جهانی coronavirus مرگ و میر روش نیم میلیون: زنده

  • جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این بیماری تنفسی را کشته است تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در هفت ماه. بیش از پنج میلیون نفر بهبود یافته اند.
Made with Flourish

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 28

15:26 GMT – پایین مردم در انتخابات انتظار می رود که فرانسه آرا در انتخابات محلی

مردم فرانسه رفت و به پای صندوق های رای با پوشیدن ماسک صورت در دور نهایی انتخابات شهرداری ها انتظار می رود عملکرد توبیخ برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حزب.

در میان مداوم ترس از coronavirus سرایت فقط بیش از 15 درصد از رای دهندگان تبدیل شده بود ظهر – حتی کمتر از چهار ساعت به اولین انتخابات دور در 15 مارس مشخص شده توسط یک رکورد 55 درصد رای ممتنع.

نظر سنجی باز برای 12 ساعت برای برخی از 16.5 میلیون رای دهنده واجد شرایط در 8:00am می باشد (06:00 GMT) در نزدیک به 5000 شهرستانها و شهرهای کوچک حدود 15 درصد از این کشور در شوراهای شهری که در آن اولین انتخابات دور نیست عملکرد تعیین کننده نتیجه است.

قدرت باقی مانده است برای grabs در کلید شهرهای پاریس و لیون تولوز و استراسبورگ.

Mayor of Paris Anne Hidalgo casts ballot in municipal election

زمان شهردار پاریس Anne Hidalgo و همسرش ژان مارک ژرمن صف تا قبل از مصاحبه خود را برای رای دادن در دور دوم انتخابات شهرداری در یک ایستگاه رای گیری در پاریس [Joel Saget/رویترز]

14:52 GMT – موارد در فلوریدا افزایش 8,530 در 24 ساعت گذشته

تعداد موارد در فلوریدا افزایش 8,530 آوردن تعداد کل عفونت به 141,075 پس از ثبت افزایش 9,585 روز قبل از.

Walk-up COVID-19 testing centers in Miami

یک مرد دیده می شود و انتظار در یک پیاده روی تا COVID-19 مرکز آزمون در ساحل میامی, فلوریدا [اوا ماری Uzcategui Trinkl/Anadolu]

14:16 GMT – UK مرگ و میر تا 36 به 43,550 مرگ و میر

بریتانیا مرگ و میر از تایید موارد coronavirus افزایش یافته است به 43,550 افزایش 36 از یک روز قبل از آن دولت آمار و ارقام نشان داد.

13:43 GMT – ترکیه تحمیل حکومت نظامی جزئی برای امتحانات دانشگاه

ترکیه تحمیل حکومت نظامی جزئی به سراسر کشور آزمون ورود به دانشگاه برگزار شد.

حکومت نظامی آغاز شده در 9.30 صبح (06:30GMT) و به پایان خواهد رسید در 6:30 بعد از ظهر (15:30GMT) با توجه به بیانیه ای که توسط وزارت کشور.

با این حال دانش آموزان اجازه داده می شود به استفاده از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به محل برگزاری آزمون. همچنین بستگان خواهد شد مجاز به رها کردن دانش آموزان است.

در طول مستند نانوایی ها و بازارها و فروشگاه های مواد غذایی و قصابی باز باقی خواهد ماند.

Parents wait outside the main campus of the Istanbul University during the national university entrance exams

پدر و مادر صبر در خارج از پردیس اصلی این دانشگاه استانبول در حالی که کودکان خود را از دانشگاه ملی آزمون ورودی میان گسترش بیماری کروناویروس [Murad Sezer/رویترز]

13:35 به وقت تهران – کویت گزارش 551 عفونت های جدید

کویت وزارت بهداشت اعلام کرد 551 عفونت های جدید بالا بردن تعداد کل موارد به 44,942. مرگ و میر رسیده 348 با چهار اضافی مرگ و میر.

سخنگوی وزارت مالیه افغانستان, Al-سند در بیانیه ای گفت: به کویت News Agency (KUNA) که مورد تأیید شامل بیمارانی که قرارداد این ویروس با توجه به mingling با افراد آلوده.

دیگران همچنان تحت بررسی برای تعیین منبع عفونت است.این 551 عفونت شامل 341 کویتی و 210 غیر کویتی , Al-سند گفت.

13:28 GMT – رئیس جمهور اندونزی را تهدید به تجدید سازمان دولت بیش از COVID-19 پاسخ

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo خود گفت دولت او آماده است برای تجدید سازمان وزیران و یا حتی منحل کردن سازمان های دولتی است که او احساس می کند انجام داده اند به اندازه کافی برای مبارزه با شیوع کروناویروس, با توجه به دفتر خود.

Widodo این اظهارات را در جلسه کابینه در روز 18 ژوئن در تصویری که منتشر شده توسط دفتر کار خود در روز یکشنبه.

“من می بینم که بسیاری از ما در حال کار به عنوان اگر همه چیز طبیعی باشد. این چیزی است که تحریک کننده من. آیا شما احساس? این یک بحران” Widodo گفت: در این ویدئو.

“من خواهد شد هر گونه اقدامات فوق العاده ای برای ما 267 میلیون نفر برای ملت است. می توان آن را انحلال سازمان می تواند یک تجدید سازمان, من به همه چیز فکر کرده” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز ممکن است مسئله بیشتر قوانین اضطراری در صورت نیاز.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من Usaid صدیقی.

12:50 GMT – جزیره یونانی به میزبان پزشکان آلمانی به صورت رایگان به عنوان پرواز به سر

جزیره یونانی کوس برگزار خواهد شد ده ها تن از پزشکان آلمانی به صورت رایگان از روز دوشنبه وزارت گردشگری و وزارت گفت که این کشور آماده بازگشایی آن منطقه فرودگاه برای پروازهای مسافری.

بازدید 170 پزشکان میزبانی خواهد شد به صورت رایگان “در به رسمیت شناختن و قدردانی برای سهم خود را در مبارزه با کروناویروس در آلمان” یونانی گردشگری وزارت گفت.

مقامات از تور اپراتور توی خواهد بود در میان مسافران و دیدار با وزیر گردشگری هری Theoharis در این جزیره این وزارتخانه گفت.

یونانی جزیره رویاهای: تابستان فصل گردشگری باز می شود

12:40 به وقت تهران – پکن رمپ تا تست ظرفیت رسیدن به یک سوم از جمعیت شهرستان است که تا کنون

پکن ramped تا coronavirus تلاش های تست و آزمایش قرار گرفته است و حدود یک سوم از چینی پایتخت جمعیت تا کنون یک شهرستان گفت: همانطور که مقامات به دنبال کنترل شیوع ناشی از یک بازار عمده فروشی در اواسط ماه ژوئن.

به عنوان از ظهر پکن جمع آوری کرده بود 8.29 میلیون بیمار نمونه برای تست و تکمیل 7.69 میلیون آزمون ژانگ Qiang رسمی از پکن شهرداری کمیته گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

12:15 GMT – فرانسه می رود به پای صندوق های رای در دور دوم انتخابات محلی

مردم در فرانسه در حال رای گیری در دور نهایی انتخابات شهرداری ها که انتظار می رود به عملکرد پایین رای دهندگان و ملامت برای حزب از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی.

باز دور برگزار شد و در مارس 15, فقط به عنوان coronavirus همه گیر شد به دست آوردن شتاب. مرحله دوم برنامه ریزی شده برای 22 مارس به تعویق افتاد پس از فرانسه رفت و به مستند در 17 مارس است.

اینجا بیشتر بخوانید.

LREM mayoral candidate Buzyn votes in 5th district of Paris

با وجود یک رکورد رای ممتنع از 55 درصد در دور اول به همراه داشت تعیین کننده نتیجه در برخی از 85 درصد و یا 30,000, فرانسوی کمون [کریستف Archambault/استخر/رویترز]

11:30 به وقت تهران – سریلانکا آسانسور ویروس مستند می گوید: “هیچ جامعه گسترش’

سریلانکا در سراسر کشور مستند برداشته شده است یک ماه پس از انتخابی حکومت نظامی بود reimposed طول موج در coronavirus عفونت در این کشور رئیس جمهور گفت:.

کشور جزیره تحمیل این مستند در 20 مارس برداشته و آن را به تدریج در طول دو ماه گذشته اگر چه یک شب مقررات منع رفت و آمد در محل باقی مانده است.

آن را دوباره به راه افتادند محدودیت های در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن برای جلوگیری از گردهمایی های زیادی برای تشییع جنازه محبوب وزیر دولت و برای یک جشنواره مذهبی.

10:59 GMT – فیلیپین دارای سریع ترین افزایش در COVID-19 موارد: که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت فیلیپین به حال سریع ترین افزایش در COVID-19 نفر در غرب اقیانوس آرام در منطقه, رسانه های محلی گزارش شده است.

اعلام این خبر باعث فیلیپین وزارت بهداشت (DOH) به می گویند که نباید “گیلاس-انتخاب کنید” کشورها برای مقایسه فیلیپین استار گفت: در Facebook.

با توجه به GMA اخبار آنلاین بین ژوئن 16 و 28 تعداد کل موارد جدید در فیلیپین شد 9,655 پس از سنگاپور با 2,610 موارد جدید.

10:35 GMT – کره جنوبی اجازه می دهد تا تعداد محدودی از طرفداران در بازی های ورزشی

کره جنوبی گفت: از آن آغاز خواهد شد اجازه می دهد تعداد محدودی از تماشاگران در بازی های ورزشی آن را به عنوان به دنبال بازگشت به حالت عادی پس از چند ماه سخت فیزیکی فاصله قوانین برای مبارزه با کروناویروس.

کشور تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع این بیماری در خارج از چین اما به نظر می رسد به آن را آورده اند تا حد زیادی تحت کنترل گسترده “اثری آزمون و درمان” برنامه در حالی که هرگز تحمیل اجباری مستند.

اجتماعی فاصله قوانین بودند آرام در اوایل مارس و برخی از ورزش های حرفه ای – از جمله بیس بال و فوتبال – آغاز فصل جدید البته پشت درهای بسته.

South Korea coronavirus test کره جنوبی تا به حال یکی از بدترین اوایل شیوع بیماری در خارج از چین اما به نظر می رسد به ارمغان آورده اند آن را تحت کنترل [فایل: اد جونز/ خبرگزاری فرانسه]

10:10 GMT – آمریکا coronavirus را برای ایران سخت ترین سال: روحانی

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: کشور در حال تجربه آن سخت ترین سال به دلیل تحریم های آمریکا همراه با COVID-19 بیماری همه گیر.

Coronavirus بحران تشدید مشکلات اقتصادی که تا به حال بدتر رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در سال 2018 از ایران با قدرت های بزرگ و reimposed تحریم.

روز دوشنبه ایران ریال کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود تا کنون سطح در برابر دلار آمریکا.

09:25 GMT – فرانسه دارای انتخابات شهرداری به تعویق افتاد coronavirus

فرانسه است که برگزاری دور دوم انتخابات شهرداری ها در 5,000 شهرها و شهرستانها که به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس.

رای گیری برای پر کردن دفاتر محلی در پاریس و هزاران نفر از مکان های دیگر به حالت تعلیق در آمد و پس از دور اول در سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در مارس 15, که تولید قاطع نتایج در برخی از 30,000 عمدتا کوچک و مشترک.

08:58 GMT – ویروس-آمار ایران به ماسک اجباری از هفته آینده

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: ماسک-پوشیدن اجباری خواهد بود و در مناطق خاصی از هفته آینده و به ویروس-آمار استانهای چراغ سبز به reimpose اقدامات محدود کننده.

ایران به خودداری از اجرای کامل مستندات و استفاده از ماسک و تجهیزات حفاظتی شده است اختیاری در بسیاری از مناطق است.

ماسک ماندگاری خواهد بود “واجب در پوشش فضاهای که در آن وجود دارد تجمعات” روحانی گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی دیدار از این کشور anti-virus گروه ضربت.

08:30 به وقت تهران – یک و نیم میلیون نفر در مستند به عنوان پکن دعوا ویروس جدید خوشه

چین تحمیل سخت مستند در نزدیک به نیم میلیون نفر در نزدیکی پایتخت برای مهار شیوع جدید در روز یکشنبه به مقامات هشدار داده بود به زودی به “آرامش” جدید با خوشه ای از موارد.

پس از چین تا حد زیادی به ارمغان آورد coronavirus تحت کنترل صدها نفر آلوده شدند در پکن و موارد پدید آمده در کشور همسایه استان هبی.

مقامات بهداشت گفت: Anhui شهرستان – حدود 150 کیلومتر (90 مایل) از پکن خواهد بود “به طور کامل محصور و کنترل شده” همان اقدامات اعمال شده در اوج این بیماری همه گیر در شهر ووهان.

08:05 GMT – شرکت چینی می گوید coronavirus کانديد واکسن نشان می دهد وعده در آزمون انسانی

چین ملی Biotec گروه (CNBG) گفت: انسان اولیه آزمون نتایج جستجو برای coronavirus واکسن نامزد پیشنهاد شده از آن می تواند بی خطر و موثر شرکت دوم نامزد برای نشان دادن نتایج دلگرم کننده در یک کارآزمایی بالینی است.

تجربی مواد مخدر ناشی از بالا-سطح آنتی بادی در تمام تلقيح شرکت کنندگان در مرحله 1/2 کارآزمایی بالینی که شامل 1,120 افراد سالم با توجه به داده های اولیه CNBG گفت: در یک پست در رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat بدون افشای خاص خوانش.

07:35 GMT – سوئیس قرنطينه 300 در باشگاه عفونت

سوئیس, مقامات می گویند که آنها به دستور 300 نفر به قرنطینه پس از یک به اصطلاح “superspreader” شیوع کروناویروس جدید در زوریخ کلوپ شبانه.

زوریخ مقامات در بیانیه ای گفت که یک مرد بوده است فلامینگو باشگاه یک هفته پیش آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه و پنج نفر که با او بودند تا به حال پس از آن نیز آزمایش مثبت و گزارش به مقامات روز جمعه.

07:05 GMT – پاکستان تولید خود هواکش به عنوان موارد افزایش

پاکستان, وزیر علوم و فناوری می گوید این کشور آغاز شده است و تولید به صورت محلی طراحی هواکش به مقامات گزارش 83 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

اعلام می آید روز پس از پاکستان گفت: آن مسابقه در برابر زمان به ترتیب برای 1500 بیشتر هواکش به عنوان بخشی از یک طرح احتمالی.

اینجا بیشتر بخوانید.

Mass production of ventilators continue in Istanbul

پاکستان به عنوان یکی از کشورهای دارای سریع ترین نرخ coronavirus عفونت در هفته های اخیر با توجه به سازمان بهداشت جهانی [فایل: Emrah Yorulmaz/Anadolu]

06:40 به وقت تهران – در سراسر جهان coronavirus عفونت فراتر از 10 میلیون: ایسنا

جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه با توجه به همشهری چوب خط یک نقطه عطف در گسترش این بیماری است که تا کنون به کشته شدن تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در هفت ماه.

06:20 به وقت تهران – جمهوری چک رکورد بیشترین روزانه تعداد موارد جدید از آوریل 8

روزانه تعداد coronavirus موارد در جمهوری چک شروع به پریدن کرد به 260 بالاترین سطح از مارس 8, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد.

که تقریبا سه گانه 93 ثبت شده در روز پنج شنبه. در کل کشور 10.7 میلیون تایید کرده است 11,298 موارد با 347 مرگ به عنوان پایان روز شنبه.

06:00 GMT – AP مصاحبه: دهلی وزیر می گوید شهر چهره ویروس چالش

اقدام وزیر بهداشت برای هند پایتخت گفت که دهلی نو مرکز این کشور شیوع مواجه است با یک چالش عمده به دلیل کمبود “آموزش دیده و با تجربه” بهداشت و درمان کارگران در مصاحبه با AP news agency

با بیش از 77,000 موارد دهلی نو شده است ضربه سخت تر از هر شهر هند. عفونت بوده است پیش بینی افزایش به یک و نیم میلیون نفر در پایان ماه ژوئیه در دهلی خاک که شامل سرمایه است.

به عنوان نرخ عفونت آهسته تعدادی تجدید نظر شده است به 400,000 و وزیر بهداشت Manish Sisodia گفت که او امیدوار است که آن را می شود کمتر است.


سلام این Usaid صدیقی مصرف بیش از همکار Ted Regencia در کوالالامپور


05:15 GMT – نیویورک کلیسای جامع سنت پاتریک برای از سرگیری داخل توده

کلیسای جامع سنت پاتریک در شهر نیویورک برگزار خواهد شد اولین داخل توده در مدت سه ماه در روز یکشنبه اما ظرفیت محدود خواهد شد به 25 درصد و بهداشت و درمان اقدامات احتیاطی از جمله فیزیکی فاصله خواهد بود در محل.

کاردینال تیموتی دولان را جشن یکشنبه اواسط صبح توده با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک است.

04:09 GMT – استرالیا ویکتوریا حکم coronavirus تست برای مسافران

استرالیا, خارجه ویکتوریا را اجرا coronavirus آزمون برای بازگشت مسافران پس از یک افزایش شدید در عفونت های بیش از دو هفته گذشته خبرگزاری رویترز گزارش داد دولت برتر عنوان کرد و گفت در روز یکشنبه.

کشور دوم پرجمعیت ترین دولت تا به حال 49 موارد جدید در روز یکشنبه به بالاترین سطح خود در بیش از دو ماه و 12 روز متوالی از دو رقمی افزایش می یابد. بقیه استرالیا دیده می شود تقریبا هیچ عفونت.

استرالیا 7,700 موارد و 104 مرگ باقی می ماند و کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

03:53 GMT – انگلستان در نظر قفل کردن لستر پس از COVID-19 سنبله

دولت بریتانیا است و با توجه به تحمیل یک مستند در شهر لستر پس از موجی از coronavirus موارد وجود دارد ساندی تایمز روزنامه گزارش شده است.

وزیر بهداشت مت, Hancock, بررسی قوانین مورد نیاز برای خاموش کردن پس از آن فاش شد که لستر شهر حدود 350000 نفر تا به حال بیش از 650 جدید COVID-19 نفر در دو هفته به تاریخ 16 ژوئن روزنامه به نقل از به نقل از خبرگزاری رویترز.

یکشنبه, انگلستان ثبت نزدیک به 312,000 موارد با حداقل 43,600 مرگ و میر.

03:18 GMT – ایرلند به نگه داشتن آن 14 روز قرنطینه در انگلیسی, مسافران

ایرلند را حفظ 14 روز در قرنطینه برای مسافران از سرزمین اصلی بریتانیا در ژوئیه حتی آن را به عنوان برنامه ای برای کاهش محدودیتهای سفر با برخی کشورها خبرگزاری رویترز گزارش روز یکشنبه به نقل از ساندی تایمز ،

این یادداشت با ایرلندی کابینه کمیته گفت: آن را “بسیار بعید” است که بریتانیا خواهد بود از جمله در ایرلند سفر ایمن, لیست, این گزارش اضافه شده است.

A Ryanair aeroplane prepares to land at Dublin airport in Dublin

ایرلند به تازگی بیش از 25,000 coronavirus موارد و 1,734 مرگ و میر [فایل: Clodagh Kilcoyne/رویترز]

02:57 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 256 به 193,499

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته 256 به 193,499 رویترز خبر داد که روز یکشنبه به نقل از داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی.

گزارش مرگ و میر افزایش سه تا 8,957.

02:48 GMT – خارجه آمریکا از هاوایی به بازگشایی اردو

شهر هونولولو اعلام کرده است که اردو را دوباره باز برای اولین بار در سه ماه با محدود مجوز برای اطمینان فیزیکی, فاصله, AP خبر داد.

شهرستان هونولولو را صدور مجوز برای بیش از 100 campsites در سراسر اوآهو. به طور منظم اردوگاه قوانین هنوز هم اعمال می شود.

دم ساحل اردوگاه شرق هونولولو بسته باقی می ماند از طریق 4 سپتامبر برای لاک پشت های تودرتو. دیگر اردو را بازگشایی شد.

02:00 GMT – کره جنوبی گزارش سنبله در موارد

کره جنوبی جدید کروناویروس عفونت مشخصی دوباره در روز یکشنبه با 62 نفر از جمله 40 عفونت های محلی بالا بردن مجموع به 12,715, Yonhap news agency گزارش به نقل از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

جدید شمارش بالاتر از 51 مورد گزارش شده در شنبه هدف قرار دادن بیش از 60 برای اولین بار از ژوئن 20.

دولت گزارش هیچ اضافی مرگ و میر کل مرگ و میر باقی مانده در 282 – مرگ و میر نرخ 2.22 درصد است. بیش از 11,300 بیماران بهبود یافته اند.

South Korea

از 12,715 موارد در کره جنوبی بیش از 11,300 بیماران به طور کامل بهبود [Ahn Young-joon/AP]

01:25 GMT – چین 17 جدید COVID-19 موارد 14 در پکن

سرزمین اصلی چین روز یکشنبه گزارش داد 17 موارد جدید عمدتا در پایتخت پکن با توجه به رویترز با استناد به آمار دولت.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 17 عفونت های جدید تایید شد در روز شنبه از 21 روز زودتر. در پکن 14 جدید تایید موارد گزارش شده از 17 روز زودتر.

پس از ژوئن 11, زمانی که پکن گزارش داد که اولین مورد در زمان شیوع 311 نفر در این شهرستان بیش از 20 میلیون قرارداد بسته اند ویروس.

چین حداقل 83,500 موارد تایید شده. این کشور تلفات می ایستد در 4,634.

01:08 GMT – مکزیک گزارش 4,410 جدید موارد مرگ و میر 602

مکزیک وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش داد 4,410 جدید کروناویروس عفونت و 602 مرگ و میر آوردن مجموع در کشور به 212,802 موارد و 26,381 مرگ و میر با توجه به انتخاب.

دولت گفت: تعداد واقعی افراد آلوده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از تعداد موارد تایید شده.

00:30 به وقت تهران – صربی وزیر دفاع بلندگو تست مثبت برای coronavirus

Serbia

افراد مشکوک به COVID-19 صبر در مقابل بیمارستان برای عفونی و بیماریهای گرمسیری در بلگراد [Marko Djurica/رویترز]

صربی وزارت دفاع گفت: در بیانیه صادر شده در روز شنبه که وزیر دفاع Aleksandar Vulin دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما هیچ نشانه ای ندارند.

Vulin بخشی از صربستان هیئت رهبری توسط رئیس جمهور Aleksandar Vucic که با حضور در رژه روز پیروزی در این هفته در مسکو. Vucic ملاقات چهره به چهره با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود اما روشن نیست که آیا Vulin را به عنوان به خوبی.

Maja Gojkovic رئیس پارلمان صربستان همچنین آزمایش مثبت با توجه به دولت Tanjug آژانس خبری روز شنبه. صربستان تا کنون ثبت نام بیش از 13,500 موارد و 265 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

00:10 GMT – برزیل به طور مشترک تولید واکسن با Oxford, شرکت دارویی

دولت برزیل اعلام کرده است توافق با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca به تولید امیدوار کننده coronavirus واکسن است که تحت آزمایش.

برزیل وزارت بهداشت گفت: کشور پرداخت خواهد شد $127m و دریافت مواد برای تولید 30.4 میلیون دوز در دو دسته در ماه دسامبر و ژانویه که اجازه می دهد آن را به سرعت شروع تلقيح تلاش اگر واکسن تایید شده است به امن و موثر است.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. برای تمام تحولات کلیدی از دیروز ژوئن 27, اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>