جلعاد می گوید مواد مخدر کمک نسبتا بد coronavirus بیماران

کالیفرنیا شرکت زیست فناوری می گوید آن داروی آزمایشی remdesivir بهبود علائم زمانی که با توجه به مدت پنج روز به متوسط بیمار بستری بیماران با COVID-19

کالیفرنیا شرکت زیست فناوری می گوید آن داروی آزمایشی remdesivir بهبود علائم زمانی که با توجه به مدت پنج روز به متوسط بیمار بستری بیماران با COVID-19.

علوم جلعاد به چند جزئیات در ادامه گفت: نتایج کامل به زودی منتشر شده در یک مجله پزشکی.

Remdesivir تنها درمان است که نشان داده شده است در یک دقیق آزمایش برای کمک به مبارزه با کروناویروس. یک مطالعه بزرگ led توسط موسسه ملی بهداشت به تازگی آن می تواند در کوتاه کردن میانگین زمان بهبودی از 15 روز به 11 روز در بیمارستان بستری بیماران با بیماری شدید.

این دارو داده شده است از طریق یک چهارم و طراحی شده است که با دخالت آنزیم ویروس استفاده می کند به کپی آن مواد ژنتیکی است. آن را مورد تایید برای درمان COVID-19 در ژاپن است و مجاز برای استفاده در ایالات متحده برای بیماران خاص.

شرکت-چراغ مطالعه شامل نزدیک به 600 بيمار مبتلا به پنومونی متوسط اما نیاز به اکسیژن پشتیبانی می کند. همه به طور تصادفی به پنج یا 10 روز از این دارو به همراه مراقبت استاندارد یا استاندارد مراقبت به تنهایی. بیماران و پزشکان آنها می دانستند که آنچه که محدودیت طرفی از نتایج.

توسط 11th روز در این مطالعه کسانی که در پنج روز از remdesivir بودند 65 درصد بیشتر احتمال دارد برای بهبود حداقل یکی در هفت نقطه مقیاس که شامل اقداماتی مانند نیاز به درمان با تنفس ماشین جلعاد گفت.

ده روز از درمان را ثابت کند بهتر از مراقبت استاندارد به تنهایی.

وجود دارد هیچ مرگ و میر در میان بیماران در پنج روز از این دارو دو در میان کسانی که در 10 روز و چهار در میان بیماران مبتلا به گرفتن مراقبت استاندارد به تنهایی. تهوع و سردرد بودند کمی بیشتر شایع در میان کسانی که در دارو.

مطالعه برخی از محدودیت ها اما “وجود دارد یک گروه کنترل که کمک می کند بررسی کنید که remdesivir است برخی از مزایای گفت:” دکتر رادا Rajasingham, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مرکز پزشکی مینه سوتا در مینیاپولیس که هیچ نقشی در کار است.

از آنجا که منابع محدود از داروی آزمایشی پیدا کردن بهره مندی از پنج برابر 10 روز به معنی مردم بیشتر می تواند به درمان او اضافه شده است.

در یادداشتی به سرمایه گذاران Evercore ISI تحلیلگر Umer Raffat به ذکر است که این مطالعه هدف اصلی تغییر partway از طریق, از, درصد از ترخيص بيماران در عرض دو هفته به مقیاس بهبود پس از 11 روز.

“یک مقدار عادلانه از اطلاعات مهم خود” مانند بیمارستان تخلیه اطلاعات, اعلام نشده, او نوشت.

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر در http://twitter.com/MMarchioneAP

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>