جهانی coronavirus همه گیر مرگ و میر می گذرد نیم میلیون

در سراسر جهان گزارش شده مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی گرفته است یک و نیم میلیون نفر با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با ایالات متحده و برزیل و انگلستان که این سه کشور ضبط بالاترین تعداد مرگ و میر.

تعداد تایید مرگ مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید رسیده 500,108 روز یکشنبه در حالی که تعداد کل عفونت گذشت 10 میلیون در سراسر جهان با برخی از 10,055,037 موارد گزارش شده است.

دانشگاه جانز هاپکینز’ شمارش ثبت نام جدید نقطه عطف پس از هند و روسیه گزارش داد هزاران نفر از موارد جدید. تیوی ما را تایید کرده است بیش از 2.5 میلیون عفونت ترین در جهان است.

در حالی که دانشگاه گزارش را تایید کرد و تنها coronavirus موارد برخی از کارشناسان بر این باورند که تعداد واقعی افرادی که آلوده شده اند می تواند به اندازه 10 برابر این رقم با توجه به این که بسیاری از مردم نمی توانند آزمایش و یا ممکن است ویروس را بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

افزایش در تعداد موارد می آید به عنوان کشورهای دنیا عقب مستند محدودیت های که در تحمیل یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد موج دوم از عفونت به عنوان دولت با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را در میان, افزایش, افزایش بیکاری.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>