرار مستندات بر خلاف در ووهان زمانی که کمی شناخته شده در مورد ویروس.

07:15 GMT – ترس از کره جنوبی از دست دادن کنترل بیش از موج دوم

Spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Seoul, South Korea

عبور و مرور در ماسک صورت عبور از یک خیابان در میان گسترش coronavirus در سئول کره جنوبی [فایل: Kim Hong-Ji/رویترز]

شهردار کره جنوبی پایتخت ترس این کشور در حال از دست دادن کنترل بیش از یک ویروس تجدید حیات و می گوید سئول خواهد reimpose قوی تر اقدامات اگر روزانه پرش در عفونت رها نمی کند زیر 30 بیش از سه روز آینده.

پارک برنده-به زودی صحبت می کرد در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه تاسف خوردن برای آنچه که او به عنوان خوشنودی از شهروندان در فاصله فیزیکی با افزایش حمل و نقل عمومی استفاده نزدیک شدن به سطح سال گذشته در هفته های اخیر.

با استناد به پژوهش, پارک گفت: این کشور می تواند به عنوان بسیاری از 800 نفر در روز در اواسط ماه جولای اگر نتواند به بنیادی انتقال جریان روند که نشان می دهد تولید مثل پایه تعداد – تعداد عفونت های ناشی از فرد آلوده – به حدود 1.8 برای بین 30 آوریل و ژوئن 11. هر تعداد بالای 1 نشان می دهد یک بیماری همه گیر در حال رشد.

07:00 GMT – ابوظبی برطرف جنبش محدودیت در امارات

The UAE Adjusts To Life Under The Coronavirus Pandemic

انسان منتظر در coronavirus درایو-از طریق مرکز غربالگری در ابوظبی [Filre: فرانسوا Nel/گتی ایماژ]

ابوظبی کاسته محدودیت اجازه حرکت بین شهرستانها برای همه ساکنان شروع سهشنبه, اما تمدید محدودیت در ورود افراد غیر مقیم که آیا یک مجوز برای یک هفته دیگر آن را رسانه ای کرد.

ساکنان می تواند به خروج امارات آزادانه.

06:45 به وقت تهران – Virus موج, اما پاکستان می گوید هیچ انتخاب وجود دارد اما برای باز کردن

پاکستان دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت و ضعف بیمارستانها در حال تبدیل شدن بیماران دور. اما دولت است فشار برای باز کردن این کشور در تلاش برای نجات نزدیک به سقوط اقتصاد که در آن میلیون ها نفر در حال حاضر تضعیف به فقر از همه گیر محدودیت.

نخست وزیر عمران خان گفت: اجتناب از کامل مستند تا به حال نجات کشور از سقوط اقتصادی. در سخنرانی تلویزیونی او به شفاعت با پاکستانی به پوشیدن ماسک چشم پوشی از تئوری های توطئه و این ویروس به طور جدی.

به عنوان موارد spiralled دولت در هفته گذشته تعطیل برخی از مناطق در اسلام آباد و دیگر شهرستانها که در آن شیوع بیماری های جدید شناسایی شده اند اما در غیر این صورت آن را ادامه داده است محدودیت های بلند که تحمیل شده بود در اواسط ماه مارس آغاز شده و در حال برداشته به تدریج در عرض چند هفته.

06:20 به وقت تهران برزیل در صدر تلفات 50,000

brazil blog entry

نمای هوایی نشان گور در Nossa Senhora Aparecida گورستان در مانائوس در تاریخ 21 ژوئن 2020 [Michael دنتس/خبرگزاری فرانسه]

برزیل گزارش 641 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز گذشته و در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها ما در مرگ و میر.

کشور وزارت بهداشت گفت: به طور کلی مرگ و میر باید نصب شده به 50,617 با توجه به آژانس خبری بین بردن برزیل.

در ضمن 17,000 جدید عفونت گزارش شده مصرف در سراسر کشور مورد-تعداد به بیش از 1.08 میلیون.

05:52 GMT – هند عفونت افزایش می یابد در مناطق روستایی

A woman watches as healthcare workers check the temperature of residents of a slum, in Mumbai

یک زن و شوهر به عنوان بهداشت و درمان کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی بررسی درجه حرارت از ساکنان یک زاغه در طول یک چک آپ اردوگاه coronavirus در بمبئی هند [فایل: فرانسیس Mascarenhas/ رویترز]

هند coronavirus caseload افزایش یافته است به 425,282 به عنوان عفونت افزایش می یابد در مناطق روستایی که در آن کارگران مهاجر فرار شهرستانها عمده بازگشته اند در هفته های اخیر.

هند وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد 14,821 موارد جدید و حدود 300 جدید, مرگ و میر, آوردن تلفات به بیش از 13000. کشور ساحلی گوا گزارش اول خود را COVID-19 مرگ است.

هند دولت برنامه ریزی بدن Niti Aayog می گوید: عفونت های پدید آمده در 98 112 کشور فقیرترین مناطق اگر چه حدود 60 درصد از هند به موارد گزارش شده در ایالات متحده در دهلی نو که شامل سرمایه های ملی دهلی نو; ماهاراشترا خانه به هند سرمایه مالی بمبئی; و تامیل نادو که در آن تولید hub چنای واقع شده است.

_____________________________________________________________________________

سلام این Linah Alsaafin مصرف بیش از این وبلاگ از من همکار Ted Regencia.

05:12 GMT – نیوزیلند برای گسترش ممنوعیت ورود کشتی کروز

نیوزیلند اعلام کرده است که آن را گسترش ممنوعیت ورود کشتی های کروز در این کشور برای حفاظت از مرزها به عنوان موارد جدید ظهور از افراد آلوده پس از رسیدن در این کشور است.

“ما در حال گسترش فعلی کروز کشتی بان بود که با توجه به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

کشتی های باری هنوز هم مجاز به بارگذاری و خالی کردن کشتی های ماهیگیری برای خالی کردن و تدارکات و عروق می تواند به نیوزیلند به انجام تعمیرات و refitting, protocol wine studio گفت: اگر چه برخی از قوانین قرنطینه خواهد بود سخت تر.

05:00 GMT – تایلند گزارش سه جدید وارداتی موارد

تایلند روز دوشنبه گزارش داد سه coronavirus موارد وارداتی مارک 28 روز بدون انتقال محلی رویترز گزارش خبرگزاری به نقل از یک مقام ارشد.

سه نفر اتباع تایلندی بازگشت از هند و تشخیص داده شد در دولت قرنطینه گفت: سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت Taweesin Visanuyothin.

تایلند تا کنون ثبت شده 58 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در میان 3,151 عفونت که 3,022 بیماران بهبود یافته اند.

Thailand - Bangkok

زندگی روزانه در بانکوک رزومه به حالت عادی به عنوان دولت تایلند همچنان به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت هایی که تحمیل شده بود هفته پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus [Sakchai Lalit/AP]

04:48 GMT – یونان گزارش 10 مورد جدید

مقامات می گویند در یونان تا به حال 10 جدید COVID-19 موارد و هیچ ویروس های مربوط به مرگ و میر بین شنبه و یکشنبه با توجه به آسوشیتد پرس.

روزانه به روز رسانی به ارمغان آورد و کشور را در مجموع تایید موارد به 3,266 از جمله 190 مرگ و میر.

یونانی, مقامات می گویند که متوسط سن افراد آلوده که فوت شده است 76 و همه کسانی که زیر سن 70 تا به حال رنج می برد از شرایط جدی ربطی به ویروس.

04:20 GMT – دو coronavirus موارد گزارش شده در نیوزیلند

نیوزیلند گزارش شده و دو مورد جدید از coronavirus به عنوان قطره ای از افراد آلوده همچنان وارد در مرز با توجه به آسوشیتد پرس.

این کشور در حال حاضر نه فعال موارد پس از هیچ در تمام اوایل این ماه. مقامات بهداشت حفظ کند که این موارد شامل افرادی که به تازگی وارد شده و در قرنطینه و هیچ شواهدی از جامعه انتقال است.

هنوز هم بسیاری از آنها مضطرب جامعه انتقال می تواند بازگشت به ویژه پس از مقامات بهداشت بستری اجازه می دهد دو زنانی که وارد شده بود از لندن به ترک قرنطینه قبل از آنها تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است چرا که پدر و مادر در حال مرگ بود. زنان بعد از آزمایش مثبت و پس از جدا شده خود را.

04:00 GMT – آلمان موارد افزایش به 190,359

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش 537 به 190,359, خبرگزاری رویترز گزارش روز دوشنبه به نقل از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی.

گزارش مرگ و میر افزایش 3 به 8,885 با چوب خط نشان داد.

03:47 GMT – آرایشگر ارائه می دهد امید در پرو برریس ویران شده توسط ویروس

در میان coronavirus مستند در پرو آرایشگر Josue Yacahuanca ارائه شده است برخی از امید برای ساکنان برخی از فقیرترین محلات در پایتخت, Lima.

یک بار در هفته Yacahuanca دنبال کردن مشتریان ویران همه گیر و نزدیک به 100 روز از مستند, دادن کوتاهی مو به صورت رایگان.

“من می خواهم آنها را در آینه نگاه کنید و ببینید یک بیت از امید” Yacahuanca آسوشیتدپرس گفت news agency. بیست و یک سال او در حال حاضر یک جانباز باربر پس از شروع برش مو در 13.

Barber Josue Yacahuanca

آرایشگر Josue Yacahuanca fastens یک haircutting صحن مزین با یک تصویر از سالسا خواننده Hector Lavoe در اقامت در بالای یک تپه در سن ژوئن ده Lurigancho محله لیما, پرو روز جمعه [مارتین Mejia/AP]

03:25 GMT – 150 کنسروسازی کارگران مجبور به قرنطینه بدون پرداخت در لس آنجلس

حدود 150 نفر از کارگران فصلی را استخدام کرد تا یک ماهی قزل آلا کنسروسازی در آلاسکا در اجباری قرنطینه بدون پرداخت در لس آنجلس هتل پس از 10 ژوئن پس از سه نفر از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus AP گزارش شده است.

کارگران بسیاری از آنها از مکزیک و جنوب کالیفرنیا استخدام شده بودند در ژوئن 2 شمالی اقیانوس آرام Seafoods به کار در آن ماهی قزل آلا قرمز کنسروسازی در آلاسکا از طریق اوت با توجه به طرح دعوی در دادگاه در روز جمعه در سن فرانسیسکو دادگاه عالی لس آنجلس تایمز گزارش داد.

Leauri مور معاون منابع انسانی برای شمال اقیانوس آرام Seafoods گفت: این روزنامه در یک ایمیل که او تا به حال نه دیده دعوی و نمی تواند نظر.

02:45 GMT – مغولستانی استناد چنگیز خان برای موفقیت در برخورد با همه گیر

Mongolia - coronavirus

همه 206 coronavirus موارد گزارش شده در مغولستان وارد شد با صفر و میر [Byambasuren Byamba-Ochir/سازمان حفاظت محیط زیست]

هوای تازه, یک رژیم غذایی رایگان-محدوده شیر و گوشت و چنگیز خان روح مبارزه در میان دلایل ذکر شده توسط مغولستانی چرا آنها موفق به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به South China Morning Post گزارش.

در یک سری از مصاحبه مورخ shaman یک راهب و یک دکتر تمام اشاره چنگیز خان رهبر امپراتوری مغولی در قرن 12 و 13 گفت: آنها آموخته به سادگی زندگی می کنند مانند او اجتناب از “استرس و مصرف” مردم از کشورهای دیگر رنج می برد.

همانطور که از دوشنبه مغولستان حداقل 206 coronavirus موارد وارداتی و صفر و میر.

02:31 GMT – گزارش: مالزی شکایت از افزایش وزن در طول مستند

بیشتر و بیشتر مردم مالزی در حال شکایت در مورد افزایش وزن در دوران coronavirus مستند آغاز شده است که در اواسط ماه مارس از کوالالامپور-بر اساس گزارش روزنامه استار.

چاقی در حال حاضر یک نگرانی سلامت در مالزی. با توجه به جمعیت جهان بررسی 2019 مالزی دارای بالاترین شیوع چاقی در میان بزرگسالان در جنوب شرقی آسیا در 15.6 درصد است.

ملی سلامت و مير نظرسنجی (NHMS) 2019 یافته و در عین حال نشان داد که 50.1 درصد از بزرگسالان در مالزی بودند یا اضافه وزن دارند یا چاق هستند.

02:04 GMT – چین گزارش 25 مورد جدید

Coronavirus - China

مردم با پوشیدن ماسک صورت گرفتن عکس از یک جزئی خورشید گرفتگی در نزدیکی شهر ممنوعه در پکن در روز یکشنبه [علامت Schiefelbein/AP]

چین گزارش 18 جدید کروناویروس موارد برای ژوئن 21, نه که در پایتخت پکن است, به گزارش رویترز روز دوشنبه به نقل از ملی کمیسیون بهداشت. یکی دیگر از هفت موارد بدون علامت است.

این رقم در مقایسه با 26 مورد تأیید یک روز قبل از آن 22 در پکن. مقامات محلی در حال محدود کردن جنبش از مردم در پایتخت و پله اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس پس از یک سری از عفونت های محلی.

01:40 GMT – کره جنوبی موارد شیب نزدیک به یک ماه اخیر

جدید کروناویروس موارد در کره جنوبی نیز با کاهش به حدود یک ماه اخیر در روز دوشنبه عمدتا به دلیل کمتر تست بیش از آخر هفته Yonhap news agency گزارش به نقل از مقامات بهداشت.

کشور اضافه شده 17 نفر از جمله 11 محلی عفونت بالا بردن مجموع به 12,438 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. وجود دارد همچنین شش اضافی وارداتی موارد است.

این نشانه افت شدید از 67 مورد در روز شنبه و 48 نفر در روز یکشنبه KCDC اضافه شده است. وجود دارد هیچ اضافی مرگ و میر نگه داشتن کل مرگ و میر به 280.

01:19 به وقت تهران – شهر نیویورک coronavirus ردیابی کردن یک پر از دست انداز شروع: گزارش

New York - Coronavirus

نوازندگان از نیویورک Ditmas محله پارک انجام در طول جمع آوری کمک های رانندگی در روز یکشنبه برای کسب و کار که تعطیل شده اند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس [کتی Willens/AP]

شهر نیویورک در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus از طریق تماس با ردیابی شده است مانع از بی میلی بسیاری از افراد آلوده به ارائه اطلاعات با توجه به گزارش در نیویورک تایمز.

این بار گفت: فقط 35 درصد از 5,347 ساکنان شهر که تست مثبت بودند و یا فرض مثبت در دو هفته اول از تماس با ما-ردیابی برنامه به اطلاعات در مورد تماس های خود را.

پری N Halkitis رئیس دانشکده سلامت عمومی دانشگاه ” راتگرز به نام 35 درصد رای “بسیار بد” و اضافه کرد که باید آن را نزدیک به 75 درصد است. دکتر تد بلند و سر از شهر نیویورک جدید تست و ردیابی سپاه در دفاع از این برنامه گفت: 69 درصد از مردم که در یک مصاحبه ارائه اطلاعات تماس.

00:51 GMT – گزارش: 40 ما بازیکنان بیس بال, کارکنان, مثبت برای COVID-19

به عنوان تاخیر به رای های لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در مورد اینکه آیا قبول صاحبان’ آخرین پیشنهاد برای سال 2020 فصل ادامه, ایالات متحده آمریکا امروز گزارش گفت: راش مثبت COVID-19 آزمون دلیلی برای تاخیر.

با استناد به دو منبع نزدیک به وضعیت ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale گزارش داد که 40 MLB بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته است.

با توجه به Nightengale اخیر چشم انداز مثبت در عفونت را فشار شروع فصل بازگشت به 26 جولای در اولین بهار آموزش سرگیری زودتر از ژوئن 29, تاخیر حدود یک هفته است.

00:32 GMT – مکزیک گزارش 5,343 جدید کروناویروس عفونت 1,044 مرگ و میر

مکزیک گزارش شده 5,343 عفونت های جدید و 1,044 اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 وزارت بهداشت گفت: آوردن مجموع برای کشور به 180,545 موارد و 21,825 مرگ و میر.

دولت گفته است که تعداد واقعی افراد آلوده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر رویترز گفت.

Mexico - Lopez-Obrador

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador با حضور coronavirus شبیه سازی یک مرکز پزشکی در کورناواک در روز جمعه [مکزیک ریاست جمهوری/جزوه طریق رادیو فردا]

00:01 GMT – مکزیک به رزومه فرستادن کارگران مزرعه به کانادا پس از ایمنی معامله

مکزیک از سر گرفته خواهد شد ارسال موقت کارگران مزرعه به کانادا پس از این دو کشور به توافق رسیده است در بهبود ایمنی برای حمایت از کارگران در کانادا مزارع در طول همه گیر رویترز گزارش داد.

مکزیک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که به طور موقت کارگران کشاورزی برنامه (PTAT) تا به حال از سر گرفت “پس از یک توقف موقت”.

مکزیک سه شنبه گذشته متوقف شد اعزام کارگران به مزارع با کروناویروس عفونت پس از حداقل دو نفر از اتباع خود از درگذشت COVID-19 پس از شیوع بیماری در 17 کانادا مزارع.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز ژوئن 21, اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>