جهانی coronavirus موارد بیش از دو میلیون: به روز رسانی زنده

  • تعداد کل coronavirus موارد در جهان پیشی گرفته است دو میلیون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برش بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیش از آن در دست زدن به همه گیر جذب محکومیت از رهبران در سراسر جهان است. ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به این که بودجه.

  • تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از کروناویروس در آمریکا افزایش حداقل 2,228 – بالاترین در یک روز – روز سه شنبه به بیش از 28,300. این کشور همچنین دارای بیش از 600,000 گزارش موارد سه برابر بیشتر از هر کشور دیگر

  • صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) می گوید اقتصاد جهانی انتظار می رود که به کوچک شدن با 3 درصد در این سال – بزرگترین انقباض پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 15

14:46 GMT – پرتغال مسطح منحنی: وزیران

پرتغال coronavirus منحنی پهن است اما خبر خوب این است که هنوز هم به اندازه کافی برای این کشور به بلند مستند اقدامات و بازگشایی گردشگری آن-وابسته به صادرات گرا و اقتصاد و وزرای دولت گفت.

فروش گفت: در یک کنفرانس خبری گفت منحنی مسطح با توجه به “عالی رفتار و civism پرتغالی مردم” که اطاعت مستند قوانین اعمال شده توسط دولت از مارس 18.

پرتغالی جمهور Marcelo Rebelo ده سوسا را گسترش در سراسر کشور مستند تا زمانی که ممکن است 1.

هر چند تحولات مثبت هستند نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: پیش از این هم به “به تدریج و به تدریج” بازگشایی اقتصاد در عین حال آمده است.

Covid-19 quietness in Portugal

یک نظر ترک Cais das Colunas در لیسبون پرتغال [سارا Matos/Anadolu]

14:43 GMT – وزیر نروژ می گوید که کودکان آن را به زمان قبل از زندگی عادی بازگشته است

نخست وزیر Erna Solberg گفت: کودکان نروژی آن زمان را برای زندگی به بازگشت به حالت عادی با این کشور مانند دیگران در اروپا در حال آماده شدن برای بازگشایی بخش هایی از جامعه تعطیل با شیوع کروناویروس.

“آن را هنوز هم خواهد بود در حالی که قبل از همه چیز به حالت عادی برمی گرداند. چه مدت از آن خواهد شد ما نمی دانیم که” او گفت: flanked توسط وزرای آموزش و پرورش و برای خانواده است. بدون فرزند بودند و در حال حاضر در همراهی با اجتماعی-دورى قوانین.

“یکی از چیزهایی که من در دست است که به خوبی در آغوش به دوستان من” Solberg به او گفت که بینندگان جوان. “در حال حاضر آن است که ممکن است با قوانین برای حفظ فاصله ای که ما در حال حاضر. اما چیزهای دیگر را به زودی ممکن است.”

14:28 GMT – G20 مالی officls جلسه اجرا می شود در اواخر

وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران از گروه 20 اقتصادهای بزرگ جهان (G20) هنوز هم نشست و کنفرانس خبری انتظار می رود در 9:15 و همکاران (13:15 به وقت تهران) بوده است تاخیر در عربستان G20 دبیرخانه در بیانیه ای گفت.

“در این جلسه اطلاعیه ارسال خواهد شد در پایان جلسه و زمان کنفرانس مطبوعاتی پس از آن خواهد بود و توصیه به” دبیرخانه گفت.

14:25 GMT – روسی جانبازان اصرار پوتین برای به تعویق انداختن رژه

روسی جانبازان خواست رئیس جمهور ولادیمیر پوتین برای به تعویق انداختن یک رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی شوروی در جنگ جهانی دوم با توجه به کروناویروس خطر ابتلا به شرکت کنندگان است.

روسیه تا کنون کاهش یافته است در نظر دارد برای برگزاری یک رژه عظیم با هزاران نفر از نیروهای راهپیمایی در میدان سرخ در مارس 9, با وجود ملی مستند بیش از همه گیر و ممنوعیت مارکت ها.

14:19 GMT – جدید قرنطينه در 58 ترکیه استان

ترکیه تحمیل قرنطينه در 227 مناطق مسکونی در 58 استانهای وزارت کشور گفت.

مناطق خانه را به برخی از 250,00 مردم این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: اما عرضه بیشتر جزئیات.

این وزارت همچنین گفت این است که بلند کردن اجسام قرنطینه اقدامات 41 مناطق مسکونی در 14 استان از کشور است.

ترکیه روز سه شنبه تایید 107 بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس در آوردن تلفات به 1,403. تعداد کل موارد ثبت شده رسید به 65,111.

Turkey Imposes Weekend Lockdown In Major Cities To Curb Coronavirus Spread

Tarlabasi بلوار و احاطه خالی در طول دو روز مستند تحمیل جلوگیری از گسترش COVID-19 در 12 آوریل سال 2020 در استانبول ترکیه [Burak کارا/گتی ایماژ]

14:06 GMT – جهانی تعداد موارد تاپ 2 میلیون

جهانی تعداد موارد می ایستد در 2,000,984 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

در ضمن در مجموع 128,011 درگذشت از ویروس در سراسر جهان است.

14:00 GMT – که COVID-19 فرستاده: ترک recriminations برای زمانی که ویروس شکست خورده است

که فرستاده ویژه برای COVID-19 خواست هر recriminations در مورد سازمان به سمت چپ تا بعد از ویروس شده است شکست خورده است.

“ما می گویند به همه ما اعتراف, با همه نگاه رو به جلو است. تمرکز بر مبارزات حماسی در حال حاضر و ترک recriminations تا بعد از آن گفت:” مشاور ویژه دیوید Nabarro در یک وبینار.

“اگر در این روند شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به اعلام کند که شما در حال رفتن به برداشت منابع مالی و یا نظرات دیگر در مورد کسانی که به یاد داشته باشید این است که نه فقط این که این کل سلامت عمومی جامعه است که درگیر در حال حاضر و هر فرد در جهان است که یک کارگر بهداشت در حال حاضر همه گرفتن مسئولیت همه فدا کردن همه درگیر است.”

The spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Fort Smith

افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای مزایای بیکاری پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فورت اسمیت آرکانزاس [ایسنا]

13:56 GMT – قطر گزارش موارد جدید

دولت قطر گزارش 283 موارد جدید در طی 24 ساعت گذشته brining تعداد کل موارد مثبت در این کشور به 3,711.

13:52 GMT – انگلستان تلفات به 12,868

انگلستان بیمارستان مرگ و میر افزایش 761 به 12,868 به عنوان 16:00 در مارس 14, وزارت بهداشت گفت.

“313,769 افراد آزمایش شده اند که 98,476 آزمایش مثبت” به آن اضافه شده است.

درست انگلستان مرگ و میر با این حال به مراتب بیش از بيمارستان تلفات به مردم نیز درگذشت و در خانه های پرستاری و در جامعه گسترده تر ، گسترده تر داده ها نشان داد که در روز سه شنبه.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من Usaid صدیقی.

12:45 GMT – مدیر CDC می گوید: 19-20 آمریکا ممکن است آماده برای بازگشایی, on May 1

مدیر مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید او معتقد است که 19 یا 20 ایالت آمریکا باید محدود بود تاثیر از کروناویروس جدید و فرمانداران به اعتقاد آنها ممکن است آماده برای بازگشایی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 تاریخ مورد نظر.

“تعدادی از استان ها در این کشور که تجربه نکرده اند واقعا هر coronavirus با وجود تست” رابرت Redfield گفت: در مصاحبه با ABC Good Morning America.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America

بیش از 26,000 های مردمی در آمریکا از شیوع کروناویروس به تاریخ [Spencer Platt/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

12:20 به وقت تهران – که با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند می گوید: Tedros پس از ما بودجه یخ

این است که صرفا با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس خود رئیس گفت: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در انجماد بودجه برای که.

“وجود دارد هیچ وقت به هدر. که تمرکز منحصر به فرد است که در کار خدمت به همه مردم را به صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از COVID-19 همه گیر” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت در توییتر دنبال تهمت تصمیم.

بیشتر:

12:00 GMT – 74 میلیون نفر در جهان عرب فاقد شستن دست ها-تسهیلات: سازمان ملل متحد

برخی از 74 میلیون نفر در آب-کمیاب عرب منطقه هستند در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این رمان coronavirus چرا که آنها فاقد یک سینک یا صابون در سازمان ملل متحد گفته است.

این شامل 31 میلیون نفر در سودان جنوبی بیش از 14 میلیون جنگ زده یمن و 9.9 میلیون نفر در مصر یک گزارش سازمان ملل متحد گفت.

“در حالی که آن توافق شده است در سراسر جهان است که شستن دست با آب و صابون بهترین پیشگیری در برابر COVID-19 سرایت این عمل ساده ثابت می شود سخت در یک منطقه که در آن 74 میلیون نفر فاقد دسترسی به اساسی دست شستن تاسیسات” سازمان ملل متحد کمیسیون اقتصادی و اجتماعی غرب آسیا گفت.

11:40 GMT – 24 ساعت منع رفت و آمد در مالدیو پایتخت پس از اولین مورد انتقال محلی

مقامات بهداشتی در مالدیو در حال تحمیل یک 24 ساعت حکومت نظامی در پایتخت این کشور نر و چندین جزایر نزدیک و پس از شناسایی مورد داخلی انتقال coronavirus.

کشور جزیره قبلا ثبت 20 مورد, اما همه مسافران از خارج از کشور. هدف از شنبه کل مستند است به ردیابی تماس با فرد آلوده و انجام آزمایش بر روی آنها می گویند مقامات.

پلیس اصرار ساکنان پایتخت برای بازگشت به خانه های خود 15:30 به وقت محلی (11:30 به وقت تهران).

“همکاری خود را مورد نیاز است برای کنترل یک پتانسیل جامعه گسترش بیشتری نر منطقه” پلیس گفت:.

11:20 به وقت تهران – سوئیس coronavirus تلفات soars

سوئیس مرگ و میر از این ویروس رسیده 973 کشور عمومی وزارت بهداشت گفت: افزایش از 900 نفر در روز قبل از.

تعداد مثبت آزمایش نیز افزایش یافته و به 26,336 از 25,834 آن گفت.

11:06 GMT – جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با کسانی که

رییس جمهور حرکت می کند به طور موقت توقف کمک های مالی که به شرح زیر است هفته افزایش حملات مغلوب ساختن پیشی جستن در ژنو مبتنی بر آژانس سلامت سازمان ملل متحد به عنوان او به دنبال منحرف کردن موشکافی خود دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

در اینجا این است که یک جدول زمانی از حوادث که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع کمک های مالی.

Donald Trump and WHO Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus [Reuters]

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus [ایسنا]

10:54 GMT – واکنش جهان به تهمت برداشت که بودجه

ما رئیس جمهور تهمت است دستور دولت او به طور موقت توقف کمک های مالی به این که بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند”. او گفت: آن را ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس این است که به احتمال زیاد منجر به شیوع گسترده تر.

واکنش به تهمت حرکت سریع و خشمگین در سراسر جهان است. اینجا بیشتر بخوانید.

10:28 GMT – اتحادیه اروپا ‘عمیقا تاسف’ مغلوب ساختن پیشی جستن برش که بودجه می گوید: غیر قابل توجیه

اتحادیه اروپا پیوست و در سراسر جهان در محکومیت رئیس جمهور ایالات متحده تصمیم به توقف کمک های مالی به این که گفته شد غیر قابل توجیه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“عمیقا تاسف ایالات متحده تصمیم به تعلیق کمک های مالی به چه کسی است. وجود دارد بدون هیچ دلیل توجیه این حرکت در یک لحظه زمانی که تلاش های خود را بیش از همیشه مورد نیاز” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت در توییتر.

این آمریکا است که بزرگترین کلی دهنده.

10:06 GMT – ایران coronavirus تلفات به 4,777 – سلامت رسمی

جدید ایران coronavirus تلفات رسیده است 4,777, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در بیانیه ای در تلویزیون ملی.

نود و چهار نفر را در گذشته بیست و چهار ساعت است.

بیشتر:

09:40 GMT – آلمان انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را که پرداخت یخ

آلمان ناودان ما تصمیم به تعلیق در پرداخت به این که به عنوان وزیر امور خارجه Heiko Maas هشدار داد در برابر “سرزنش دیگران” برای coronavirus بحران است.

ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بودجه یخ در روز سه شنبه متهم که از “شدت mismanaging” گسترش ویروس.

“سرزنش دیگران کمک نمی خواهد. این ویروس می داند هیچ مرزهای” Maas در توییتر نوشت.

“یکی از بهترین سرمایه گذاری است که به تقویت سازمان ملل متحد, بالاتر از همه, زیر تامین می شود که… در توسعه و توزیع آزمایش و واکسن.”

آمریکا بزرگترین کمک کننده به این که ساخت پرداخت از $400m سال گذشته است.

09:30 به وقت تهران – اسپانیا روزانه مرگ و میر از coronavirus ورقه به 523 کل در 18,579

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا در 24 ساعت کاهش یافته است دوباره به 523 از 567 گزارش روز سه شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت.

روزانه مرگ و میر در چهار شنبه آورده تعداد کل مرگ و میر به 18,579.

09:27 GMT – طلا درخشنده به عنوان بسته های پول تایلند فروش جواهرات و اشیای قیمتی

تایلند در حال هجوم آوردند به بانکوک چینی به فروش طلا جواهرات و اشیای قیمتی را به عنوان قیمت این فلز گرانبها خوشه و اقتصاد مخازن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

طلا نیز به هفت سال اخیر در روز سه شنبه به $1,731.25 هر اونس پس از جهانی حرکت به رهبری آمریکا به reinflate اقتصاد با تریلیون ها دلار از محرک اقدامات است.

که به افزایش قیمت طلا در سراسر جهان وسوسه انگیز بسیاری به فروش سهام خود را از این فلز گرانبها در یک زمان از مشکلات اقتصادی بدون اخیر سابقه.

09:10 GMT – چین موفق به هشدار عمومی از COVID-19 pandemic برای شش روز: AP

در این شش روز پس از بالا مقامات چینی مخفیانه تعیین آنها احتمالا در مواجهه با یک بیماری همه گیر از کروناویروس جدید, شهر ووهان میزبان جمعی ضیافت برای دهها هزار نفر از مردم و میلیون ها نفر خود را آغاز کرد سالانه سفرهای خانه برای سال جدید قمری جشن.

رئیس جمهور چین هشدار داد که در 20 ژانویه – روز هفتم – اما در آن بیش از 3000 نفر آلوده شده است در طول تقریبا یک هفته از سکوت با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط آسوشیتدپرس (AP) news agency و برآورد بر اساس گذشته نگر عفونت داده است.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:40 GMT – عمان به قطع ministries ” توسعه بودجه 10 درصد – رسانه های دولتی

عمان در وزارت مالیه گفته است که همه وزارتخانه ها و دولت غیر نظامی واحد برای کاهش مصوب نقدینگی برای توسعه بودجه 10 درصد, دولت, رسانه ها گفت.

همچنین گفت: ایجاد شرکت های دولتی انجام فعالیت های کسب و کار را متوقف و اولویت داده می شود به بخش خصوصی است.

08:15 GMT – هند به سهولت محدودیت در هفته آینده در مناطق روستایی

هند اجازه فعالیت های متعددی در مناطق روستایی شروع هفته آینده از جمله تولید و زیرساخت های ساختمان به منظور کمک به کارگران نهفته COVID-19 مستند دولت گفت.

وزارت امور دستورالعمل یک روز پس از نخست وزیر نارندرا گسترده در سراسر کشور مستند به 3.

کاستن مستند را شروع دوشنبه آینده و تنها در آن دسته از مناطق روستایی که در آن هیچ COVID-19 مهار مناطق و یا نقاط مهم وزارت مطبوعاتی گفت:.

A farmer feeds iceberg lettuce to his buffalo during a 21-day nationwide lockdown to slow the spreading of coronavirus disease (COVID-19), at Bhuinj village in Satara district in the western state of

یک کشاورز خوراک کاهو به بوفالو در طول 21 روز در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در Bhuinj روستا در Satara منطقه در ایالت مهاراشترا هند [فایل: Rajendra Jadhav/رویترز]

07:48 GMT – چین خواستار ایالات متحده به تعهدات خود به که

چین خواسته است تا ما به تعهدات خود به این که رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه به بدن بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه وضعیت با همه گیر نیز آلوده کرده است که نزدیک به دو میلیون نفر در سطح جهان بود که در یک مرحله بحرانی است و ما تصمیم خواهد بر تمام کشورهای جهان است.

FILE PHOTO: A logo is pictured outside a building of the World Health Organization (WHO) during an executive board meeting on update on the coronavirus outbreak, in Geneva, Switzerland, February 6, 2

آمریکا اعلام کرد که توقف کمک های مالی به کسانی که در مارس 14 [فایل: Denis Balibouse/رویترز]

07:24 GMT – فنلاند برای بلند کردن سرمایه منطقه lockdown -PM

فنلاند بلند خواهد شد موانع در محل در اطراف پایتخت آن منطقه پس از نزدیک به سه هفته نخست وزیر Sanna مارین گفت: در اولین عمل easening نوردیک کشور coronavirus مربوط به محدودیت.

سفر به محدودیت و از منطقه سرمایه, Uusimaa به سایر نقاط کشور آغاز شد و در مارس 28 و معرفی شدند برای جلوگیری از گسترش این ویروس به سایر نقاط کشور است.

07:04 GMT – دانمارکی مدارس شروع بازگشایی بعد از بسته شدن

دانمارک آغاز بازگشایی مدارس پس از یک ماه از بسته شدن بیش رمان coronavirus تبدیل شدن به اولین کشور در اروپا به انجام این کار.

کودکان مهد کودک ها و مدارس ابتدایی بودند بازگشایی در روز چهارشنبه با توجه به خبرگزاری فرانسه خبرنگار پس از آنها بسته شده در مارس 12, در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.

این کلاس ها تنها از سرگیری در حدود نیمی از کشور دانمارک در شهرداری ها و در حدود 35 درصد از کپنهاگ مدارس به عنوان دیگر درخواست زمان بیشتری برای تنظیم به سلامت پروتکل هنوز هم در جای خود.

همه در حال انتظار برای بازگشایی توسط مارس 20.

06:41 GMT – صندوق بین المللی پول مدیره تصویب اضطراری پشتیبانی از بورکینافاسو, نیجر – اظهارات

هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول را تایید کرده است پشتیبانی از بورکینافاسو و نیجر تحت سریع آن تسهیلات اعتباری برای کمک به غرب آفریقا سازمان ملل مقابله با تاثیر COVID-19 گیر این صندوق گفت.

صندوق بین المللی پول گفت: این هیئت تا به حال تصویب $115m پرداختي به بورکینافاسو و یکی دیگر از $114m به نیجر.

epa08331382 A man from Burkina Faso wears an information poster and uses a microphone on a roadside to deliver a public service announcement as part of an awareness campaign over the coronavirus SARS-

تا کنون وجود دارد 528 مورد تأیید و 30 مرگ و میر ناشی از این ویروس در بورکینا فاسو [سازمان حفاظت محیط زیست]


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.


05:55 به وقت تهران –

من در حال حاضر توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. با تشکر از شما برای خواندن و دریافت در تماس با هر گونه راهنمایی و یا پیشنهادات.

05:30 GMT – پاکستان به سهولت برخی از محدودیت های مستند

پاکستان کاهش محدودیت در مناطق مختلف اقتصاد از جمله ساخت و ساز و صنایع سیمان برای رسیدگی به افزایش بیکاری و رکود اقتصادی.

Senior مسلمان رهبران جامعه نیز وعده داده شده برای از سرگیری نماز در مساجد در جمعه هجوم دستور دولت برای محدود کردن جماعت.

مفتی تقی عثمانی برجسته مسلمان سنی رهبر گفت: مساجد نیز برگزاری روزانه نماز جماعت در هر یک از پنج تجویز Muslim prayer times.

04:50 GMT – ویتنام ترک کردن در ‘اخبار جعلی’ با حکم جدید

ویتنام معرفی کرده است سنگین جدید جریمه معادل آنجا که شش ماه از پایه درآمد برای کسانی که به جرم انتشار “خبر جعلی” یا شایعات در رسانه های اجتماعی از جمله در coronavirus.

یک حکم جدید می گوید جریمه از بین 10 و 20 میلیون ویتنامی معصوم ($426-$853) اعمال خواهد شد در کسانی که استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری نادرست و کذب تحریف یا افترا آمیز اطلاعات است.

قوانین جدید گسترش فراتر از coronavirus افزایش نگرانی در میان گروه های مدافع حقوق بشر در حال حاضر در اوج یک قانون امنیت سایبر که آمد به اثر سال گذشته است.

“این فرمان را فراهم می کند و در عین حال یکی دیگر از قوی سلاح در ویتنامese مقامات آرسنال آنلاین سرکوب” گفت: تانیا o’carroll, مدیر فن آوری در سازمان عفو بین الملل.

04:43 GMT – ژاپن Fujifilm رمپ تا ظرفیت های ممکن برای COVID-19 دارو

ژاپن Fujifilm منابع می گوید که گسترش ظرفیت تولید به “افزایش” تولید خود را ضد آنفولانزا مواد مخدر Avigan که در حال آزمایش است به عنوان یک درمان برای COVID-19.

Fujifilm انتظار برای افزایش تولید Avigan تا 100,000 درمان دروس توسط ژوئیه سال 2020 حدود 2.5 برابر بیشتر از در آغاز ماه مارس. سپتامبر آن انتظار دارد که قادر به تولید 300,000 دوره آن گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

فوجی فیلم در حال انجام آزمایش های بالینی از Avigan در بیماران COVID-19 هر دو در خانه و در ما.

04:15 GMT – تایلند گسترش ممنوعیت پروازهای مسافری تا پایان مارس

تایلند تمدید ممنوعیت ورودی پروازهای مسافری تا پایان ماه سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند روز چهارشنبه گفت:.

Thailand

Coronavirus است خالی ترمینال فرودگاه در سراسر جهان از جمله بین المللی Suvarnabhumi در بانکوک [Jiraporn Kuhakan/رویترز]

در اوایل این ماه این کشور در وزارت کشور گفت: مرزهای زمینی در 21 استان خواهد بود بازگشایی در روز شنبه به اجازه تایلند در کشورهای همسایه به بازگشت به خانه.

تا 100 نفر را مجاز به ورود در هر یک ایست بازرسی مرزی در روز خواهد شد و آنها موضوع را به 14 روز در حالت قرنطینه.

04:10 GMT – ژاپن مردم را به محدود کردن تعاملات

ژاپن شهروندان باید به انجام همه چیز آنها می توانید برای محدود کردن تعاملات با دیگران و جلوگیری از گسترش coronavirus سخنگوی دولت Yoshihide Suga گفت: به عنوان کشور گزارش 457 جدید تایید موارد است.

ژاپن می خواهد مردم را به کاهش تعاملات با 70 درصد و یک وضعیت اضطراری به اجرا در آمد در آخر هفته.

اما انطباق اجباری نیست و مقامات ارائه داده اند هیچ حمایت مالی برای کسانی که نمی توانند از خانه کار می کنند و خطر از دست دادن درآمد خود را.

دولت در حال حاضر با توجه به, یک پیشنهاد به دست 100,000 ین ($933.45) به هر فرد به کمک کوسن ،

03:50 GMT – حقوق بشر گروه های تماس در تایلند برای آزادی زندانیان

یک گروه از 11 تایلندی و بین المللی و گروه های حقوق بشر خواستار از دولت برای آزادی زندانیان برای محافظت از آنها در برابر خطر ابتلا به کروناویروس در شدت زندان به سر می برند.

در یک نامه مشترک به مدیر کل وزارت اصلاحات آنها اشاره شد وجود دارد بیش از 379,000 مردم بازداشت و به مقامات آزادی تعدادی از دسته از زندانیان از جمله کسانی که بالاتر از سن 60 بیمار کسانی که در قبل از محاکمه در بازداشتگاه ها و زندانی که نزدیک به تکمیل جملات خود را.

تعدادی از کشورهای دیگر از جمله ترکیه در حال آزاد کردن زندانیان به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این اثر که coronavirus داشتن در زندان سیستم در سراسر جهان در داستان زیر است.

بیشتر:

02:40 GMT – ماسک ساخته شده اجباری در سنگاپور

هر کس در سنگاپور در حال حاضر باید یک ماسک زمانی که آنها در خارج پس از یک پرش شدید coronavirus موارد در طول دو روز گذشته.

هر کسی بدون ماسک جریمه خواهد شد 300 دلار سنگاپور (212) در حالی که مجرمین می تواند محاکمه در دادگاه و در صورت بالاتر جریمه وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه. آن گفت: معافیت خواهد بود ساخته شده برای کودکان زیر دو سال و یا کسانی که با نیازهای ویژه.

سنگاپور در حال حاضر 3,252 موارد پس از گزارش 386 عفونت های جدید در روز دوشنبه و 334 روز سه شنبه. دولت توزیع ماسک رایگان از هزینه به تمام ساکنان.

Singapore masks

ساکنان دریافت رایگان قابل استفاده مجدد ماسک توزیع شده توسط دولت در یک جامعه مرکز; همه مردم در حال حاضر نیاز به پوشیدن یک زمانی که آنها در خارج [ادگار سو/رویترز]

02:20 GMT – نیوزیلند protocol wine studio می پرداخت قطع در میان coronavirus مستند

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio است که مصرف 20 درصد کاهش پرداخت برای شش ماه آینده. حقوق برش نیز به وزرای دولت و رئیس خدمات مدیران protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

“این در مورد رهبری,” او گفت:.

“اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای بستن فاصله بین موقعیت های مختلف آن را در حال حاضر.”

01:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به قطع که بودجه زیر آتش

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حال حاضر این است که “زمان” به برش بودجه به چه کسی و جامعه پزشکی نیز مورد انتقاد قرار دارد حرکت می کند.

Dr پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا نام آن را “خطرناک گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست COVID-19 ساده تر”.

Dr Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: در حالی که اصلاحات مورد نیاز ممکن است در آن زمان.

“این وسط یک بیماری همه گیر است که شما انجام این نوع از چیزی که” او گفت:.

دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت

“این ویروس نیست و نیاز به گذرنامه. در چند ماه کوتاه آن سفر کرده به تمام قاره های جهان به جز قطب جنوب. اگر وجود داشت همیشه یک رویداد است که به ما نشان داد که چگونه ما نیاز به کار سخت تر به عنوان یک جامعه جهانی این است.”

01:30 GMT – کره جنوبی رای گیری در انتخابات پارلمانی

مراکز رای دهی باز در کره جنوبی در 6 صبح (21:00 به وقت تهران) برای این کشور 21st قانونی انتخابات است.

300 کرسی هستند تا برای grabs در مجمع ملی انتخاب شده توسط ترکیبی از رای مستقیم و نمایندگی متناسب است.

مشارکت مردم است که انتظار می رود به بالا باشد (آن را به یک رکورد در طول هفته گذشته رای گیری اولیه) با وجود ادامه coronavirus بیماری همه گیر. رای دهندگان را مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش و تحت یک تب بررسی و حفظ فاصله اجتماعی در حالی که در حال حرکت تنها در هدایت مسیر در ایستگاه های رای گیری.

South Korea

مردم باید از ماسک و دستکش برای رای دادن در کره جنوبی را برای انتخابات جدید مجلس شورای ملی [Ahn Young-joon/AP Photo]

حاکم در حزب دموکرات است از سود دولت در پاسخ به کوروناویروس. پس از یک بار بوده است محل بزرگترین شیوع خارج از چین این کشور به تازگی گزارش شده 27 مورد جدید 16 از آنها وارداتی از خارج از کشور.

کلی Kasulis بررسی خلق و خوی ملت پیش از رای دادن. نتایج انتظار می رود با شب چهارشنبه.

23:45 به وقت تهران (سه شنبه) – ایسلند شروع به بلند کردن محدودیت از مه 4

ایسلند در حال برنامه ریزی برای لغو محدودیت آن معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

از مارس 4, دانشگاه ها و مدارس را بازگشایی با برخی از محدودیت ها در حالی که مدارس برای کودکان کار به عنوان طبیعی است.

سالن مو و دندانپزشکان و موزه ها خواهد بود و مجاز به کار در حالی که تجمعات از 50 عنوان بسیاری از مردم خواهد شد مجاز است. دو متر (6.5 فوت) اجتماعی فاصله حکومت را در محل باقی می ماند.

دولت برآورد شیوع این ویروس در جمعیت عمومی حدود 1 درصد است.

بیشتر:

23:30 GMT (سه شنبه) – مغلوب ساختن پیشی جستن به خودداری که بودجه بیش از همه گیر پاسخ

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را حداقل به طور موقت توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

تهمت و ادعا کرد که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند”.

او همچنین متهم به آژانس سازمان ملل متحد ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس که او گفت: احتمالا منجر به بزرگتر شیوع بیش از خواهد در غیر این صورت اتفاق افتاده اند.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (14 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>