برتر آلمان قاضی افتخار به عنوان 12 سال مدت به پایان می آید

سر از آلمان دادگاه عالی Andreas Vosskuhle به سمت چپ در پایان 12 سال مدت است. رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر اعطا قاضی فدرال این کشور دومین کشور فدرال منظور از شایستگی.

رئیس جمهور پیشین آلمان فدرال دادگاه قانون اساسی Andreas Voskuhle رسما استعفا از دفتر روز دوشنبه پس از انجام 12 سال مدت به عنوان قاضی ارشد این کشور از دادگاه.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر شخصا تحویل نامه رسمی اخراج در مراسمی در برلین.

Voskuhle نفوذ به عنوان رئیس دادگاه بود شده بود “نشان داده به خوبی به جهان خارج” اشتاین مایر گفت که قاضی به حال ابداع خود را در کار روزمره و نمایش “تدبیر و حساسیت.”

Voskuhle نیز ساخته شده با ارزش کمک به گفتمان توسعه جامعه در آلمان و اروپا اشتاین مایر گفت.

“موضوع مشترک این سهم بود و میل به آشتی و جبران ادغام — بدون ترك فکری هشیاری خود را از استدلال و یا دادن به تمایل به رفت و برگشت همه چیز زیر فرش” آلمان گفت.

اشتاین مایر همچنین ارائه 56 ساله با آلمان صلیب بزرگ منظور از شایستگی جمهوری فدرال آلمان, کشور رتبه دوم را شکل فدرال صلیب شایستگی.

بیشتر بخوانید: آلمان قانون اساسی انعطاف پذیر است و در عین حال پایدار قانون اساسی

محکومیت برای بی قانونی در اشتوتگارت

اشتاین مایر همچنین محکوم غارت و خشونت که در شهر اشتوتگارت بیش از آخر هفته.

“در زمان تاج ما در حال زندگی در یک یاغی جامعه” او گفت:, و اضافه کرد که حملات علیه افسران پلیس باید تنبیه شود در حد کامل از قانون است.

نوزده افسران زخمی در خشونت که شکست شنبه شب.

“ما به شدت مخالف این رفتار” اشتاین مایر گفت.

سه قرار ملاقات جدید

زمان دادگاه معاون رئیس جمهور استفان Harbart منصوب شد موفق Voskuhle.

اشتاین مایر همچنین ارائه گواهی از انتصاب به قاضی فدرال دوریس König, منتخب مجلس در هفته گذشته و به عنوان معاون جدید رئیس جمهور به قانون اساسی استاد آسترید Wallrabenstein خواهد شد که به بیش از این محل در دادگاه دوم مجلس سنا خالی سمت چپ توسط Voskuhles.

kp/aw (AFP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>