آلمان را در سراسر جهان دعوت به قیام علیه نژاد پرستی

در یک آدرس به سازمان ملل متحد و آلمان و وزیر امور خارجه خواسته است از همه کشورها برای مبارزه با تبعیض نژادی. Maas گفت: نژادپرستی و نفرت است که چه در زمان زندگی 10 قربانیان در آلمان یک هفته پیش.

کشورها باید گام به گام برای مبارزه با نژاد پرستی و محافظت از اقلیت ها از جنایات نفرت وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas روز دوشنبه گفت:. تماس می آید یک هفته پس از یک جناح راست افراطی مسلح کشته و نه نفر هنگامی که مورد حمله قلیان میله در هاناو قبل از تبدیل شدن به تفنگ خود را.

Maas به نام نژاد پرستی یک “بیماری” و گفت: تمام جهان از آن رنج می برند.

“این یک بیماری است که blackens کل جهان یک بیماری همه ما باید با هم مبارزه,” او گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو.
“ما می توانید برای اطلاعات بیشتر منتظر حملات بیشتر سوء استفاده بیشتر و نقض حقوق بشر اتفاق می افتد بیشتر ترسناک است. و یا ما می توانید تصمیم بگیرید که ما دیده می شود به اندازه کافی و اقدام” وزیر امور خارجه گفت:.

کسانی که “نگاه متفاوت” “زندگی متفاوت” یا “عشق متفاوت” رنج می برند از نفرت Maas اعلام کرد و اضافه کرد که نفرت و نژادپرستی نیز در پشت آخرین حمله روز چهارشنبه در هاناو را مهاجر در جامعه آلمان است.

ادامه مطلب: نظر: همه ما متعلق به آلمان — اما نژاد پرستی نیست

‘عمیقا نژادپرستانه ذهنیت”

یک مرد 43 ساله جناح راست افراطی کشته شدن نه نفر در دو شیشه میله در شهر هاناو در فوریه 19. او مرده پیدا شد ساعت بعد در خانه همراه با بدن مادر خود را در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی.

آلمان فدرال دادستان پیتر فرانک گفت: رسانه های آلمان که همه قربانیان تا به حال یک مهاجر پس زمینه. آنها شامل هر دو آلمانی و خارجی شهروندان است.

سفارت ترکیه در برلین تاسیس شده است که پنج نفر از قربانیان شهروندان ترکیه. یک قربانی تایید شد از بوسنی و هرزگوین با تابعیت آلمانی.

رییس جمهور رومانی کلاوس Johannis تایید کرد که یک قربانی 23 ساله رومانیایی در حالی که بلغاری وزارت امور خارجه گفت: یکی دیگر یک شهروند از بلغارستان.

مقامات آلمانی را تایید کرد یک روز پس از این حمله که مسلح نشان داد نشانه هایی از یک “عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.” دادستان کل پیتر فرانک گفت: یک ویدیو و مانیفست نوشته شده در مظنون سایت بیان “نه تنها دیوانه افکار و پیچیده تئوری های توطئه بلکه عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.”

‘بدتر’ حقوق بشر

صحبت کردن در مقابل شورای Maas نیز محکوم کرد و از بدرفتاری با اقلیت های قومی و مذهبی از جمله چین Uyghurs.

او همچنین در مورد خشونت آمیز و درگیری در خاورمیانه و آفریقا گفت: آلمان بود که در مبارزه با مصونیت از مجازات.

Maas محکوم مداوم نقض آزادی های اساسی در کره شمالی و چین و مصر و روسیه و همچنین نقض حقوق بشر در ونزوئلا.

mvb/aw (dpa, اطلاع رسانی پیوند داده ها, KNA)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>