جهانی coronavirus مرگ و میر نزدیک 500,000: به روز رسانی زنده

  • ایتالیا ثبت شده بالاترین روز به روز شمارش از COVID-19 مرگ و میر در پس مارس 1, یک هفته قبل از کشور رفت و به سراسر کشور مستند. وجود هشت اضافی مرگ و میر گزارش شده افزایش مرگ و میر در سراسر کشور به 34,716. وجود دارد 175 موارد جدید آوردن کلی تعداد به 240,136.

  • به ما گزارش شده حداقل 2.5 میلیون مورد جدید coronavirus افزایش بیش از 44,000 موارد از آن قبلی تعداد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. مرگ و میر در حال حاضر به بیش از 125,000.

  • برزیل ثبت 38,693 موارد جدید از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته و 1,109 اضافی مرگ و میر وزارت بهداشت گفت. ملت در حال حاضر ثبت نام 1,313,667 تعداد موارد تایید شده از ویروس و 57,070 مرگ و میر.

  • بیش از 9.94 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که بیش از پنج میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 497,000 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 28

00:30 به وقت تهران – صربی وزیر دفاع بلندگو تست مثبت از coronavirus

Serbia

افراد مشکوک به بیماری کروناویروس ایستادن در مقابل بیمارستان عفونی و گرمسیری بیماری های بالینی مرکز صربستان در بلگراد در روز جمعه [Marko Djurica/رویترز]

دولت صربستان می گوید وزیر دفاع Aleksandar Vulin دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزارت دفاع می گوید در یک بیانیه صادر شده در روز شنبه که Vulin هیچ نشانه ای از ویروس و احساس خوب است.

Vulin شناخته شده برای خود را به شدت طرفدار روسیه موضع بخشی از صربستان هیئت رهبری توسط رئیس جمهور Aleksandar Vucic که با حضور در رژه روز پیروزی در این هفته در مسکو. Vucic ملاقات چهره به چهره با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود اما روشن نیست که آیا Vulin بنابراین به عنوان به خوبی.

Maja Gojkovic رئیس پارلمان صربستان همچنین آزمایش مثبت با توجه به دولت Tanjug آژانس خبری روز شنبه.

صربستان تا کنون ثبت نام بیش از 13,500 موارد و 265 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

00:10 GMT – برزیل به طور مشترک تولید واکسن با Oxford, شرکت دارویی

دولت برزیل اعلام کرده است توافق با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca به تولید امیدوار کننده coronavirus واکسن است که تحت آزمایش.

برزیلی, وزارت بهداشت, مقامات گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که این کشور پرداخت خواهد شد $127m و دریافت مواد برای تولید 30.4 میلیون دوز در دو دسته در ماه دسامبر و ژانویه که اجازه می دهد آن را به سرعت شروع تلقيح تلاش اگر واکسن تایید شده است به امن و موثر است.

کل معامله به صورت 100 میلیون واکسن برای یک کشور در حدود 210 میلیون نفر. از آن خواهد شد توسط تولید محلی واکسن ساز Fiocruz.

محققان بریتانیایی شروع به تست تجربی شات در ماه مه با هدف immunise بیش از 10000 نفر از جمله افراد مسن و کودکان. این واکسن یکی از حدود ده در مراحل اولیه بشر تست.

برزیل که در آن عفونت کروناویروس هنوز هم در حال افزایش تعداد بیش از یک میلیون مورد تأیید و بیش از 55,900 مرگ و میر.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. برای تمام تحولات کلیدی از دیروز 27 ژوئن به اینجا بروید.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>