جهانی coronavirus مرگ و میر بیش از 100,000: به روز رسانی زنده

در سراسر جهان مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 100,000 میان حدود 1.6 میلیون نفر و بیش از 368,000 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

ایتالیا ثبت شده است بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر بیش از 18,000 که از جمعه در حالی که ایالات متحده گزارش کرده است که اکثریت تایید عفونت نزدیک به نیم میلیون نفر است.

این تعداد به تازگی در بیمارستان بستری بیماران در سخت ترین ضربه ایالت نیویورک کاهش یافته است به یک درصد افزایش یافته است.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 10

17:55 GMT – ایتالیا برای گسترش مستند تا آوریل 3

جوزپه کونته نخست وزیر از آمار ایتالیا گفت که او گرفته شده بود “دشوار” تصمیم به تمدید یک هفته طولانی و مستند تا زمانی که ممکن است 3.

“ما در حال گسترش محدودیت تا مارس 3,” او گفت: در یک آدرس به ملت. “این دشوار است اما لازم است تصمیم گیری که من فرض کامل مسئولیت های سیاسی

ایتالیا و جهان-شکوه coronavirus مرگ و میر در ایستاده بود 18,849 که از پنج شنبه.

ایتالیا و اسپانیا به یاد داشته باشید خود را مرده (2:37)

17:52 GMT – اسپانیا به دست ماسک به مردم بازگشت به کار

دولت اسپانیا اعلام کرده است قصد دارد دست از ماسک در مترو و ایستگاه های قطار در روز دوشنبه به عنوان برخی از شرکت ها دوباره باز بعد از دو هفته “خواب زمستانی” دوره است.

اسپانیا در مارس 30 بود سخت در سراسر کشور خود را مستند تعلیق همه غیر ضروری فعالیت تا بعد از عید پاک است. اندازه گیری به خصوص هدف ساخت و ساز و بخش های تولید.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: ماسک خواهد بود توزیع در مترو و یا قطار داخل شهری در ایستگاه “که در آن استفاده شده است توصیه می شود” و که در آن کار خواهد شد و پس از آخر هفته عید پاک “در روز دوشنبه یا سه شنبه”.

اما وجود خواهد داشت بدون کاهش بیشتر از این مستند با Illa گفت: از جمله اقدامات خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از “تجدید حیات از موارد”.

17:39 GMT – فرانسه گزارش 987 مرگ و میر

فرانسه تایید 987 بیشتر COVID-19 مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان ها و آسایشگاه ها در یک روز آوردن مجموع تلفات به 13,197.

صحبت با خبرنگاران, بالا, سلامت رسمی جروم Salomon گفت: یک کودک در سن زیر 10 آلوده با COVID-19 درگذشت اما علل مرگ شد “متعدد”.

در تشویق اخبار, Salomon گفت: در حال حاضر وجود دارد 62 کمتری از مردم در مراقبت و ادامه روند اول دیده می شود در روز پنج شنبه.

17:06 به وقت تهران – مسکو را به شما معرفی می گذرد برای سفر در اطراف شهرستان

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: این شهرستان آغاز خواهد شد تا به تدریج با معرفی یک سیستم از عبور از هفته آینده برای نظارت و تنظیم ساکنان جنبش در طول یک جزئی مستند با هدف توقف گسترش coronavirus.

صحبت در وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی سوبیانین گفت که عبور خواهد بود معرفی شده در مراحل. برای اولین بار خواهد تمرکز بر ایجاد مجوز برای کسانی که رفت و آمد به کار می کنند.

A man wearing a protective face mask walks along the street in Moscow

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده در کنار خیابان در مسکو, روسیه [شمیل Zhumatov/رویترز]

17:02 GMT – ترکیه coronavirus تلفات به 1,006

ترکیه را تایید موارد coronavirus افزایش 4,747 و 98 نفر در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد مرگ و میر از این بیماری به 1,006 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

تعداد کل بهبود موارد بود در 2,423 با 281 بهبود در 24 ساعت گذشته و تعداد آزمایشات انجام شده در آن زمان بود 30,864, Koca گفت در توییتر.

ترکیه تعداد موارد تایید شده بود در 47,029 او اضافه شده است.

16:26 GMT – نیویورک برای اولین بار می بیند اندکی افت در بخش مراقبت ويژه بيماران

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تعدادی از coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه در سراسر کشور کاهش یافته و در آخرین روز ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که این افزایش در بخش مراقبت های بستری شدن در بیمارستان ممکن است درست کردن.

کومو گفت: 17 نفر وجود دارد کمتر از بیماران در این دولت در بخش های مراقبت ويژه در روز پنج شنبه نسبت به روز قبل کاهش این رقم “برای اولین بار پس از ما شروع به این … سفر”, کومو گفت: در اخبار جلسه.

“که اولین بار دیده ایم یک عدد منفی به طوری که خوب است,” او گفت:.

16:23 GMT – انگلیسی coronavirus تلفات به 8,958 تا 980

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در بریتانیا افزایش یافت 980 به 8,958 مردم به عنوان 16:00 GMT در مارس 9, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز جمعه.

15:50 GMT – بوریس جانسون قادر به انجام پیاده روی های کوتاه

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و قادر به راه رفتن در مسافت های کوتاه به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت است برای کمک به بهبود خود را میگویند.

جانسون از بخش مراقبت های پس از سه شب است و دوره نقاهت در بیمارستان.

“نخست وزیر شده است, قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت. “او صحبت کرده است به پزشکان و با تشکر از کل تیم بالینی برای مراقبت های باور نکردنی او دریافت کرده است.”

استفاده داخلی خوشه در مکزیک در میان شیوع ویروس (02:04)

15:34 GMT – ایرلند گسترش مستند تا مه 5

ایرلند extended stay-at-home محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus تا مارس 5, نخست وزیر لئو Varadkar گفت.

“محدودیت ما معرفی دو هفته پیش به علت منقضی روز یکشنبه. امروز این کارشناس توصیه این است که به گسترش آنها را برای بیشتر از سه هفته او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ،

ایرلند دارای بسته میله, رستوران ها و غیر ضروری خرده فروشی و گفت: مردم به سفر بیش از 2 کیلومتر (1.2 کیلومتر) از خانه خود و یا بازدید از دوستان و خانواده.

دانشمندان جستجو برای موثر COVID-19 درمان (02:31)

15:27 GMT – فنلاند تامین اضطراری آژانس سر واریز بیش از ماسک صورت

فنلاند را اعلام پذیرش استعفای رئیس کشور را تامین اضطراری آژانس بیش از چند میلیون یورو خرید از چین ماسک صورت ثابت کرد که نامناسب برای استفاده در بیمارستان.

نخست وزیر Sanna مارین در اوایل گفت که او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در, رسمی, Tomi Lounema.

15:00 GMT – گرجستان خواستار ارتدکس به دعا در خانه

گرجستان مقامات بهداشت خواست churchgoers به ماندن در خانه به عنوان کشور تاثیر گذار کلیسای ارتدکس است و نه دلسرد مؤمنان از حضور میلادی و حاضر به استفاده از قاشق یکبار مصرف – به جای یک مشترک – در طول communions.

پیشرو مقامات بهداشت گفت: جشن عید پاک در آوریل 19, که معمولا جذب جمعیت عظیمی از مؤمنان می تواند موشک سوخت coronavirus.

“بیایید دعا در خانه برای هر یک از دیگر و برای کشور ما” Paata Imnadze معاون مدیر گرجستان مرکز ملی کنترل بیماری ها, یک کنفرانس خبری گفت.

فیلیپین ویروس مستند تحت تاثیر عرضه و فروش محصولات کشاورزی (02:27)

14:55 GMT – روسیه برای جلوگیری از ‘خبر جعلی’ انتقاد از اقدامات coronavirus

روسیه دادستانی کل گفت: این امر شروع از روز جمعه مسدود کردن دسترسی به “جعلی اخبار” رسانه های اجتماعی پست های نخوری قرنطینه اقدامات انجام شده توسط شهر مسکو برای مقابله با کروناویروس جدید.

دفتر دادستان گفت که یک ویدئو که در آن یک مرد متهم به مقامات در تلاش برای راه اندازی یک “دیجیتال اردوگاه کار اجباری” به دروغ اعلام کرد که یک ” کودتا شد در راه است. یکی دیگر از پست به دروغ توصیف یک سیستم ویژه عبور اجازه می دهد دارندگان به حرکت در اطراف شهر آزادانه آن را گفت.

“دفتر دادستان کل در ادامه به اقدامات برای محدود کردن دسترسی به منابع اطلاعاتی که در آن خبر جعلی در مورد وضعیت با کروناویروس جدید منتشر شده” آن گفت:, و اضافه کرد که ارتباطات watchdog Roskomnadzor خواسته شده بود برای حذف این ویدئو.

14:37 GMT – آرسنال به ارائه وعده های غذایی رایگان برای کمک به مبارزه با کروناویروس

آرسنال ارائه خواهد شد بیش از 30,000 رایگان وعده های غذایی و همچنین بهداشتی و محصولات بهداشت شخصی به افراد آسیب پذیر در جامعه محلی به عنوان بخشی از یک طرح پاسخ به coronavirus همه گیر لیگ برتر باشگاه گفت.

باشگاه شمال لندنی نیز متعهد به کمک مالی 100000 پوند ($124,000) به سازمان های محلی و بیشتر از 50000 پوند را به سمت یک COVID-19 بحران صندوق.

“آرسنال بنیاد نیروهای با کلیسای خود را برای تحویل 15 تن لوازم اضطراری به Islington” این باشگاه در بیانیه ای گفت. “این ابتکار بخشی از ما گسترده تر جامعه در پاسخ به COVID-19 که دیده است آرسنال در جامعه کارکنان داوطلب به حمل و نقل خط مقدم NHS کارگران است.”

توکیو بسته مغازه ها کیوتو نگه می دارد و گردشگران دور به عنوان ویروس گسترش می یابد (02:26)

14:17 GMT – فرانسه گزارش 50 COVID-19 نفر در هیئت مدیره هواپیما حامل

پنجاه خدمه در هیئت مدیره فرانسه تنها هواپیمابر شارل دوگل را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و بخش هایی از کشتی قرار داده شده است در مستند نیروهای مسلح کشور گفت: در روز جمعه.

اینجا بیشتر بخوانید.

13:54 GMT – عربی پزشکان که درگذشت coronavirus در ایتالیا

100 دکتر به مرگ در ایتالیا به خطوط مقدم جبهه به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از coronavirus اپیدمی شد سمر Sinjab یک خانم 62 ساله سوریه که متولد شد و در دمشق.

اینجا بیشتر بخوانید.

13:30 GMT – انگلستان coronavirus بیمارستان تلفات توسط 866 به 8,114

Coronavirus مرگ و میر در انگلیسی بيمارستان افزایش بیش از 24 ساعت گذشته توسط 866 به کل از 8,114 مقامات بهداشتی گزارش شده است.

کسانی که کشته شدند در سن بین 27 و 100 و 56 از آنها تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

13:25 GMT


سلام من Tamila Varshalomidze در دوحه قطر, مصرف بیش از این وبلاگ از همکار من یوسف Stepansky.


12:55 GMT – دکتر توجه داشته باشید: می توانید coronavirus باعث آسیب دائمی?

به عنوان تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در سراسر جهان soars گذشته یک میلیون و علامت ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق را بازیابی.

اما در حال حاضر دانشمندان به دنبال در دراز مدت پیامدهای بهداشتی داشتن تا به حال coronavirus و اینکه آیا یا نه آن را می تواند منجر به آسیب دائمی به بدن است.

دکتر امیر خان توضیح می دهد که شواهد نشان می دهد که COVID-19 می تواند در دراز مدت ریه و مشکلات کلیوی. اینجا بیشتر بخوانید.

Doctor's note - x ray

دکتر نقاط به یک x-ray نشان دادن یک جفت ریه ها [فایل: مهر]

12:45 GMT – هلندی coronavirus موارد افزایش 1,335 به 23,097

تعداد تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافته است 1,335 به 23,097 مقامات بهداشت و درمان گفت: با 115 جدید مرگ و میر.

کل مرگ و میر در حال حاضر 2,511 هلند’ موسسه بهداشت عمومی (RIVM) گفت: در آن روزانه به روز رسانی.

12:40 GMT – برزیل: Yanomami بومی جوانی می میرد در برزیل

یک Yanomami جوانان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشتی باید گفت: بالا بردن ترس است که این بیماری همه گیر را در میان بزرگترین قبیله بومی در شمال برزیل است.

Alvanei Xirixan, 15, درگذشت پنج شنبه شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان اصلی از Boa Vista, پایتخت, Roraima, دولت با توجه به بومی محلی خدمات سلامت Dsei متصل به وزارت بهداشت ،

انسان شناسان و کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که coronavirus می تواند تاثیر مخربی بر برزیل 850,000 بومی افرادی که در معرض بیماری های خارجی و که شیوه زندگی در روستاهای قبیله ای قوانین اجتماعی فاصله.

بیش از 26,000 Yanomami زنده در برزیل مرز با ونزوئلا در رزرو اندازه پرتغال. این Yanomami جوانان سوم بومی فرد به مرگ در این بیماری همه گیر در حال حاضر جارو برزیل با زور. قبلی مرگ و میر بودند از مردم بومی بودند که به زندگی در مناطق شهری از جمله 87-سال-ol زن در Para دولت و در مانائوس.

yanomami

یک Yanomami جوانی مرده بود پس از ابتلا به کروناویروس [Odair Leal/رویترز]

12:30 GMT – ژاپن عفونت فراتر از 6000 موارد

تعداد کل رمان coronavirus عفونت در ژاپن آمار 6,003, NHK پخش عمومی گزارش شده است.

در اوایل این هفته ژاپن اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در عمده مراکز جمعیتی. حداقل 99 مردمی در این کشور از COVID-19.

بیشتر:

12:25 GMT – S Korea گزارش بهبود بیماران آزمایش مثبت دوباره

مقامات کره جنوبی گزارش داده اند که 91 نفر فکر پاک از جدید کروناویروس تا به حال آزمایش مثبت دوباره.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: یک جلسه توجیهی که این ویروس ممکن است “فعال” به جای بیماران در حال دوباره آلوده.

کره جنوبی مقامات بهداشت گفت: هنوز معلوم نیست آنچه که در پشت روند اپیدمیولوژیک تحقیقات هنوز در راه است.

چشم انداز مردم دوباره بودن با این ویروس آلوده شده است از نگرانی های بین المللی به عنوان بسیاری از کشورهای در حال امیدوار است که آلوده جمعیت را توسعه ایمنی کافی برای جلوگیری از ظهور مجدد این بیماری همه گیر.

South Korea

یک کارگر اسپری ضد عفونی کننده برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus پیش از رای گیری اولیه در محلی مرکز رای دهی در سئول کره جنوبی [Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس]

12:20 GMT – هند طرح امداد محروم ممکن است میلیون ها نفر: فعالان

دهها میلیون نفر از سرخپوستان ایستاده برای دیدن مزایای چند از coronavirus امداد بسته به ارزش $22.6 میلیارد اقتصاددانان و مواد غذایی فعالان حقوق زن می گویند.

اگر چه هند امداد بسته به وعده های غذایی رایگان برای تقریبا 800 میلیون ذینفع اقتصاددانان و فعالان می گویند چند از کسانی که در نیاز به ثبت نام با فدرال مواد غذایی رفاه طرح و یا اسناد و مدارک مورد نیاز برای تضمین منافع.

“من می خواهم استدلال می کنند برای جهانی [مواد غذایی] پوشش مناطق روستایی و محله های فقیرنشین شهری در اکثر ایالت برای مدت بحران” اقتصاددان گفت: Jean Dreze که همکاری نویسنده کتاب در گرسنگی با برنده جایزه نوبل Amartya بهداشت ،

اینجا بیشتر بخوانید.

12:10 GMT – اردن نظامی بازداشت مدیران تلویزیون برای پخش ویروس شکایات

اردن نظامی را دستگیر کرده است صاحب رویا تلویزیون و اخبار آن مدیر پس از آن پخش اخبار بخش نشان دادن یک جمعیت از کارگران شکایت در مورد عدم توانایی خود را به کار به دولت تحمیل coronavirus مستند.

رویا تلویزیون با صدور بیانیه ای در روز جمعه تایید دستگیری از اخبار آن مدیر Mohamad al-مهدی و کرایه Sayegh مدیر و صاحب ایستگاه تلویزیونی.

اینجا بیشتر بخوانید.

Roya TV news director Mohamad al-khaldi, left and General Manager and owner Fares Sayegh

رویا تلویزیون اخبار مدیر Mohamad al-khaldi سمت چپ ( توپر مرد) و مدیر کل و صاحب کرایه Sayegh [حسن نیت ارائه میدهد: رویا تلویزیون/الجزیره]

12:00 GMT – UK PM جانسون در ‘بسیار خوب ارواح’ پس از خروج مراقبت های ویژه: سخنگوی

نخست وزیر بوریس جانسون در “بسیار خوب ارواح” پس از بازگشت به بیمارستان در بخش مراقبتهای اما بازیابی خود است که در مراحل اولیه سخنگوی خود را گفته است.

“نخست وزیر در یک بخش و در ادامه بهبودی خود را که در مرحله اولیه است. او همچنان در بسیار ارواح خوب” سخنگوی گفت.

“PM آغاز خود را بازیابی و او خواهد شد در نظر گرفتن مشاوره خود را از تیم پزشکی” سخنگوی گفت: وقتی پرسیده شد که رهبر را به کار بازگشت. “به من گفته شد او با تکان دادن خود با تشکر از تمام پرستاران و پزشکان که او را دیدم به او منتقل شده از بخش مراقبتهای ویژه به بخش. بیمارستان گفت که او بسیار خوب ارواح شب گذشته است.”

انگلستان coronavirus تلفات جهش به عنوان جانسون برگ ICU

11:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن مصرانه از کنگره برای تصویب کسب و کار کوچک مالی با اضافات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بودجه اندازه گیری برای کمک به کسب و کار کوچک باید به تصویب کنگره بدون اضافات به عنوان یک حزبی زد و خورد در مجلس سنای ایالات متحده برش های کوتاه یک جمهوری خواه تلاش برای سرعت 250 میلیارد دلار در کمک.

“دموکرات ها در حال مسدود کردن یک 251 میلیارد دلار بودجه برای افزایش کسب و کارهای کوچک کمک خواهد کرد که آنها را حفظ کارکنان خود را. باید آن را برای تنها که دلیل و بدون اضافات. ما باید یک زیرساخت فاز چهار با حقوق و دستمزد کاهش مالیات و بیشتر. بزرگ اقتصادی Bounceback!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال.

11:45 GMT – دوچرخه سواری-دوچرخه سواران’ اتحادیه هشدار آن را قبول نمی کند, جهانی, پرداخت, کاهش

سواران حرفه ای انجمن گفت: این امر را قبول نمی کند هر جهانی پرداخت برش طرح برای دوچرخه سواران در میان coronavirus بحران و خواستار وحدت در سراسر این ورزش است.

این بیماری همه گیر است آمار دوچرخه سواری با حوادث لغو شد و تیم های خارج از مسابقه. نخبگان تیم لوتو Soudal گفت: آن سواران را پذیرفته قطع پرداخت به عنوان بخشی از تلاش خود را به شناور باقی می ماند پس از مسابقه متوقف شد در ماه گذشته.

“ما هرگز قبول تعمیم کاهش حقوق. ما ارزیابی هر مورد به صورت جداگانه و مطالعه نحوه محدود کردن مشکلات با کمک خاص و استراتژی” لورا مرا از سواران حرفه ای انجمن (CPA) در بیانیه ای گفت:.

“ما همه در همان قایق در وسط یک طوفان و بنابراین برای صرفه جویی در همه ما باید احترام به اصول مشترک و واقعا به عنوان یک تیم کار.”

انگلستان بیمارستان بحران: درمان غیر COVID-19 بيمار در انتظار

11:30 GMT – ما متخصص بهداشت Fauci: ‘در حال حاضر هیچ زمان به عقب نشینی’

بالا ما بیماری های عفونی متخصص هشدار داده است که حتی اگر سخت ضربه نقاط مانند نیویورک در حال نشان دادن نتایج مثبت در مبارزه با کروناویروس آن است که خیلی زود به آرامش محدودیت های آمریکایی است.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر مطلوب است نشانه” Fauci گفت: در یک مصاحبه در سی ان ان. “ما می خواهم برای دیدن یک نشانه روشن است که شما بسیار به وضوح و به شدت به رفتن در مسیر درست به این دلیل که یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام است که شما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در موعد مقرر و پس از آن باد را در همان وضعیت است.”

“در حال حاضر هیچ زمان به عقب نشینی,” او اضافه شده است.

11:10 به وقت تهران – آلمانی وزیر امورخارجه آمریکا در پاسخ به عنوان بیش از حد آهسته: گزارش

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به انتقاد آمریکا از دست زدن به coronavirus شیوع بیش از حد آهسته و آخرین نشانه از تنش بین دو متحدان آنها در پاسخ به بحران است.

چین در زمان “بسیار استبدادی اقدامات در حالی که در آمریکا این ویروس پخش شد را برای مدت زمان طولانی” Maas گفت: در مصاحبه با اشپیگل مجله در یک پیش نمایش ارسال به رسانه ها در روز جمعه.

“این دو افراط و نه از آن می تواند یک مدل برای اروپا” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است به ما خواهد خود تجدید نظر بین المللی روابط در نور از coronavirus بحران است.

“بیایید ببینید تا چه حد اقدامات دولت آمریکا منجر به بحث در ما در مورد اینکه” امریکا و اولین مدل واقعا کار می کند,” او گفت:.

Coronavirus بحران بزرگ تلفات در اقتصاد اروپا

11:05 GMT – سوئیس غرق 800, مثبت, تست بالا 24,000

سوئیس مرگ و میر از coronavirus رسیده 805 کشور عمومی وزارت بهداشت گفت: افزایش از 756 نفر در روز پنج شنبه.

تعداد مثبت آزمایش نیز افزایش یافته و به 24,308 از 23,574 در روز پنج شنبه آن را گفت.

بیشتر:

11:00 GMT – چین تحمیل بیشتر چک در ماسک صادرات برای اطمینان از کنترل کیفیت

چین را افزایش محدودیت در صادرات از ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تماس برای حمل و نقل از موارد به معرض اجباری بازرسی گمرکی با اثر فوری.

قوانین جدید علامت گذاری به عنوان آخرین پیشنهاد توسط چین به تعادل تقاضای جهانی برای PPE برای کمک به درمان افزایش تعداد موارد جدید کروناویروس در حالی که اطمینان حاصل کرد که تولید کنندگان و فروشندگان نمی سیل بازار با تخمین و یا جنس بنجل محصولات.

مقررات دنبال بسیار شایع شکایت از برخی از دولت ها و بیمارستان ها است که آنها را دریافت PPE از چین است که آنها در نظر گرفته معیوب.

Coronavirus fallout: رهبران اتحادیه اروپا را به $1 تریلیون اقتصادی مقابله

10:55 GMT – برخی از کشورهای آفریقایی می تواند ضربه اوج در هفته: که

برخی از کشورهای آفریقایی می تواند دیدن یک قله در coronavirus موارد در هفته های آینده و تست باید به فوریت افزایش در منطقه سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت.

“در طول چهار روز گذشته, ما می توانید ببینید که این تعداد در حال حاضر دو برابر” میشل یائو که مدیر برنامه آفریقا برای پاسخ اضطراری گفت: رسانه های تلفنی در روز پنج شنبه.

“اگر این روند همچنان ادامه دارد و همچنین یادگیری از آنچه که اتفاق افتاده در چین و در اروپا و برخی از کشورها ممکن است به صورت یک قله بسیار به زودی,” او گفت:, و اضافه کردن آن می رسند می تواند در هفته های آینده اما بدون نام بردن از کشور.

تعداد موارد ثبت شده از رمان coronavirus در آفریقا شده اند نسبتا کم تا کنون – با حدود 11,000 موارد و 562 مرگ و میر.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:45 GMT – ارتش فرانسه گزارش 50 نفر روی عرشه ناو هواپیمابر

پنجاه و خدمه سرنشین فرانسه گل سرسبد ناو هواپیمابر شارل دوگل را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به نیروهای مسلح کشور گفت: در روز جمعه.

در بیانیه ای به آن اضافه شده است که سه ملوانان شده بود پیشگیرانه در تخلیه هوایی به یک بیمارستان نظامی در تولون در جنوب فرانسه بندر حامل.

10:30 به وقت تهران – هوایی زیمبابوه برای قرار دادن کارگران در مرخصی بدون حقوق

زیمبابوه دولتی هواپیمایی قرار داده خواهد شد کارگران نامحدود مرخصی بدون حقوق پس از درآمد خشک با کروناویروس جدید شیوع تقریبا پایه جهانی سفر هوایی با توجه به داخلی متوجه به کارکنان دیده می شود توسط خبرگزاری رویترز.

با 300 میلیون دلار از بدهی هوایی زیمباوه در حال حاضر مواجه با مشکل مالی قبل از شیوع ویروس. همیشه از دست دادن-ساخت حامل ملی گفت: حفظ اسکلت کارکنان برای adhoc عملیات و airworthiness انطباق اضافه کرد که دستمزد باقی مانده بزرگترین آن هزینه. کارکنان خواهد, اما, خود را دریافت مارس حقوق.

هوا زیمبابوه سخنگوی Firstme Vitori تایید شرکت هواپیمایی بود که قرار دادن کارگران در مرخصی نامحدود چون هیچ پول را به “صندوق تعهدات مالی از جمله حقوق کارکنان”.

City health workers spray disinfectant at a bus terminus during a 21 day nationwide lockdown to limit the spread of coronavirus disease (COVID-19) in Harare

شهر سلامت کارگران اسپری ضد عفونی کننده در یک پایانه اتوبوس در طول 21 روز در سراسر کشور مستند به محدود کردن گسترش coronavirus در هراره زیمبابوه [Philimon بولویو/رویترز]

10:10 به وقت تهران – ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس افزایش می یابد به 4,232

ایران در مجموع مرگ و میر از این کروناویروس جدید شیوع افزایش یافته است به 4,232 با 122 جدید مرده در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت می شود.

تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری افزایش یافته 1,972 در 24 ساعت گذشته به کل از 68,192 این سخنگوی کیانوش Jahanpur گفت: در تلویزیون دولتی اضافه کرد که 3,969 مردم در شرایط بحرانی.

ایران در این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در خاورمیانه است.

09:40 GMT – اسپانیا گزارش 605 جدید, مرگ و میر, 4,576 موارد جدید

اسپانیا گزارش کرده 605 جدید کروناویروس, مرگ و میر, در ادامه روند رو به پایین و 4,566 موارد جدید.

مرگ و میر در کشور های اروپایی با اکثر موارد گزارش شده در حال حاضر در 15,843 با مجموع 157,022

Spain church coronavirus

تصاویری از مؤمنان در Nuestra Señora de la Paz, کلیسا قرار داده شده در کلیسا نیمکت به عنوان کشیش انجام یک هفته مقدس توده در Villar del Arzobispo روستا در نزدیکی والنسیا, اسپانیا [Nacho Doce/رویترز]

09:30 به وقت تهران – ایرلند مجموعه به بلند مستند step-by-step زمانی که محدودیت سهولت

ایرلند را به طور بالقوه سهولت اقامت در خانه محدودیت و اجازه می دهد برخی از مغازه ها به بازگشایی در هفته آینده به عنوان بخشی از یک گام به گام پوسته پوسته شدن و بازگشت از این کشور coronavirus مستند ارشد سلامت رسمی گفته است.

وزیر بهداشت ایرلند, Simon هریس گفت: او انتظار دارد که توصیه می شود در روز جمعه به خاطر محدودیت های فعلی در محل “یک دوره از هفته” پس از شهروندان دستور داده شد در اواخر ماه گذشته به خانه ماندن حداقل تا یکشنبه.

قبل از آن ایرلند ممنوع کرده بود همه غیر ضروری سفر در داخل کشور و بسته باشگاه ها و ورزشگاه و آرایشگری. دیگر خرده فروشان مانند فروشگاه های DIY اجازه داده شد برای باز باقی می ماند و مردم می تواند فراتر از سفر زمان 2-متر شعاع محدود از خانه خود را و دیدار خانواده پس از آنها نگهداری اجتماعی فاصله.

09:10 به وقت تهران – مالزی گسترش جنبش محدودیت تا آوریل 28

مالزی توسعه یافته حرکت و سفر از محدودیت های که قرار داده شده است در محل شامل شیوع کروناویروس برای دو هفته بیشتر تا مارس 28.

محدودیت اول اعمال شده در مارس 18, در اصل مجموعه ای شد برای پایان دادن به در مارس 14. مالزی دارای بالاترین تعداد coronavirus عفونت در جنوب شرقی آسیا با بیش از 4200 گزارش از جمله 118 موارد جدید در روز جمعه.

“این ممکن است چند ماه قبل از اینکه ما می گویند ما عاری از ویروس” نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

Medical workers in protective suits entering a building under lockdown in downtown Kuala Lumpur, Malaysia, on Tuesday, April 7, 2020. The Malaysian government issued a restricted movement order to the

پزشکی کارگران در لباس محافظ ورود به یک ساختمان تحت مستند در مرکز شهر کوالالامپور مالزی [وینسنت Thian/آسوشیتد پرس]

09:05 GMT – اندونزی گزارش 219 موارد جدید آوردن مجموع به 3,512

اندونزی گزارش 219 جدید کروناویروس موارد و 26 جدید, مرگ و میر, سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto کرده است به خبرنگاران گفت:.

این به ارمغان می آورد تعداد موارد و مرگ و میر به 3,512 و 306 بود.

08:55 GMT – قزاقستان به تمدید وضعیت اضطراری به پایان مارس

قزاقستان را تمدید وضعیت اضطراری اعلام کرد بیش از شیوع کروناویروس تا پایان آوریل اینترفاکس خبرگزاری گزارش کرده است با استناد به معاون پارلمانی ولادیمیر Bozhko است که در آن اضطراری کمیسیون.

وضعیت اضطراری است که اجازه به دولت برای قفل کردن تمام استان ها و شهرهای بزرگ و تعطیل بسیاری از کسب و کار در اصل با توجه به پایان در 15 آوریل.

A worker wearing a protective face mask carries meat at a local food market in Almaty

یک کارگر با پوشیدن محافظ ماسک صورت حمل گوشت در غذای محلی در بازار, همچنین شناخته شده به عنوان بازار در آلماتی قزاقستان در ماه مارس [پاول Mikheyev/رویترز]

08:45 GMT – ایتالیا بسته شده پورت های آن به سازمان های غیر دولتی اما قایق نگه داشتن در ورود

سفارش امضا شده در روز سه شنبه توسط چند, ایتالیایی, وزیران تاسیس شده است که برای مدت ملی بهداشت و درمان اضطراری برانگیخته توسط coronavirus داخلی پورت دیگر نمی تواند در نظر گرفته شود “محل امن”.

حتی اگر بین المللی کشتی نجات هستند نگه داشته دریایی توسط این اندازه کوچک تنظیم بادبان کشتی از لیبی و تونس را ادامه داده وارد در خط ساحلی ایتالیایی.

“ما می تواند به توقف مهاجران: اگر آنها تنظیم بادبان به این معنی است که آنها باید به اسکله جایی” سالواتوره Martello شهردار جزیره Lampedusa الجزیره گفت:

اینجا بیشتر بخوانید.

Lampedusa boat - reuters

گارد ساحلی ایتالیا گشت آب از Lampedusa ایتالیا [فایل: مائورو Buccarello/رویترز]

08:35 GMT – مجارستان ‘آزمون واقعی’ هنوز برای آمدن نتانیاهو

مجارستان محدود مراحل موفق شده اند به سرعت گسترش coronavirus اما “آزمون واقعی” است که هنوز برای آمدن نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: همانطور که دولت در گزارش, بزرگترین افزایش روزانه در عفونت.

اوربان گفت که در اوج بحران مجارستان خواهد نیاز به در مورد 8,000 هواکش و فشرده-مراقبت تخت بیمارستان که در حدود 2000 در دسترس خواهد بود در “زمان عادی”.

بیشتر:

08:25 GMT – تعداد مرده مدفون در نیویورک گور جمعی را افزایش می دهد

تعداد اجساد دفن شده روزانه در یک گور دسته جمعی در شهر نیویورک که در آن بلامعارض بدن از این شهر به خاک سپرده شد افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته مقامات.

قبل از شیوع حدود 25 اجساد به خاک سپرده شد در سایت بر روی هارت جزیره یک هفته به گفته مقامات. این تعداد در حال افزایش بوده است از ماه مارس خبر داد. در حال حاضر حدود دو ده اجساد دفن شده در قبر هر روز پنج روز در هفته به گفته یک سخنگوی New York City Department of Corrections که نظارت تدفین.

مدفون شدن دهها نفر در نیویورک گور جمعی به عنوان coronavirus افزایش مرگ و میر

08:20 به وقت تهران – فیلیپین سوابق 18 بیشتر مرگ و میر 119 موارد جدید

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش 18 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 119 عفونت های جدید.

مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا کشور رسیده است 221 در حالی که موارد تایید شده بالغ 4,195.

شانزده بیشتر بیماران بهبود آوردن مجموع بهبود به 140 وزارت گفت: در یک بولتن.

08:05 GMT – ویتنام در مذاکرات به قرض $1 میلیارد دلار به عنوان کسری بودجه دیده می شود گسترش

ویتنام قصد دارد به قرض $1 میلیارد دلار از وام دهندگان خارجی در این سال وزارت دارایی است و اضافه کرد که کسری بودجه این کشور دیده می شود گسترش این سال با توجه به شیوع کروناویروس.

“وزارت دارایی در حال مذاکره با وام دهندگان بالقوه (صندوق بین المللی پول بانک جهانی و ADB)” وزارت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود با اشاره به صندوق بین المللی پول بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی. آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر.

آن گفت: ویتنام کسری بودجه است که انتظار می رود به گسترش 1.5-1.6 درصد به 5 درصد -5.1 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به تاثیر coronavirus. این کشور را از دست خواهد داد 140-150 تریلیون دونگ ($5.94 به $6.37 میلیارد دلار) در بودجه دولت درآمد این سال اگر ویروس همه گیر است که در سه ماهه دوم آن اضافه شده است.

Coronavirus - Vietnam

یک توریست با پوشیدن محافظ ماسک صورت نگرانی از گسترش coronavirus سواری در cyclo در هانوی در ماه فوریه [Manan Vatsyayana/خبرگزاری فرانسه]

07:50 GMT – روسیه گزارش جدید رکورد روزانه افزایش موارد

روسیه گزارش کرده است 1,786 بیشتر coronavirus موارد بزرگترین روزانه افزایش یابد تا آنجا که در زمان ملی شمارش از تایید عفونت به 11,917.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 18 تا 94 روسی coronavirus پاسخ به بحران مرکز در بیانیه ای گفت.

07:35 GMT – سنگاپور متوقف می شود زوم برای آموزش آنلاین به عنوان حمله هکرها

سنگاپور به حالت تعلیق در استفاده از زوم برای آموزش آنلاین پس از هکرها ربوده درس و نشان داد تصاویر زشت و ناپسند به دانش آموزان است.

در آنچه که به عنوان شناخته شده “Zoombombing” دو هکرها قطع شده جغرافیا درس یک روز پس از سنگاپور بسته مدارس در روز چهارشنبه در جزئی مستند اقدامات برای کمک به محدود کردن محلی انتقال از coronavirus. درس منتقل شده اند حاضر با برخی از معلمان با استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار مانند زوم.

سنگاپور وزارت آموزش و پرورش گفت: این تحقیق در مورد “حوادث جدی” است و ممکن است فایل گزارش پلیس.

“ما در حال حاضر با زوم آن به منظور افزایش امنیت و تنظیمات را به این اقدامات امنیتی روشن و آسان به دنبال” گفت: هارون Loh, مدیر وزارت تکنولوژی آموزشی را بدست آورد. “به عنوان یک اقدام احتیاطی ما معلمان را به حالت تعلیق در استفاده از زوم تا زمانی که این مسائل امنیتی اتو.”

Singapore workers

کارگران تصویب یک ردیف از جفت شلوار جین آویزان برای خشک کردن در Punggol S-11 کارگران خوابگاه بود که فهرست به انزوا تسهیلات پس از آن تبدیل به یک خوشه از coronavirus موارد در سنگاپور [ادگار سو/رویترز]

07:15 GMT – لهستان ممکن است رسیدن به اوج عفونت در روزهای آینده: جلالی

لهستان ممکن است دیدن اوج عفونت از coronavirus در روزهای آینده سخنگوی دولت Piotr مولر گفته است.

“به نظر می رسد که اگر ما را به حفظ نظم و انضباط ما این احتمال وجود دارد که این عفونت افزایش ممکن است به حداکثر خود برسد در روزهای آینده به تدریج کم کردن سرعت بعد” مولر گفت: پخش عمومی TVP Info.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفت: لهستان ممکن است دیدن اوج عفونت در ماه مه یا ژوئن.

لهستان گزارش 5,575 تایید موارد coronavirus و 174 کشته و پنج شنبه.

07:05 GMT – تیمور شرقی گزارش مورد دوم

تیمور شرقی تایید کرده است یک مورد دیگر از coronavirus مقامات بهداشت و درمان گفت: آوردن تعداد کل موارد به دو.

فرد آلوده سفر کرده بود از اندونزی غرب تیمور منطقه یکپارچه مدیریت بحران مرکز سخنگوی سرجیو Lobo یک کنفرانس خبری گفت. کوچک آسیای جنوب شرقی کشور با جمعیت کمتر از 1.3 میلیون گزارش اولین مورد در تاریخ 21 مارس ، که بیمار در حال حاضر بهبود Lobo گفت.

07:00 GMT – پاکستان جلالی شروع به توزیع پول کمک های مالی به خانواده های کم درآمد

دولت پاکستان آغاز توزیع Rs144 bn ($863 میلیون دلار) پول نقد در کمک های مالی به خانواده های کم درآمد در سراسر کشور با خطوط تشکیل خارج از حدود 17,000 توزیع در مراکز تعیین شده برای این منظور است.

در مرحله اول حدود 300 میلیون دلار بود که پرداخت به بانک ها توسط دولت فدرال برای توزیع در قالب Rs12,000 (70 دلار) کمک مالی به خانواده های کم درآمد که تحت تاثیر سراسر کشور مستند در جای خود قرار داده این ماه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

روز جمعه پاکستان تعداد فعال coronavirus موارد رز به 3,815 با حداقل 67 نفر داشتن درگذشت و دیگری 712 بهبود پس از این کشور شیوع آغاز شد و در اواخر فوریه با توجه به دولت داده است. پاکستان به نظر می رسد به کند شدن روند گسترش این ویروس از طریق مستند اقدامات بستن همه اما ضروری کسب و کار در سراسر کشور اما در نتیجه رکود اقتصادی است که می ترسید به هدف قرار دادن خانواده های طبقه کارگر به طور نامتناسبی.

ماه گذشته نخست وزیر عمران خان اعلام $5.9 میلیارد بسته محرک – از جمله پول نقد گرانت طرح – برای کاهش اثرات این مستند.

A health worker takes the temperature of a man who returned from Iran and is under medical observation, after Pakistan sealed its border with Iran as a preventive measure following the coronavirus out

یک کارگر بهداشت دمای یک مرد که در بازگشت از ایران و تحت آزمایشات پزشکی پس از پاکستان مهر و موم شده خود را در مرز با ایران در ماه فوریه [نصیر احمد/رویترز]

06:45 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول تصویب $147 منگنز برای گابون

پولی بین المللی صندوق (IMF) هیئت اجرایی تایید کرده است یک پرداخت $147 میلیون تحت سریع آن ابزار تامین مالی برای کمک به گابن مقابله با تاثیر COVID-19 گیر این صندوق در بیانیه ای گفت.

“در کوتاه مدت, موقت گسترش کسری بودجه است موجه برای جلوگیری از شیوع ویروس و جبران تاثیر اجتماعی و اقتصادی از این بیماری همه گیر” معاون صندوق بین المللی پول مدیر عامل Mitsuhiro Furusawa گفت.

آن را خیلی زود به بلند مستند در ووهان?

06:40 GMT – چین می گوید آن تجارت چهره چالش های بی سابقه ای

چین در تجارت خارجی چهره چالش های بی سابقه ای با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر است که به بیش از 200 کشور چین, معاون وزیر اقتصاد گفت: روز جمعه در میان نگرانی عمیق رکود اقتصادی جهانی موجب شده توسط ویروس.

رن Hongbin به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه که بررسی انجام شده توسط وزارت نشان می دهد که تجارت شرکت های سراسر هیئت مدیره در صورت مشکلات از سفارش لغو و یا تاخیر و سفارشات جدید نیز در خطر است.

بیشتر:

06:30 GMT – مجارستان گزارش بزرگترین روزانه افزایش موارد

مجارستان تایید coronavirus موارد باید افزایش 210 به 1,190 واحد بیشترین افزایش روزانه از شیوع ویروس دولت داده را نشان می دهد.

نخست وزیر ویکتور اوربان دولت طولانی مدت در سراسر کشور مستند به طور نامحدود در روز پنج شنبه به سرعت گسترش coronavirus درخواست از شهروندان برای رعایت نظم با وجود تعطیلات عید پاک است.

بحران ارائه شده اوربن با سخت ترین چالش خود را به دهه حکومت. پاسخ او به حکومت فرمان به طور نامحدود – دارای کشیده انتقاد از اتحادیه اروپا است. حداقل 77 نفر کشته شده اند که تا کنون با توجه به دولت است.

ویروس محدودیت های جلوگیری از کمک های تحویل

06:20 به وقت تهران – تایوان گزارش 6 مرگ 382 موارد

ششمین فرد مبتلا به کروناویروس درگذشت در تایوان وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفته است.

این جزیره همچنین از ثبت دو مورد جدید عفونت آوردن مجموع به 382 موارد او در یک کنفرانس خبری گفت.

06:00 GMT – هشدار دبیر کل سازمان ملل COVID-19 تهدید صلح و امنیت جهانی

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده شورای امنیت سازمان ملل روز پنج شنبه که coronavirus همه گیر است و تهدید صلح و امنیت بین المللی – “به طور بالقوه منجر به افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف توانایی ما برای مبارزه با این بیماری”.

وی از سازمان ملل متحد قدرتمند ترین بدن است که سکوت در COVID-19 پس از آن شروع به چرخش جهان مشمئز کننده و کشتن ده ها هزار نفر به متحد در مقابله با این ویروس گفت: تعامل آن خواهد بود “بحرانی برای کاهش صلح و امنیت مفاهیم COVID-19 همه گیر” و “خواهد تعداد زیادی در این اضطراب زمان”.

اینجا بیشتر بخوانید.

António Guterres

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس [Daylife]

05:45 GMT – هلیکوپتر جریمه در استرالیا عید سفر كردم

استرالیا را اعزام هلیکوپتر و راه اندازی پست های بازرسی پلیس و دست از جریمه های سنگین برای بازداشتن مردم از شکستن عید پاک ممنوعیت سفر مقامات هشدار داده اند در سخت ترین سرکوب در برابر coronavirus حتی به گسترش آن را کند می کند.

بیش از نیمی از مردم استرالیا شناسایی خود را به عنوان مسیحیان با بسیاری از در سال های گذشته حضور در کلیسا و یا در جریان سفر به دیدار خانواده و دوستان در طول عید پاک تعطیلات عمومی است که اجرا و تا روز دوشنبه.

اما با مکان عبادت بسته ممنوعیت تجمعات عمومی بزرگتر از دو و غیر ضروری سفر محدود به مبارزه با گسترش ویروس استرالیایی گفته شد به ماندن در خانه در این سال و یا در صورت عواقب وخیم است.

پلیس گفته اند که آنها را مسدود و جاده ها و استفاده از شماره پلاک تکنولوژی تشخیص به گرفتن آن نقض ممنوعیت. جریمه برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین شروع در $620 اما متفاوت متحده است.

چین: در حقیقت یک بیماری همه گیر | 101 شرقی

05:35 به وقت تهران – صنعا را تایید اولین مورد

یمن توانسته coronavirus مورد در Hadhramaut استان خراسان در کمیته اضطراری توییتی در اوایل روز جمعه.

این کمیته افزود که بیمار بود پایدار و دریافت مراقبت های بهداشتی و بدون توضیح.

اینجا بیشتر بخوانید.

05:20 به وقت تهران – تایلند گزارش جدید 50 coronavirus موارد 1 جدید مرگ

تایلند گزارش جدید 50 coronavirus موارد جدید مرگ یک مرد 43 ساله ،

از موارد جدید, 27 مرتبط به موارد قبلی و هشت که در حال انتظار برای رسیدگی به آنها چگونه گرفتار این بیماری گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت مرکز COVID-19 وضعیت AdministrationThree از موارد جدید بودند وارد Wisanuyothin گفت.

پس از وقوع تشدید در ژانویه تایلند گزارش شده و در مجموع 2,473 موارد و 33 مرگ و میر در حالی که 1,013 بیماران بهبود یافته اند و رفته خانه.


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار Ted Regencia.


05:14 GMT – آمریکا CDC گسترش ‘هیچ بادبان نظم” برای تمام کشتی های کروز

ایالات متحده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اعلام کرده است که گسترش یک “نه بادبان نظم” برای تمام کشتی های کروز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به CDC منظور تنها برداشته شود پس از انقضای وزیر بهداشت و خدمات انسانی’ اعلامیه که COVID-19 تشکل بهداشت عمومی اورژانس CDC مدیر rescinds و یا تغییر سفارش بر اساس خاص بهداشت عمومی و یا ملاحظات دیگر, و یا سوم, 100 روز از تاریخ انتشار در فدرال ثبت نام کنید.

با توجه به این بیانیه وجود دارد حدود 100 کشتی های کروز باقی مانده در دریا در سواحل شرق و غرب ساحل و سواحل خلیج فارس ایالات متحده آمریکا با حدود 80,000 خدمه پردازنده.

04:58 GMT – کره جنوبی گزارش 27 موارد جدید

کره جنوبی گزارش کرده است 27 مورد جدید از coronavirus مارک نهمین روز متوالی زیر 100 به عنوان عفونت در ادامه به افول در بدترین آمار در شهر Daegu.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده سراسر کشور در مجموع به 10,450 موارد و 208 ویروس های مربوط به مرگ و میر آسوشیتد پرس گزارش داد.

در حالی که این کشور caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong مطرح شده است و امکان گسترده تر “آرام گسترش” با اشاره به های اخیر انتقال در میله ها و دیگر امکانات تفریحی است که می تواند نشان می دهد کاسته نگرش اجتماعی فاصله.

04:25 GMT – 16.8 میلیون آمریکایی شغل از دست داده در سه هفته

New York

ایالات متحده نرخ بیکاری در ماه آوریل می تواند آمار 15 درصد – یک عدد دیده نمی شود پس از پایان رکود بزرگ [علامت Lennihan/AP]

متناوب 16.8 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در فقط سه هفته یک اندازه گیری که چگونه سریع coronavirus به ارمغان آورده است اقتصاد جهان را به زانو خود را.

شماره های منتشر شده در پنج شنبه توسط دولت آمریکا نشان داد که 6.6 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در بالای بیش از 10 میلیون دلار در دو هفته قبل از آن. که به مقدار حدود 1 در 10 کارگران آمریکایی – بزرگترین و سریع ترین pileup از دست دادن شغل از بزرگترین اقتصاد جهان شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1948.

و هنوز هم بیشتر کاهش کار می رود. ایالات متحده نرخ بیکاری در ماه آوریل می تواند آمار 15 درصد – یک عدد دیده نمی شود پس از پایان رکود بزرگ.

03:55 GMT – مالزی پزشکی دستکش سازنده برای شروع تولید ماسک های صورت

بالا دستکش شرکت Bhd جهان بزرگترین سازنده پزشکی دستکش, برنامه, برای شروع تولید ماسک صورت برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از coronavirus شیوع بالای اجرایی گفت: خبرگزاری رویترز.

مالزی شرکت که باعث می شود یک نفر از هر پنج دستکش در جهان خواهد شد که یک مرکز آماده در دو ماه با ظرفیت تولید 110 میلیون ماسک در سال است.

“ماسک … نیز در دسترس خواهد بود برای فروش به ما موجود بهداشت و درمان مشتریان به منظور کمک به بازار و مقابله با افزایش تقاضا در پشت COVID-19 pandemic” گفت: اجرایی رئیس Lim اندکی چای.

03:40 GMT – بیش از 100 پزشکان ایتالیایی مردن با توجه به کروناویروس

صد پزشکان ایتالیایی کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus پس از همه گیر رسیده مدیترانه کشور در ماه فوریه در ایتالیا FNOMCeO انجمن سلامت گفت: در روز پنج شنبه.

“تعدادی از پزشکان که فوت کرده اند به دلیل COVID-19 100 – شاید حتی 101 در حال حاضر متاسفانه” سخنگوی این انجمن به خبرگزاری فرانسه گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

03:25 GMT – فیلیپین کاتولیک جانبازان سرپیچی مستند سفارشات

Flaggellation

اماتور, فیلیپینی, توبه زانو زده در حالی که انجام خود می داند در خارج از یک کلیسا بسته روز جمعه هجوم به دولت دستور به ماندن در خانه با توجه به تهدیدات coronavirus بیماری در مانیل [Eloisa لوپز/رویترز]

02:45 GMT – مکزیک گزارش مرگ دو زنان باردار

مکزیک ثبت شده اول مرگ و میر زنان باردار از coronavirus به عنوان به طور کلی تعداد مرگ و میر در این کشور به 194 با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

یکی از آن دو به هنگام تولد به یک پسر قبل از درگذشت, معاون وزیر بهداشت دکتر هوگو لوپز Gatell یک کنفرانس خبری گفت و اشاره کرد که زنان باردار بسیار مستعد ابتلا به عفونت ناشی از ویروس است. برای یک زمان کوتاه نوزاد پسر تا به حال مشکلات تنفسی است و هنوز هم ظریف او اضافه شده است.

اضافه کردن به خود را از عوامل خطر برای ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس هر دو نفر از نظر بالینی چاق, در حالی که یکی تا به حال به فشار خون بالا و دیگر دیابت لوپز Gatell شد به نقل از خبرگزاری رویترز عنوان کرد و گفت.

01:33 GMT – کره جنوبی بیماران آلوده بازیگران, رای گیری در انتخابات پارلمانی

رای گیری اولیه در کره جنوبی را تهدید کرد به لگد کردن با کروناویروس بیماران استفراغ کردن, برگه های رای در ایستگاه های تعیین شده و نامزدها اتخاذ روش های جدید مبارزه برای محدود کردن خطر سرایت.

ملی کمیسیون انتخابات (NEC) راه اندازی هشت ایستگاه های رای گیری شود بیش از 3000 coronavirus بیماران دریافت کننده درمان و همچنین 900 کارکنان پزشکی در مراکز درمان در سخت-آمار مناطق از جمله سئول پایتخت و شهر Daegu به گفته خبرگزاری رویترز.

انتخابات خود را در مارس 15, اما مقامات امیدوار هستند که مردم را به استفاده از اوایل گزینه های رای گیری به کاهش تعداد رای دهندگان تراکم سنجی و مکان در آن روز.

South Korea

اوایل رای گیری برای 15 آوریل انتخابات عمومی برگزار خواهد شد و به مدت دو روز در مارس 10-11 در 3,508 مراکز رای دهی در سراسر کشور [Lee Jin-مرد/AP]

01:11 GMT – شیکاگو زندان گزارش 450 موارد

برخی از 450 زندانیان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا شهر شیکاگو بزرگترین زندان شهرستان اصلاحات در انتخابات گفت: به نمایندگی از یک ملت بزرگترین شیوع بیماری تنفسی در یک سایت تا کنون در این بیماری همه گیر.

افزایش موارد در طبخ زندان شهرستان علائم آخرین عود COVID-19 در زندان ها و زندان ها در شهرهای بزرگ در سراسر ایالات متحده که در آن بازداشت شدگان اغلب زندگی در محله های نزدیک.

00:50 GMT – چین-تایوان کلمه جنگ فوران که چه کسی را از دست داده و شیوع

چین را متهم تایوان از “venomously” حمله سازمان بهداشت جهانی (WHO) و conniving با کاربران اینترنت به گسترش نژادپرستانه نظرات پس از این سازمان گفت: رئیس نژادپرستانه و تهمت علیه او آمده بود از این جزیره است.

تایوان ادعا توسط چین به عنوان مقدس آن سرزمین است در پاسخ با عصبانیت به کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus’ ادعای اینکه “نژادپرستانه تهمت” در برابر او تا به حال در تایوان و خواستار او عذر خواهی کرد و گفت این اتهامات مزخرف هستند.

تایوان خروج از این که با توجه به چین اعتراض کرده و خشم تایپه دولت در طول شیوع کروناویروس.

00:10 GMT – چین گزارش 42 مورد جدید

چین گزارش 42 مورد جدید, 38 از آنها وارداتی همراه با یک اضافی مرگ در سخت ترین-آمار شهر ووهان.

یکی دیگر از 1,169 موارد مشکوک و یا کسانی که تست مثبت بود ولی نسبت به نشان دادن علائم تحت نظر قرار گرفتند تحت انزوا. چین در حال حاضر گزارش شده است و در مجموع 81,907 موارد و 3,336 مرگ و میر ناشی از ویروس است. بیش از 77,000 از کسانی که آلوده بودند بهبود یافته اند.

Migrants - Malta

نجات مهاجران در خط صبر کنید بعد از پیاده نظامی کشتی که وارد در سنگلی در والتا بزرگ بندرگاه اوایل روز جمعه پس از شیوع کروناویروس بیماری در مالت [Darrin Zammit Lupi/رویترز]

00:05 GMT – کالیفرنیا گزارش شیب در ICU پذیرش

کالیفرنیا دیدم اول آن روزانه کاهش در بخش مراقبت های ویژه hospitalisations در طول شیوع کروناویروس یک شاخص کلیدی چگونه بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی و پزشکی تامین نیازهای دولت فرماندار گاوین Newsom گفت: در روز پنج شنبه.

نرخ تمام ویروس hospitalisations کاهش پیدا کرده است و این هفته است. کسانی که در ICU نیاز به بالاترین سطح از مراقبت و پس از آن به خصوص دلگرم کننده است که تعداد بیماران در این اتاق در واقع کاهش یافته است 1.9 درصد در روز چهارشنبه به 1,132 از آسوشیتد پرس خبر داد.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (9 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>