جهانی coronavirus موارد رسیدن به 1.5 میلیون: به روز رسانی زنده

در حال حاضر وجود دارد برخی از 1.5 میلیون تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است. بیش از 88,500 نفر کشته شده اند و نزدیک به 330,000 بهبود یافته اند.

برای دومین مستقیم بعد از ما ثبت شده نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر در حالی که در بریتانیا روزانه مرگ و میر آمار یک رکورد 938 بیش از 24 ساعت است.

بیشتر:

فرانسه شاهد آن تعداد مرده صعود بیش از 10 ، 000 به عنوان کشور آماده گسترش آن سخت مستند اقدامات است. اسپانیا و ایتالیا هنوز هم دیدم صدها نفر از مرگ و میر در هر روز با وجود آزمایشی علائم این بیماری ممکن است به اوج خود رسید.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

پنج شنبه, آوریل 9

08:53 GMT – چین پردازد coronavirus خوشه آورده از روسیه

چینی شهر Suifenhe در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که شاهد هجوم وارداتی coronavirus موارد از روسیه در روزهای اخیر است که ساختمان موقت بیمارستان برای درمان کسانی که آلوده شده اند.

این بیمارستان ارائه خواهد شد بیش از 600 تخت است و انتظار می رود تا پایان آوریل 11. این شهر در مرز روسیه در حال حاضر قرار داده شده ساکنان تحت مستند و بسته مرز زمین.

COVID-19 در روسیه: پزشکان هشدار می دهند تعداد موارد بسیار بالاتر

08:45 GMT – آفریقای جنوبی Ramaphosa دفاع که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس شلاق

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa انداخته است حمایت خود را از پشت که پس از آن آمد و تحت سوزش حمله از ما رهبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

بیانیه ای از Ramaphosa را اواخر روز چهارشنبه گفت که او “با تأکید بر لزوم قدردانی خود را به صورت استثنایی رهبری” سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus, “از اولین مراحل این بی سابقه جهانی بهداشت از بحران”.

Ramaphosa صحبت شد در ظرفیت خود را به عنوان رهبر فعلی اتحادیه آفریقا (AU).

08:20 به وقت تهران – سازمان ملل متحد ارائه 90 تن از COVID-19 کمک به ونزوئلا

هواپیمای حامل 90 تن از سازمان ملل متحد بهداشت آب و فاضلاب کمک وارد ونزوئلا روز چهارشنبه به کمک بسته های پول در کشور, مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

حمل و نقل شامل 28,000 تجهیزات حفاظت شخصی کیت برای سلامت کارگران کنکنترترس اکسیژن اطفال, تخت, آب, کنترل کیفیت محصولات و بهداشتی کیت سازمان ملل متحد گفت.

“این اولین بار است که سازمان ملل متحد برای حمل و نقل در حمایت از ونزوئلا COVID-19 شیوع گفت:” پیتر Grohmann سازمان ملل متحد انسانی هماهنگ کننده برای ونزوئلا است.

ونزوئلا مبتلا به فلج بحران اقتصادی که منجر به کمبود مواد غذایی اساسی و دارو و برخی از پنج میلیون نفر به فرار از کشور شده 167 تایید موارد coronavirus و نه مرگ.

07:40 GMT – ویتنام تصویب $7.6 میلیارد تعطیلات مالیاتی به کمک ویروس-آمار کسب و کار

ویتنام را تایید کرده است یک طرح را به تاخیر مجموعه ای از 180 تریلیون دونگ ($7.6 میلیارد دلار) ارزش مالیات و اجاره زمین برای کمک به کسب و کار جدید برخورد coronavirus نیز آلوده کرده است که 251 نفر در کشور به دولت گفت.

دولت را به تاخیر می اندازد مجموعه ای از مالیات بر ارزش افزوده, مالیات بر درآمد شرکت ها مالیات بر درآمد شخصی و اجاره زمین به مدت پنج ماه برای کسب و کارهای مختلف و خانواده ها آن را در بیانیه ای گفت.

اندونزی pandemic: نگرانی در مورد COVID-19 جلوتر از مستند

07:15 GMT – تایوان تظاهرات اتهامات از این که

تایوان وزارت امور خارجه در شدت اعتراض اتهامات از رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از آن چشم پوشی نژادپرستانه حمله شخصی او را که او گفته بودند که از خود حاکم بر جزیره دموکراسی است.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم تایوان وزارت امور خارجه از مرتبط بودن یک ماه-مبارزه طولانی علیه او در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک نشست خبری گفت او شده است شخصا حمله از جمله دریافت تهدید به مرگ و نژادپرستانه ،

06:45 به وقت تهران – UK’ Johnson پایدار باقی می ماند – وزیر

انگلستان وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: نخست وزیر بوریس Johsnon پایدار بود و شرایط او در بهبود او درگیر با کادر پزشکی رسیدگی به او را.

06:36 GMT – 103 ساله ایتالیایی می گوید: “شجاعت و ایمان’ کمک به ضرب و شتم ویروس

برای بازیابی از coronavirus او ادا Zanusso توصیه شجاعت و ایمان همان کیفیت است که باید در خدمت او به خوبی در حدود 104 سال است.

ایتالیا همراه با همسایه فرانسه, اروپا بزرگترین جمعیت چه بوده است لقب “سوپر پیر” – افرادی که حداقل 100. به عنوان ملت با جهان بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر کشور ایتالیا است که به دنبال آن فوق العاده, پیر بازماندگان الهام بخش است.

“من خوب من خوب” Zanusso گفت: در طول یک تماس تصویری با آسوشیتد پرس از Maria Grazia اقامت برای افراد مسن در Lessona یک شهر در منطقه شمال از ناحیهای در شمال غربی. “من تماشای تلویزیون و خواندن روزنامه ها.”

Ada Zanusso

Ada Zanusso (R) با یک پرستار در خانه سالمندان است “Maria Grazia” در Lessona شمال ایتالیا پس از دوره نقاهت بعد از Covid-19 عفونت [Maria Grazia Lessona/AP]

06:20 به وقت تهران هند – شناسایی, مهر و موم coronavirus نقاط داغ

هندی مقامات باید شناسایی شده و مهر و موم شده ده ها تن از نقاط داغ در پایتخت هند و همسایه اوتار پرادش شامل مناطق مسکونی برای بررسی افزایش مسیر جدید کروناویروس عفونت.

اظهارات دولت اواخر روز چهارشنبه گفت: مردم عرضه خواهد شد مواد غذایی و داروها و لوازم دیگر در درب خانه خود و آنها را مجاز به ترک این مناطق است.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.


05:45 GMT –

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی.

خلاصه ای از صبح امروز تحولات:

آمریکا و بریتانیا هر دو دچار خود بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در یک روز جهانی به تایید موارد افزایش به 1.5 میلیون. پرچم بودند در حال پرواز در نیمه افراشته در نیویورک بدترین آسیب دیده ما دولت است.

وجود دارد که برق امید در کشور از جمله کره جنوبی و نیوزیلند که در آن تایید عفونت ظاهر می شود به کاهش باشد.

در تعمیق شکاف با سازمان جهانی بهداشت, تایوان را رد کرده است ادعا می کند که رئیس Tedros Adhanon Ghebreysus که از آن استفاده نژادی و تهمت علیه او.

اولین مورد از coronavirus نیز یافت شده است که در میان آمازون جدا Yanomami مردم است. برزیل می گوید 15 سال بود که مبتلا به این بیماری است و در بیمارستان است.

05:40 GMT – Fujifilm شروع فاز دوم کارآزمایی بالینی برای Avigan در ما COVID-19 بيمار

ژاپن و فوجی فیلم است که در حال حرکت به فاز دوم آن کارآزمایی بالینی در ایالات متحده برای آن Avigan ضد آنفولانزا مواد مخدر است.

محاکمه خواهد شد شامل حدود 50 بيمار در سه بيمارستان در ماساچوست است.

Fujifilm اعلام کرد فاز سوم کارآزمایی های بالینی در ژاپن در مارس 31. Favipiravir این ماده فعال دارویی در Avigan یک “مکانیسم عمل است که مانع از انتشار ویروس ها” شرکت می گوید.

05:30 GMT – پاکستان شروع به دادن پول کمک های مالی به خانواده های کم درآمد

پاکستان آغاز خواهد شد, توزیع نقدی کمک های مالی به ارزش Rs12,000 (70 دلار) به خانواده های کم درآمد در روز پنج شنبه, به گزارش الجزیره خبرنگار اسد هاشم.

حدود 35 میلیون نفر ثبت نام برای پرداخت, با توجه به Sania Nishtar یک مقام ارشد دولت. پس از تایید حدود 12 میلیون نفر (یک نفر برای هر خانوار) پیدا شد به واجد شرایط برای یک بار گرانت.

پاکستان در حال حاضر 3,713 تایید موارد coronavirus. حداقل 62 نفر کشته شده اند.

05:10 GMT – سازمان ملل متحد در جنوب شرقی آسیا سازمان ملل برای حفاظت از سلامت مهاجران

حقوق بشر سازمان ملل متحد برای جنوب شرق آسیا است که با دعوت از کشورهای منطقه برای انجام “همه چیز آنها می توانند” برای حفاظت از سلامت مهاجران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مهاجران در بازداشتگاه های faciities باید منتشر مجبور به بازگشت به حالت تعلیق و “فایروال” بنا بین بهداشت و درمان و مهاجرت بانکوک مستقر کرد.

“مهاجران هستند بخشی جدایی ناپذیر از جوامع ما و تنها توسط آنها از جمله به طور کامل خواهد شد و ما موفق به غلبه بر COVID-19,” نماینده منطقه ای سینتیا ولیکو در بیانیه ای گفت.

Migrant construction workers exit a truck after concluding day's work in Bangkok, Thailand, Thursday, March 26, 2020. A month-long state of emergency has been enforced in Thailand to allow its governm

مهاجر کارگران ساختمانی در بانکوک قبل از یک ماه وضعیت اضطراری تحمیل شد. [Gemunu Amarasinghe/AP Photo]

04:40 به وقت تهران – دور: کنترل از راه دور جوامع بومی مهر و موم شده در استرالیا

استرالیا بومی و جزیره نشینان تنگه تورس بیشتر از دیگر استرالیایی به رنج می برند از بیماری های مزمن قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیشتری از COVID-19.

به عنوان بخشی از این کشور خاموش شدن جوامع از راه دور در استرالیا گسترده داخلی نیز تعطیل برای محافظت از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. نیک Rodway نوشت: این داستان برای Al Jazeera.

04:30 GMT – اولین مورد در میان Yanomami مردم در برزیل

برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mendetta می گوید این اولین مورد از coronavirus تشخیص داده شده است در میان Yanomami مردم در آمازون.

بیمار 15 سال است در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان است.

Mendetta گفت کشف شد “بسیار نگران کننده” است.

04:10 GMT – نشانه های مثبت در نیوزیلند پس از دو هفته از مستند

نیوزیلند ثبت کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در نزدیک به سه هفته گزارش فقط 29 هزار مورد در روز گذشته چهارم پی در پی روزانه رها کردن.

این کشور در نیمه راه از طریق یک ماه ملی مستند.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مرز اقدامات که نیاز به همه بازگشت اتباع به رفتن به یک اداره قرنطینه تسهیلات برای دو هفته. قبلا از بازگشت اتباع با هیچ علائم COVID-19 اجازه داده شد به منزوی کردن خود در خانه.

04:00 GMT – کره جنوبی می بیند ادامه داد: رکود در coronavirus

کره جنوبی آخرین coronavirus به روز رسانی را نشان می دهد شیوع وجود دارد همچنان به کند.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه وجود دارد 39 بیشتر موارد آوردن مجموع به 10,423. تعداد مرگ و میر افزایش چهار تا 204.

تست همراه با انزوا و نظارت بر کمک کرده اند کره جنوبی کنترل ویروس. دولت نیز مستقر تکنولوژی به کمک در مبارزه از جمله هشدار به مردم از گوشی های هوشمند به آنها توصیه می کنند از موارد در این نزدیکی هست و پتانسیل نقاط.

الجزیره را به کلی Kasulis نوشته شده در مورد پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی – نه به ذکر است خستگی – ایجاد هشدار. شما می توانید در اینجا بخوانید.

03:20 GMT – چین برای مقابله با کروناویروس خوشه ای در شمال شرقی استان

موارد coronavirus آورده به چین از خارج از کشور به بالاترین سطح خود در دو هفته با شمال شرقی استان هیلونگجیانگ عجله برای ساخت یک بیمارستان جدید است بیشتر به عنوان موارد در آورده از روسیه است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 63 مورد جدید در روز چهارشنبه با 61 آینده از کسانی که از خارج از کشور. که بالاترین سطح از مارس 25.

این کشور در اعمال دقیق قوانین قرنطینه در هر ورود در چین از خارج از کشور.

02:30 به وقت تهران – ابوظبی مراحل پشتیبانی در فیلیپین شلوغ زندانها

کمیته بین المللی صلیب سرخ پله تا تلاش برای کمک به زندانیان در فیلیپین به سر می برند زندان سیستم ایجاد چهار جداسازی مراکز برای کسانی که تایید با خفیف تا متوسط coronavirus و یا مشکوک به این بیماری است.

چهار چادر 48-تخت جداسازی تسهیلات جدید در شهرستان کزون زندان سایت آغاز شده و عملیات با 17 تن از بازداشت شدگان در روز چهارشنبه و در خدمت کل مترو مانیل منطقه است. این مرکز دارای برق و آب و فاضلاب.

Philippines ICRC

اداره زندان های مدیریت و Penology با حمایت از صلیب سرخ ساخته شده جداسازی موقت واحد در شهرستان کزون زندان سایت در کمتر از سه روز است. آن را باز کرد در روز چهارشنبه به خدمت COVID-19-مثبت بازداشت شدگان و کسانی که با خفیف تا متوسط سیستم های این بیماری است. [عرضه شده/صلیب سرخ]

سه دیگر سایت های در حال توسعه هستند.

“فیزیکی فاصله یک امتیاز است به سادگی در دسترس نیست به مردم پشت میله های زندان” بوریس میشل صلیب سرخ سر از هیئت در فیلیپین در بیانیه ای گفت. “ازدحام بیش از حد و محدود خدمات بهداشتی درمانی چیست بیماری های عفونی مانند COVID-19 می تواند گسترش سریع و گسترده ای در داخل بازداشتگاه.

Philippines ICRC

کارکنان از انزوا تسهیلات آماده سازی برای اولین ورود در روز چهارشنبه. [عرضه شده/صلیب سرخ]

01:30 GMT – تایوان محکوم ‘بی اساس’ اتهامات این حمله که رئیس

تایوان وزارت امور خارجه روز پنج شنبه را محکوم کرده است اتهامات از رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از آن استفاده کرده بودند نژادپرستانه و تهمت علیه او به عنوان “اساس”.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “نژادپرستانه تهمت” ساخته شده بود در برابر او که او گفت: تا به حال در تایوان است.

جزیره وزارت امور خارجه با برچسب اتهامات “خیالی”.

“ما قدیمی و بسیار پیشرفته انجام دموکراتیک کشور و کاملا تحریک مردم ما به شخصا حمله که مدیر کل و کاملا ساخته شده در هر نژادپرستانه نظرات” آن را گفت.

Tedros نظر بودند غیر مسئولانه و او باید آنها را روشن و عذر خواهی به تایوان را گفت.

تایوان عضو نیست که. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا در اینجا.

00:10 GMT – پلیس استرالیا را “جعبه سیاه” از روبی شاهزاده خانم

پلیس استرالیا مصاحبه کاپیتان یک کشتی کروز است که این کشور بزرگترین منبع واحد از coronavirus عفونت پس از صدها نفر از مسافران – برخی با ویروس خاموش کردم کشتی در سیدنی.

حدود 400 مسافر از روبی شاهزاده بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس و 15 فوت کرده اند.

پلیس در حال انجام یک قتل رسیدگی به این حادثه. کشتی باقی مانده است در یک بندر در جنوب سیدنی با حدود 1000 خدمه در هیئت مدیره.

00:00 GMT – نیویورک پرچم در نیمه افراشته به افتخار coronavirus مرده

نیویورک, سخت ترین آمار وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه پرواز پرچم در نیمه افراشته به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز به یک رکورد.

“هر شماره یک چهره” گفت: فرماندار نیویورک اندرو کومو. “این ویروس با حمله آسیب پذیر و حمله ضعیف و این کار ما به عنوان یک جامعه برای حفاظت از آسیب پذیر است.”

تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک است که در حال حاضر نزدیک 150,000.

23:55 GMT – آمریکا CDC توصیه می کند احتیاطی برای کارگران ضروری

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آمریکا منتشر کرده است راهنمایی های جدید برای افراد مشغول به کار در ملزومات زمینه هایی مانند بهداشت و درمان و مواد غذایی عرضه شده اند که در عرض 1.8 متر (شش پا) از کسی که با تایید و یا مشکوک مورد کوروناویروس.

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید کارمند می تواند بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به درجه حرارت خود را قبل از آنها به کار پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

Redfield گفت: کارکنان باید همچنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند. او همچنین گفت: کارفرمایان باید کارگران متوسط قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به کار.

23:40 GMT – برزیل رئیس جمهوری کشور برای خرید مواد برای هیدروکسی کلروکین

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro می گوید: هیدروکسی کلروکین است که معمولا استفاده می شود برای مالاریا است صرفه جویی در زندگی مردم با COVID-19 و برزیل خواهد شد و واردات مواد اولیه از هند برای تولید مواد مخدر است.

دانشمندان می گویند هیچ شواهد قطعی در این دارو اثربخشی در درمان COVID-19.

توییتر قبلا حذف پست های Bolsonaro شعار هیدروکسی کلروکین.

—-

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (8 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>