جهانی coronavirus موارد بیش از 1.5 میلیون: به روز رسانی زنده

در حال حاضر وجود دارد برخی از 1.5 میلیون تایید موارد coronavirus صلیب جهان با ایالات متحده و بریتانیا رنج بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز پس از وقوع آغاز شد.

اما در کشورهایی از جمله کره جنوبی و نیوزیلند وجود دارد شواهدی وجود دارد که مستندات تست, نظارت و قرنطينه می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس.

بیشتر:

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که از 1.5 میلیون نفر با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس تقریبا 330,000 بهبود یافته اند. Mسنگ معدن از 88,500 مردم فوت کرده اند با ما گزارش 1,850 مرگ و میر در روز چهارشنبه و انگلستان 938.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

پنج شنبه, آوریل 9

05:30 GMT – پاکستان شروع به دادن پول کمک های مالی به خانواده های کم درآمد

پاکستان آغاز خواهد شد, توزیع نقدی کمک های مالی به ارزش Rs12,000 (70 دلار) به خانواده های کم درآمد در روز پنج شنبه, به گزارش الجزیره خبرنگار اسد هاشم.

حدود 35 میلیون نفر ثبت نام برای پرداخت, با توجه به Sania Nishtar یک مقام ارشد دولت. پس از تایید و فیلترینگ در حدود 12 میلیون نفر (یک نفر برای هر خانوار) پیدا شد به واجد شرایط برای یک بار گرانت.

پاکستان در حال حاضر 3,713 تایید موارد coronavirus. حداقل 62 نفر کشته شده اند.

05:10 GMT – سازمان ملل متحد در جنوب شرقی آسیا سازمان ملل برای حفاظت از سلامت مهاجران

حقوق بشر سازمان ملل متحد برای جنوب شرق آسیا است که با دعوت از کشورهای منطقه برای انجام “همه چیز آنها می توانند” برای حفاظت از سلامت مهاجران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مهاجران در بازداشتگاه های faciities باید منتشر مجبور به بازگشت به حالت تعلیق و ‘دیوار آتش’ ساخته بین بهداشت و درمان و مهاجرت بانکوک مستقر کرد.

“مهاجران هستند بخشی جدایی ناپذیر از جوامع ما و تنها توسط آنها از جمله به طور کامل خواهد شد و ما موفق به غلبه بر COVID-19,” نماینده منطقه ای سینتیا ولیکو در بیانیه ای گفت.

Migrant construction workers exit a truck after concluding day's work in Bangkok, Thailand, Thursday, March 26, 2020. A month-long state of emergency has been enforced in Thailand to allow its governm

مهاجر کارگران ساختمانی در بانکوک قبل از یک ماه وضعیت اضطراری تحمیل شد [Gemunu Amarasinghe/AP Photo]

04:40 به وقت تهران – دور: کنترل از راه دور جوامع بومی مهر و موم شده در استرالیا

استرالیا بومی و جزیره نشینان تنگه تورس بیشتر از دیگر استرالیایی به رنج می برند از بیماری های مزمن قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیشتری از COVID-19.

به عنوان بخشی از این کشور خاموش شدن جوامع از راه دور در استرالیا گسترده داخلی نیز تعطیل برای محافظت از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. نیک Rodway نوشت: این برای Al Jazeera.

04:30 GMT – اولین مورد در میان Yanomami مردم در برزیل

برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mendetta می گوید این اولین مورد از coronavirus تشخیص داده شده است در میان Yanomami مردم در آمازون.

بیمار است و 15 سال است در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان است.

Mendetta گفت کشف شد “بسیار نگران کننده” است.

04:10 GMT – نشانه های مثبت در نیوزیلند پس از دو هفته از مستند

نیوزیلند ثبت کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در نزدیک به سه هفته گزارش 29 مورد جدید چهارم پی در پی روزانه رها کردن.

این کشور در نیمه راه از طریق یک ماه ملی مستند.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مرز اقدامات که نیاز به همه بازگشت اتباع به رفتن به یک اداره قرنطینه تسهیلات برای دو هفته. قبلا از بازگشت اتباع با هیچ علائم COVID-19 اجازه داده شد به منزوی کردن خود در خانه.

04:00 GMT – کره جنوبی می بیند ادامه داد: رکود در coronavirus

کره جنوبی آخرین coronavirus به روز رسانی را نشان می دهد شیوع وجود دارد همچنان به کند.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه وجود دارد 39 بیشتر موارد آوردن مجموع به 10,423. تعداد مرگ و میر افزایش چهار تا 204.

تست همراه با انزوا و نظارت بر کمک کرده اند کره جنوبی کنترل ویروس. دولت نیز مستقر تکنولوژی به کمک در مبارزه از جمله هشدار به مردم از گوشی های هوشمند به آنها توصیه می کنند از موارد در این نزدیکی هست و پتانسیل نقاط.

الجزیره را به کلی Kasulis نوشته شده در مورد پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی – نه به ذکر است خستگی – ایجاد هشدار. شما می توانید در اینجا بخوانید.

03:20 GMT – چین برای مقابله با کروناویروس خوشه ای در شمال شرقی استان

موارد coronavirus آورده به چین از خارج از کشور به بالاترین سطح خود در دو هفته با شمال شرقی استان هیلونگجیانگ عجله برای ساخت یک بیمارستان جدید است بیشتر به عنوان موارد در آورده از روسیه است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 63 مورد جدید در روز چهارشنبه با 61 آینده از کسانی که از خارج از کشور. که بالاترین سطح از مارس 25.

این کشور در اعمال دقیق قوانین قرنطینه در هر ورود در چین از خارج از کشور.

02:30 به وقت تهران – ابوظبی مراحل پشتیبانی در فیلیپین شلوغ زندانها

کمیته بین المللی صلیب سرخ پله تا تلاش برای کمک به زندانیان در فیلیپین به سر می برند زندان سیستم ایجاد چهار isolations مراکز برای کسانی که تایید با خفیف تا متوسط coronavirus و یا مشکوک به این بیماری است.

چهار چادر 48-تخت جداسازی تسهیلات جدید در شهرستان کزون زندان سایت آغاز شده و عملیات با 17 تن از بازداشت شدگان در روز چهارشنبه و در خدمت کل مترو مانیل منطقه است. این مرکز دارای برق و آب و فاضلاب.

Philippines ICRC

اداره زندان های مدیریت و Penology با حمایت از صلیب سرخ ساخته شده جداسازی موقت واحد در شهرستان کزون زندان سایت در کمتر از سه روز است. آن را باز کرد در روز چهارشنبه به خدمت COVID-19 مثبت و PUI بازداشت شدگان در مترو مانیل با خفیف تا متوسط سیستم از بیماری [عرضه شده/صلیب سرخ]

سه دیگر سایت های در حال توسعه هستند.

“فیزیکی فاصله یک امتیاز است به سادگی در دسترس نیست به مردم پشت میله های زندان” بوریس میشل صلیب سرخ سر از هیئت در فیلیپین در بیانیه ای گفت. “ازدحام بیش از حد و محدود خدمات بهداشتی درمانی چیست بیماری های عفونی مانند COVID-19 می تواند گسترش سریع و گسترده ای در داخل بازداشتگاه.

Philippines ICRC

کارکنان از انزوا تسهیلات آماده سازی برای اولین ورود در چهارشنبه [عرضه شده/صلیب سرخ]

01:30 GMT – تایوان محکوم ‘بی اساس’ اتهامات این حمله که رئیس

تایوان وزارت امور خارجه روز پنج شنبه را محکوم کرده است اتهامات از رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از آن استفاده کرده بودند نژادپرستانه و تهمت علیه او به عنوان “اساس”.

در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “نژادپرستانه تهمت” ساخته شده بود در برابر او که او گفت: تا به حال در تایوان است.

جزیره وزارت امور خارجه با برچسب اتهامات “خیالی”.

“ما قدیمی و بسیار پیشرفته انجام دموکراتیک کشور و کاملا تحریک مردم ما به شخصا حمله که مدیر کل و کاملا ساخته شده در هر نژادپرستانه نظرات” آن را گفت.

Tedros’ نظرات غیر مسئولانه و او باید آنها را روشن و عذر خواهی به تایوان را گفت.

تایوان عضو نیست که. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا در اینجا.

00:10 GMT – پلیس استرالیا را “جعبه سیاه” از روبی شاهزاده خانم

پلیس استرالیا مصاحبه کاپیتان یک کشتی کروز است که این کشور بزرگترین منبع واحد از coronavirus عفونت پس از صدها نفر از مسافران – برخی با ویروس خاموش کردم کشتی در سیدنی.

حدود 400 مسافر از روبی شاهزاده بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس و 15 فوت کرده اند.

پلیس در حال انجام یک قتل رسیدگی به این حادثه. کشتی باقی مانده است در یک بندر در جنوب سیدنی با حدود 1000 خدمه در هیئت مدیره.

00:00 GMT – نیویورک پرچم نیمه افراشته به افتخار coronavirus مرده

نیویورک, سخت ترین آمار وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه پرواز پرچم نیمه افراشته به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز به یک رکورد.

“هر شماره یک چهره” گفت: فرماندار نیویورک اندرو کومو. “این ویروس با حمله آسیب پذیر و حمله ضعیف و این کار ما به عنوان یک جامعه برای حفاظت از آسیب پذیر است.”

تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک است که در حال حاضر نزدیک 150,000.

23:55 GMT – آمریکا CDC توصیه می کند احتیاطی برای کارگران ضروری

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آمریکا منتشر کرده است راهنمایی های جدید برای افراد مشغول به کار در ملزومات زمینه هایی مانند بهداشت و درمان و مواد غذایی عرضه شده اند که در عرض 1.8 متر (شش پا) از کسی که با تایید و یا مشکوک مورد کوروناویروس.

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید کارمند می تواند بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به درجه حرارت خود را قبل از آنها به کار پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

Redfield گفت: کارکنان باید همچنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند. او همچنین گفت: کارفرمایان باید کارگران متوسط قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به کار.

23:40 GMT – برزیل رئیس جمهوری کشور برای خرید مواد برای هیدروکسی کلروکین

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro می گوید: هیدروکسی کلروکین است که معمولا استفاده می شود برای مالاریا است صرفه جویی در زندگی مردم با COVID-19 و برزیل خواهد شد و واردات مواد اولیه از هند برای تولید مواد مخدر است.

دانشمندان می گویند هیچ شواهد قطعی در این دارو اثربخشی در درمان COVID-19.

توییتر قبلا حذف پست های Bolsonaro شعار هیدروکسی کلروکین.

—-

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (8 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>