جهانی هیدروکسی کلروکین محاکمه آغاز می شود: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در آفریقا رسیده است 95,201 های آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.

  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید شده است به coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.

  • ایالات متحده ثبت کرده است که بیشترین مرگ و میر در 93,439. آن است که توسط انگلستان با 35,786 ایتالیا با 32,330 فرانسه با 28,135 و اسپانیا با 27,888.

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده 106,000 موارد در سطح جهانی بالاترین سطح در یک روز و در عین حال بالا بردن نگرانی از گسترش COVID-19 در کشورهای فقیر.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 21

15:25 GMT – جهانی COVID-19 محاکمه هیدروکسی کلروکین آغاز می شود

بهداشت و درمان کارگران در بریتانیا و تایلند را آغاز کرده اند در یک دادگاه برای تعیین اینکه آیا دو داروهای ضد مالاریا می تواند به جلوگیری از COVID-19 از جمله یکی که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف شده است.

این مطالعه که شامل بیش از 40 ، 000 بهداشت و درمان کارگران در سراسر اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی به دنبال تعیین اینکه آیا کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند نقش مهمی در مبارزه با رمان coronavirus.

تقاضا برای هیدروکسی کلروکین رسید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ آن در اوایل ماه آوریل. او گفت: در این هفته او در حال حاضر در نظر گرفتن آن به عنوان یک طب پیشگیری در برابر ویروس با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از آن.

15:12 GMT – ما هواپیما با اهدا هواکش زمین در روسیه

یک نظامی آمریکا هواپیمای حامل ده ها تن از اهدا آمریکا هواکش فرود آمد در مسکو با محموله آماده ارسال به یک بیمارستان درمان coronavirus بیماران.

50 هواکش ها “بخش اول از یک بشردوستانه کمک مالی از مجموع 200 بسیار مورد نیاز ما را تولید هواکش به روسیه” به ارزش $5.6 m, سفارت آمریکا در مسکو در بیانیه ای گفت.

سخنگوی سفارت ربکا راس نوشته شده در عکس آنلاین از نیروی هوایی هواپیمای باری پس از آن وارد در پایتخت روسیه به فرودگاه ونوکووا.

“در زمان بحران ایالات متحده و روسیه باید با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی,” او نوشت.

15:08 GMT – صربستان بازگشایی مرز پس از کاهش محدودیت ویروس

صربستان گفت: آن شروع خواهد شد بازگشایی مرزهای خود را پس از بسته بندی آنها را در 15 مارس.

پس از آن آغاز شده آرامش بخش محدودیت در اوایل این ماه در صربستان مورد نیاز شهروندان از بازگشت از خارج از کشور به هر کدام را منفی COVID-19 آزمون در بیش از 72 ساعت و یا رفتن را از طریق دو هفته خود را در انزوا.

خارجی ها اجازه داده شد برای ورود به اگر آنها مورد تایید شده توسط کمیسیون دولتی و همچنین آزمایش منفی است.

اما پس از بهبود در وضعیت سلامت دولت تصمیم “به بازگشایی گذرگاه های مرزی و اجازه ورود رایگان از همه مردم به جمهوری صربستان بدون اجباری coronavirus آزمون و کمیسیون تصویب” بیانیه رسمی گفت. بالکان کشور گزارش 86 موارد جدید امروز. مقامات می گویند 10,919 آلوده شده اند و 253 فوت کرده اند.

14:55 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن aide آزاد شده از زندان در اوایل به دلیل coronavirus

مایکل کوهنسابق شخصی وکیل به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از زندان آزاد شده با توجه به نگرانی هایی است که او می تواند در معرض coronavirus وجود دو منبع آشنا با این مورد گفت.

کوهنو 53 به اتمام بود کمی بیش از یک سال از سه سال حبس برای نقش خود در پرداخت hush پول به زنان گفت که آنها تا به حال روابط جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان جرائم مالی و دروغ گفتن به کنگره است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Michael Cohen

مایکل کوهن سابق وکیل شخصی برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در خود آپارتمان در منهتن پس از آزادی از زندان فدرال [مایک Segar/رویترز]

14:49 GMT – Air ورود به اسپانیا سقوط 99.7 درصد

تعداد افرادی که وارد اسپانیا هوایی سقوط 99.7 درصد در آوریل نسبت به ماه مشابه در سال 2019 دولت گردشگری آژانس گفته است.

در مجموع 21,327 مردم در این کشور وارد بر یک هواپیما در ماه آوریل در مقایسه با بیش از 7 میلیون سال پیش.

مقامات اسپانیایی ممنوع همه غیر ضروری سفر در ماه مارس به منظور کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus. هفته گذشته رئال مادرید اعمال یک قانون جدید که تحت آن تازه واردان باید خود منزوی در خانه های خود را برای یک دوره دو هفته.

14:39 GMT – چین اروپا و آمریکا مقابله با’ بیش از ما ویروس تهدید تحریم

پکن تلافی خواهد کرد اگر کنگره آمریکا می گذرد قانون تهدید تحریم علیه چین بیش از همه گیر سخنگوی پارلمان این کشور گفته است.

“ما بصورتی پایدار و محکم در مخالفت با این لایحه را یک شرکت پاسخ و اقدامات متقابل بر اساس شور و مشورت از این لوایح” سخنگوی ژانگ Yesui گفت: در یک کنفرانس خبری.

14:21 GMT – اسکاتلند رهبر می دهد ‘نقشه’ برای کاهش مستند

اسکاتلند رهبر اتحاد ارائه “نقشه مسیر” برای کاهش محدودیت ها در ماه های آینده در حالی که رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت اسکاتلندی قانونگذاران این مستند را سست می شود و در سه هفته فواصل منوط به پیشرفت در ویروس کنترل. اما او افزود: پیشنهاد “تنظیم نمی شود در سنگ.”

شروع May 28, دو خانواده ممکن است هر یک از دیگر در گروه های کوچک در “فضاهای باز.”

دیگر تغییرات برنامه ریزی شده در اسکاتلند آغاز هفته آینده شامل بازگشایی فروشگاه های باغبانی و اجازه می دهد بدون تماس, هوای آزاد, فعالیت های اوقات فراغت مانند گلف و ماهیگیری. مدارس نمی خواهد بازگشایی تا اوت 1.

Scotland

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon جزئیات coronavirus ‘نقشه مسیر’ در مجلس [فایل:Fraser Bremner/رویترز]

13:39 GMT – عبور از نقاط در تقسیم قبرس را به تدریج باز از ژوئن 8

گذرگاه های استفاده شده توسط هزاران قبرسی روزانه بین ترک و یونانی نشین قبرس طرف جزیره ای تقسیم شده و مهر و موم شده بسته توسط این مستند را به تدریج شروع به بازگشایی از 8 ژوئن یک مقام رسمی گفته است.

یک سری از خاموش شدن ناگهانی است که آغاز شده در فوریه 29 چپ بسیاری از قادر به عبور به سمت دیگر جزیره برای کار کمک درسی و یا دلایل پزشکی.

نیکوس آناستاسیادس رئیس جمهور قبرس این جزیره یونانی نشین و ترک نشین مصطفی Akinci موضوع مورد بحث توسط تلفن سخنگوی دولت Kyriakos Koushos گفت.

13:35 GMT – انگلستان خواست به قراضه بهداشت و درمان هزینه بیمه خدمات درمانی برای مهاجران و کارگران

خشم رو به رشد نسبت به دولت بریتانیا بیش از آن امتناع معاف یک بیمه خدمات درمانی هزینه برای خارج از کشور بهداشت و درمان کارگران بسیاری از آنها در حال حاضر به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

در حالی که پزشکان و پرستاران و امدادگران اعطا شده است یک سال معافیت از پرداخت هزینه این کار در پایین نقش پرداخت از جمله بیمارستان, پاک کننده باربرها و مراقبین هنوز هم باید پرداخت.

هزینه سالانه است که در حال حاضر 400 پوند ($490) و افزایش 624 پوند در ماه اکتبر. آن باید پرداخت شود صرف نظر از اینکه افراد در استفاده از خدمات درمانی است.

اینجا بیشتر بخوانید.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از همکار من Mersiha Gadzo.


12:49 GMT – فاجعه اتفاق می افتند در جنوب یمن: پزشکی خیریه

اصلی coronavirus مرکز درمان در جنوب یمن را ثبت کرده حداقل 68 مرگ و میر در بیش از دو هفته پزشکی خیریه در حال اجرا این سایت گفت: بیش از دو برابر تلفات اعلام شده توسط مقامات یمنی تا کنون.

پزشکان بدون مرز (MSF) گفت: اختصاص داده شده COVID-19 مرکز در عدن است که در خدمت کل جنوب بستری 173 نفر از 30 آوریل 17, حداقل 68 نفر نشان می دهد “یک فاجعه گسترده تر اتفاق می افتند در شهر”.

“آنچه که ما شاهد ما در مرکز درمان است فقط نوک کوه یخ از نظر تعداد افراد آلوده و مرگ در (عدن),” Caroline سیگوین MSF را مدیریت عملیات سعودی در بیانیه ای گفت.

“مردم در حال آمدن به ما خیلی دیر شده برای صرفه جویی در, و ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال و نه در آینده همه آنها فقط در حال مرگ در خانه.”

افزایش مرگ و میر با COVID مانند علائم در جنوب یمن: کمک گروه

12:34 GMT – لبنان گزارش 63 موارد جدید

لبنان تایید کرده است 63 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته.

تعداد کل موارد در کشور است که در حال حاضر در 1,024 – تنها 335 از کسانی که فعال هستند موارد با توجه به اطلاعات وزارت.

بیست و شش نفر فوت کرده اند این ویروس در لبنان و 663 بهبود با توجه به آمار رسمی.

12:05 به وقت تهران – یک در شش اسپانیایی کودکان افسرده در طول همه گیر: نظرسنجی

نزدیک به یک ششم کودکان اسپانیایی احساس کرده و به طور منظم افسرده در طول همه گیر با کسانی که از پس زمینه فقیر رنج بدتر یک موسسه خیریه گفته است.

اسپانیا تا به حال یکی از دقیقترین مستندات از جمله نگه داشتن کودکان در پشت درب برای هفته ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 28000 نفر.

نجات کودکان گفت: بررسی آن از مارس نشان داد که در حالی که در مستند بود را قادر می سازد بسیاری از خانواده ها برای لذت بردن از زمان بیشتر با هم, هنوز 17 درصد از کودکان احساس افسرده اغلب یا روزانه و جدید مشکلات اقتصادی شد و گسترش نابرابری.

Spanish children

Vanesa سانچز یک مادر تنها و روزنامه نگار مستقل حضور در یک جلسه کار در حالی که دخترش والریا منتظر است. اسپانیا مستند اقدامات در میان دقیقترین در اروپا [Jaime رینا/ خبرگزاری فرانسه]

11:53 GMT – بالقوه برای سرایت در Rohingya اردوگاه های پناهندگان بالا است: سازمان ملل متحد

آژانس پناهندگان سازمان ملل رئیس جمهور گفت که coronavirus موارد در Rohingya اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش تحت کنترل هستند اما هشدار داد که پتانسیل برای سرایت بالا بود.

“خوشبختانه ما دیده نمی شود عمده شیوع اگر چه در هفته گذشته دیده ایم در مورد پنج مورد تأیید پناهندگان با coronavirus” فیلیپو Grandi, سازمان ملل متحد, کمیساریای UNCHR الجزیره گفت: برای AJNewNormal نشان می دهد.

“…. [از آلوده Rohingya] خوب هستند آن را تحت کنترل اما البته پتانسیل برای سرایت وجود دارد,” او گفت:.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در اینجا.

UN Rohingya entry

Rohingya پناهندگان جمع آوری در یک بازار به عنوان اولین مورد از coronavirus پدید آمده در منطقه در Kutupalong اردوگاه پناهندگان در Ukhia [Suzauddin Rubel/خبرگزاری فرانسه]

11:09 GMT – آفریقا گزارش بیش از 95,000 موارد

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در آفریقا رسیده است 95,201 های آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.

با توجه به آخرین داده های مرگ و میر در قاره اندکی در 2,997 در حالی که 38,075 مردم بهبود یافته اند.

آفریقای جنوبی ثبت 18,000 coronavirus موارد کمترین تعداد در این قاره است.

outside image - blog - 21 may - africa

مردم ایستاده در صف در طلوع آفتاب منتظر غذا بودن دست در ملی مستند در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی [کیم Ludbrook/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

11:07 GMT – نیجریه پزشکی اتحادیه به پایان می رسد لاگوس پزشکان اعتصاب

نیجریه بزرگترین پزشکی اتحادیه دستور داده است تا اعضای آن در پایتخت تجاری لاگوس به سر کار پایان دادن به یک اعتصاب بیش اتهام آزار و اذیت پلیس.

نیجریه انجمن پزشکی (NMA) پزشکان اتحادیه که دستور لاگوس اعضا به توقف کار به طور نامحدود از چهارشنبه شب در گفت و گو با دریافت اطمینان داد که پزشکان خواهد بود معاف از سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه و بنابراین می تواند اجازه حرکت آزادانه توسط پلیس.

11:03 به وقت تهران – با وجود بسته مرزهای آرژانتین به پرواز در خاخام به گواهی حلال گوشت

آرژانتین که در اجرا یکی از سخت ترین تعمیرات جهان ممنوعیت سفر قصد دارد به کمک منشور یک پرواز خصوصی را در خاخام ها از اسرائیل به گواهی گوشت در این کشور بسته بندی گیاهان برای حلال بازارهای سراسر جهان است.

سفر کلید آرژانتین که قادر به حفظ صادرات گوشت گاو به کلید خریدار اسرائیل تبدیل شده است که به طور فزاینده مهم با صادرات متوقف شده به اتحادیه اروپا و به شدت به خریدار اصلی چین است.

“تنها جایگزین شده است قادر به سعی کنید به ترتیب یک منشور در ترکیب با اسرائیل مشتریان و نظارت مجاز و هماهنگ توسط دولت گفت:” ماریو Ravettino سر از آرژانتین ABC گوشت صادرات کنسرسیوم.

Argentina entry

مردم در صف برای خرید مواد غذایی در خیابان بازار در طول این مستند در بوئنوس آیرس آرژانتین [Juan Mabromata/خبرگزاری فرانسه]

10:46 GMT – آفریقای جنوبی دانشمندان می گویند تا 50000 مرگ و میر ممکن است

آفریقای جنوبی می تواند تا 50000 coronavirus مرگ و میر و به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیون عفونت در پایان سال به عنوان نیمکره جنوبی زمستان منجر به نرخ بالاتر از عفونت, علمی, مدل نشان داد.

این کشور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از عفونت و مرگ و میر در این قاره با بیش از 18,000 شناسایی موارد و 339, مرگ و میر, اما ملی مستند ورود ششمین هفته کاهش عفونت.

دانشمندان و آمار استخدام وزارت بهداشت به مدل گسترش این بیماری گفت: این کشور می تواند بین 35,000 و 50000 coronavirus مرگ و میر در ماه نوامبر.

10:23 GMT – قطر استقبال ناتو ابتکار به ترابری coronavirus لوازم

قطر استقبال کرده است ناتو ابتکار به ترابری مورد نیاز پزشکی و منابع انسانی در حمایت از سازمان ملل متحد تلاش ها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“قطر مفتخر است برای پیوستن به ناتو ابتکار به ارسال انسانی و تجهیزات پزشکی با هماهنگی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) برای مبارزه با COVID-19 در کشورهایی که نیاز به حمایت های خارجی,” وزارت امور خارجه سخنگوی Lolwah Alkhater گفت در توییتر.

“هواپیمایی قطر شرکت خواهد کرد در airlifting این منابع.”

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین با استقبال از پیشنهاد بریتانیا و قطر به ارائه ترابری دارایی با هماهنگی ناتو یورو آتلانتیک در واکنش به این فاجعه هماهنگی مرکز (EADRCC).

سازمان ملل متحد رسید صادر کرده است یک فراخوان جهانی درخواست کرد که مناسب نظامی و مدنی دفاع دارایی های در دسترس برای حمل و نقل انسان دوستانه و اقلام پزشکی مورد نیاز در طول بیماری همه گیر.

09:40 GMT – ایران می گوید: 10,000 آن سلامت کارگران مبتلا به کروناویروس

حدود 10 ، 000 ایران سلامت کارگران آلوده شده اند با coronavirus نیمه رسمی ایلنا به نقل از معاون وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت.

“حدود 10000 سلامت کارگران آلوده شده اند با این بیماری کشنده در ایران و برخی از آنها درگذشت” قاسم Janbabai گفت: با توجه به ایلنا.

09:33 GMT – اندونزی گزارش 973 موارد جدید بزرگترین روزانه پرش

اندونزی ثبت کرده است بزرگترین روزانه پرش در موارد آوردن تعداد کل موارد به 20,162 در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور است.

اندونزی تایید 973 عفونت های جدید و 36 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 1,278 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

09:30 GMT – ژاپن ممکن است بلند توکیو وضعیت اضطراری در اوایل هفته آینده: PM

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: ممکن بود که یک حالت اضطراری در توکیو و اطراف آن مناطق می تواند در نهایت به عنوان اوایل هفته آینده اگر تعداد coronavirus عفونت در ادامه به کاهش است.

“وضعیت اضطراری همچنان در توکیو, Hokkaido و مناطق دیگر. ما را به دیدار با کارشناسان (روز دوشنبه) برای به روز رسانی وضعیت در عفونت های” آبه به خبرنگاران گفت: پس از پایان وضعیت اضطراری در اوزاکا کیوتو و هیوگو استان.

“اگر وضعیت کنونی ادامه, این امکان وجود دارد که وضعیت اضطراری می تواند برداشته شود در آن مناطق است.”

بیشتر:

08:26 GMT – شرکت های هواپیمایی به دنبال قیمت بلیط قوانین به عنوان هند رزومه برخی از پروازها

شرکت های هواپیمایی باید چوب قیمت بلیط دستورالعمل صادر شده توسط هند هواپیمایی وزارت زمانی که آنها راه اندازی مجدد برخی از پروازهای داخلی, دو ماه پس از سفر هوایی متوقف شد با توجه به همه گیر وزارت گفته است.

شرکت های هواپیمایی باید پایبند به محدودیت های بالا و پایین از نرخ تعیین شده توسط وزارت در آن گفت: در یک متوجه, اما آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد مقدار.

شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت برای از سرگیری حدود یک سوم از عملیات خود را از روز شنبه با پیوستن به قوانین است که شامل هیچ وعده های غذایی در هیئت مدیره متوسط چک برای همه مسافران و کامل دنده محافظ برای خدمه وزارت گفت.

08:10 به وقت تهران – فیلیپین گزارش چهار مرگ و میر بیشتر و 213 عفونت

فیلیپین’ وزارت بهداشت تایید کرده است چهار coronavirus مرگ و میر و 213 مورد جدید.

در بولتن وزارت گفت: تعداد مرگ و میر به دلیل این بیماری همه گیر افزایش یافته بود به 846 در حالی که عفونت افزایش یافته بود به 13,434. اما 68 بیشتر بیماران بهبود آوردن تعداد کل بهبود به 3000.

08:04 GMT – UK بهداشت و درمان کارگران را آغاز محاکمه هیدروکسی کلروکین

بریتانیا بهداشت و درمان کارگران آغاز خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در یک دانشگاه آکسفورد به رهبری بین المللی محاکمه دو داروهای ضد مالاریا برای دیدن اگر آنها می تواند به جلوگیری از COVID-19 از جمله یک رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف شده است.

این COPCOV مطالعه شامل بیش از 40 ، 000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی برای تعیین اگر کلروکين و هیدروکسی کلروکین موثر در جلوگیری از coronavirus.

داروهای افزایش یافته است به شهرت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان طب پیشگیری در برابر ویروس با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

07:40 GMT – روسیه رسمی مرگ و میر پیشی 3,000

روسیه رسمی coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است به 3,099 پس از انتخابات گفت: 127 نفر کشته در 24 ساعت گذشته.

روسیه مقامات گزارش 8,849 موارد جدید از coronavirus بالا بردن تعداد کل موارد به 317,554.

مسکو گسترش مستند تا مارس 31 عنوان COVID-19 عفونت افزایش می یابد

07:33 GMT – لوفت هانزا بسته در $10bn دولت نجات مقابله

لوفت هانزا است که در پیشرفته مذاکرات بیش از یک $9.9 میلیارد دلار (9 میلیارد یورو) دولت یونان که آلمان را 20 درصد سهام آن گل سرسبد شرکت هواپیمایی.

لوفت هانزا گفته یک معامله شامل دولت با در نظر گرفتن دو کرسی در هیئت نظارت بر آن, اما آن را تنها ورزش آن حقوق رای دادن در شرایط استثنایی مانند برای محافظت از شرکت در برابر تصاحب.

لوفت هانزا بوده است در گفتگو با برلین برای هفته بیش از کمک به آن کمک کند کنار آمدن با آنچه که انتظار می رود به یک سفر طولانی رکود شده است اما کشمکش بر سر چه مقدار کنترل عملکرد در ازای پشتیبانی می کند.

اینجا بیشتر بخوانید.

Lufthansa entry

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در 20 مه که تصمیم گیری خواهد آمد ‘به زودی’ در یک پتانسیل نجات برنامه برای coronavirus زده هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا پس از هفته ها مذاکرات [Christof Stache/خبرگزاری فرانسه]

07:26 GMT – انگلستان در برخورد با مسائل فنی از پیگیری و ردیابی نرم افزار: وزیر

انگلستان در برخورد با مسائل فنی آن پیگیری و ردیابی نرم افزار را با استفاده از ردیابی سنتی به معنی تا زمانی که آن را توسط نورد امنیتی وزیر گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “جهان-ضرب و شتم” برنامه برای تست و ردیابی کسانی که مشکوک به داشتن شده است در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در تاریخ 1 ژوئن.

آزمون و پیگیری برنامه است دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی برای بازگشایی این کشور نیز شده است گل نشسته با انتقاد پس از مخالفت نمایندگان مجلس گفت: قبل وعده یک رول در سراسر کشور-خارج از خدمات بهداشت ملی (NHS)-طراحی و توسعه برنامه های گوشی های هوشمند تضعیف شده بود و از اواسط این ماه است.

UK NHS app entry

ساکن جزیره موجود زنده با گوشی های هوشمند خود را نشان تازگی منتشر شده NHS Coronavirus تماس با ردیابی برنامه در راید [خبرگزاری فرانسه]

07:20 به وقت تهران – سنگاپور را تایید 448 موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید کرده است یکی دیگر از 448 coronavirus موارد مصرف شهر-دولت شمارش از عفونت به 29,812.

07:00 GMT – EasyJet به راه اندازی مجدد پروازها در ماه ژوئن با اجباری ماسک

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی EasyJet گفت: تعداد کمی از پروازهای خواهد راه اندازی مجدد در 15 ژوئن و که مسافران و خدمه کابین تمام خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام سفر.

EasyJet هواپیما باید مبتنی شده از اواخر ماه مارس زمانی که coronavirus گسترش در سراسر اروپا اما این شرکت هواپیمایی گفت: آن را راه اندازی مجدد پروازهای داخلی در انگلستان و فرانسه از ژوئن 15 قبل از اضافه کردن مقصد دیگر بعد از آن.

EasyJet entry

کم هزینه خطوط هوایی easyJet گفت: تعداد کمی از پروازهای خواهد راه اندازی مجدد در 15 ژوئن [فایل: Matthew کودکان/رویترز]

06:30 GMT – چگونه coronavirus موارد به پنج میلیون نفر در سراسر جهان

بیش از پنج میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است با جدید کروناویروس در سراسر جهان است.

نقطه عطفی را رقم رسیده بود تقریبا پنج ماه پس از اولین مورد گزارش شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

آمریکا و روسیه و برزیل را به عنوان کشورهای با بیشترین تعداد موارد تایید شده.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish

___________________________________________________________________________________

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

___________________________________________________________________________________

04:48 GMT – اندونزی هشدار داد در برابر زودرس و کاهش محدودیت

گروه عمران در اندونزی هشدار داده اند دولت است که آن را نباید عجله به کاهش محدودیت های اعمال شده در کشور به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

Lapor COVID-19 یک جامعه مدنی داد شد به نقل از جاکارتا پست اعلام کرد که مرگ و میر در میان مشکوک coronavirus موارد در 18 استان باید آمار 3,833 به عنوان از آوریل 15. همراه با 1,242 مرگ و میر در میان موارد تایید شده از 20 مه این گروه گفت: تعداد کل مرگ و میر حداقل 5,075.

indonesia blog entry

کارکنان در لباس محافظ صحبت کردن با یک زن به عنوان مردم نشستن فاصله از هم جدا به عمل اجتماعی فاصله در حالی که در انتظار نوبت خود را برای ورود به یک جامعه مرکز بهداشت در اندونزی [Achmad ابراهیم/AP]

04:28 GMT – یونان به دنبال به سرعت آغاز فصل گردشگری در ژوئن 15

یونان مدتها در انتظار فصل گردشگری آغاز خواهد شد در 15 ژوئن با باز شدن فصلی هتل ها.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis می گوید پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد رفتن به طور مستقیم به مقصد توریستی در ژوئیه 1.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه Mitsotakis می گوید بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به نمونه coronavirus تست و “سلامت عمومی ما پروتکل را رعایت شود”.

وجود دارد 2,850 موارد و 166 مرگ و میر گزارش شده در کشور نزدیک به 11 میلیون نفر است.

greece blog entry

یک نگهبان از آثار باستانی می ایستد در وظیفه در آتن باستان شناسی در سایت, در, آتن, یونان [اورستیس Panagiotou/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

03:45 GMT – ژاپن پایان دادن به اورژانس سفارش در اوزاکا, دو, دیگر مناطق

ژاپن وزیر اقتصاد می گوید کارشناسان تایید کرده اند که یک دولت برنامه ای برای حذف یک coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان در غرب که در آن عفونت تلقی کند در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه و Hokkaido.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت که کارشناسان در این نشست تصویب طرح برای بلند کردن و اندازه گیری در اوزاکا کیوتو و هیوگو.

این اندازه گیری خواهد شد در جای خود نگه داشته در توکیو و سه کشور همسایه استان و همچنین هوکایدو که در آن عفونت های آهسته اما مهار نیاز به بهبود بیشتر با توجه به AP news agency گزارش.

japan blog entry

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ سر برای کار در میان شیوع کروناویروس در اوزاکا ژاپن [Kyodo/کرج]

03:13 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند بودجه برای آمریکا, کاهش, رای گیری در همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به نگه دارید تا بودجه فدرال برای دو انتخابات میدان نبرد ایالت میشیگان و نوادا است که در حال تلاش برای آن را آسان تر و امن تر برای رای دادن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او بعد از حمایت دور از تهدید اما گیر با پشتیبانی نشده ادعا می کنند که گسترده رای گیری از طریق پست و ترویج “بسیاری از غیر قانونی”. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان یک گزینه امن در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها بدون شواهد و مدارک که از طریق پست رای گیری اجازه می دهد تا بسیاری از تقلب های گسترده و نگران است عمومی که در دسترس بودن گسترده ای می تواند بسیاری از مردم را به رای دادن است که جمهوری خواهان از دست دادن در ماه نوامبر.

02:50 GMT – کامبوج آسانسور ورود بان کی مون از شش کشور به عنوان coronavirus برطرف

کامبوج اعلام کرد که لغو ممنوعیت سفر گردشگران از ایران و ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه و ایالات متحده است.

در یک اطلاعیه اواخر روز چهارشنبه اعلام وزارت بهداشت و درمان گفت: بازدید کنندگان از این کشورها نیاز به ارائه گواهی بیش از 72 ساعت تایید که آنها عاری از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان مدرک از $50,000 پوشش بیمه درمانی.

بازدید کنندگان نیز نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

02:09 GMT – رکود-آمار ژاپن صادرات و واردات در پاییز به دلیل همه گیر

رکود-آمار ژاپن صادرات فرو نزدیک به 22 درصد در ماه آوریل این کشور در بدترین افت بیش از یک دهه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان تقاضای جهانی AP خبر داد.

وزارت دارایی همچنین گفت: واردات کاهش یافت و 7 درصد است.

کاهش صادرات بدترین پس از بحران مالی 2008 به صادرات وابسته به ژاپن در تلاش برای حقه بازی خطرات بهداشتی از COVID-19 با نیاز مبرم به حفظ اقتصاد رفتن.

ژاپن است که در ویژگی های رکود اقتصادی پس از رکود آغاز شد که در آخرین سه ماهه سال گذشته عمیق تر در ماه های ژانویه-مارس چهارم. تحلیلگران می گویند بدتر ممکن است پیش رو با توجه به اقتصادی درد همه گیر ممکن است در طولانی مدت.

Japan - coronavirus

خریداران در شهر یوکوهاما قدم زدن در یکی از شهر و مراکز کسب و کار در روز سه شنبه [Koji Sasahara/AP]

01:38 GMT – آنگلا مرکل: آلمان برش کمک های خارجی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید این کشور نخواهد بود برش کمک های خارجی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بیشتر برای کمک به کشورهای فقیر مورد نیاز است.

صحبت های روز چهارشنبه پس از یک ویدیو جلسه با روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و اقتصادی جهانی بدن مرکل اشاره کرد ماه گذشته توافق به توقف فقیر بدهی های کشورهای تعهدات و گفت که “تا آنجا که پایداری بدهی نگران است بیشتر مراحل باید به دنبال”.

اما او نمی طلسم کردن که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که موافقت خود را بدهی.

01:17 GMT – نیوزیلند protocol wine studio پیشنهاد چهار روز هفته کاری

نیوزیلند نخست وزیر می خواهد کارفرمایان در نظر تعویض به چهار روز ایام کار در هفته به عنوان یک راه برای ترویج گردشگری است که هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

Jacinda protocol wine studio گفت: در Facebook Live تصویری که مردم تا به حال آموخته زیادی در مورد انعطاف پذیری و کار از خانه در این کشور مستند بود که کاسته هفته گذشته است.

نیوزیلند صنعت گردشگری تا به حال حدود 10 درصد از اقتصاد است اما زمین به توقف در طول شیوع بیماری با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اقیانوس آرام جنوبی کشور مرزهای بسته باقی می ماند اما protocol wine studio گفت که تا آنجا که 60 درصد از گردشگری داخلی و انعطاف پذیر تر کار ترتیبات می تواند اجازه می دهد زلاند نو به سفر در کشور خود را دارند.

00:56 GMT – کره جنوبی-صادرات coronavirus تست کیت افزایش

کره جنوبی-صادرات coronavirus کیت های آزمایش انتظار می رود برای جمع آوری شتاب پایین جاده با تشکر به بالا در خارج از کشور تقاضا Yonhap news agency گزارش روز پنج شنبه به نقل از منابع صنعت.

Yonhap به نقل از وزارت غذا و دارو ایمنی عنوان کرد و گفت که 72 تست کیت های تولید شده توسط 46 شرکت های تایید شده اند برای صادرات است. این رقم شامل شش محصولاتی که موفق به کسب تایید برای استفاده به صورت محلی.

چند تست کیت سازان در حال حاضر مسجل سفارشات بیشتر در این سال نسبت به سال گذشته را در مجموع با Sugentech Inc تامین $49m ارزش معاملات به صادرات coronavirus تست کیت از تاریخ 1 آوریل. این شرکت تولید شده است از دو میلیون و کیت هر هفته این ماه است.

Test Kits

نمونه تست دستگاه های مورد استفاده در تشخیص coronavirus در حال بررسی بر روی یک خط تولید در نزدیکی سئول [فایل: اد جونز/خبرگزاری فرانسه]

00: 28 GMT – چین 2 جدید کروناویروس موارد 31 جدید موارد بدون علامت

چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز پنج شنبه دو coronavirus موارد تا پایان روز شنبه, از جمله یکی از وارداتی مورد.

سلامت آژانس همچنین گزارش 31 جدید بدون علامت موارد در سرزمین اصلی کمی بالاتر از 16 روز قبل.

00:19 GMT – روسیه مجموعه قرنطینه تسهیلات در سیبری

ارتش روسیه راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری معدن طلا که در آن صدها نفر از کارگران شده است با آلوده رمان coronavirus.

این الیمپیاد معدن در شهر Yeruda پدید آمده است به عنوان یک نقطه بالا سرایت با کارگران بیش از 800 تست مثبت برای COVID-19. امکانات جدید می تواند به جای به عنوان بسیاری از 2000 نفر از بیماران.

روسیه رتبه دوم را پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 300,000 coronavirus موارد است.

مکزیک برطرف محدودیت با وجود افزایش در COVID-19 مرگ و میر

00:01 GMT – Large مشروط کوبا پزشکان کمک مکزیک با کروناویروس

حداقل 500 کوبا سلامت کارگران در حال کمک به مقابله با کروناویروس جدید در مکزیکو سیتی, مکزیک مقامات گفته خبرگزاری رویترز آن را به احتمال زیاد بزرگترین مشروط کمونیست به رهبری جزیره مستقر در سطح جهان به عنوان بخشی از پاسخ خود را به همه گیر.

شهردار کلودیا Sheinbaum علنا اذعان کرد حضور “چند” کوبا پزشکان مشغول به کار در این شهر بیمارستان برای کمک به را تشکیل می دهند کمبود نیروی انسانی اما او تایید نشده مقیاس استقرار.

فدرال وزارت بهداشت گفت: سلامت وجود دارد در حال حاضر 600 کوبا سلامت کارگران بر روی زمین است. هر دو منابع خواسته نمی شود شناخته شده است. کوبا برای دهه فرستاده متخصصان پزشکی به کشور در سراسر آمریکای لاتین و جاهای دوردست به آفریقا برای کمک به در طول بهداشت بحران.

__________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (20 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>