آلمان را به دادگاه عالی تصمیم گیری در قانونی کمک به خودکشی

روز چهار شنبه در آلمان دادگاه قانون اساسی قوانین در مورد اینکه آیا برای سرنگونی یک بخش از قانون منع کمک به خودکشی. بسیاری از علاج بیماران و متخصصان پزشکی امیدوارند این قانون تغییر خواهد کرد.

“من می خواهم برای پایان دادن به آن اگر درد غیر قابل تحمل می شود” 63 ساله ملانی S. می گوید Lukas Radbruch یک پزشک در بیمارستان دانشگاه شهر بن که شده است در خدمت به عنوان رئيس جمهور از انجمن طب تسکینی پس از 2014. او در مرحله نهایی سرطان ریه و ترس او می تواند به طور ناگهانی از دست دادن توانایی خود را فرو برد و این خفه در حالی که به طور کامل آگاه است. این امکان باعث شده است تا ملانی S. در نظر گرفتن کمک به خودکشی.

اما تا کنون بند 217 آلمان قانون منع کمک به خودکشی. این قانون به تصویب رسید در سال 2015 توسط آلمان در مجلس فدرال برای جلوگیری از انجمن ها و یا افراد از تبدیل انتحاری به یک نوع از کسب و کار. به طور خاص در قانون آمده است که “هر کسی که با قصد کمک به فرد دیگری به خودکشی فراهم می کند procures یا ترتیب این فرصت را برای آن شخص به انجام این کار و که اقدامات در نظر گرفته شده به عنوان یک تکرار پیگیری متحمل مجازات حبس برای مدت بیش از سه سال و یا جریمه نقدی.” کارشناسان حقوقی باید از آنجا به شدت مورد اینکه آیا قانون نیز جرم مشاوره — و یا صرفا ذکر مثال که یکی ممکن است در پایان زندگی با موارد فوق مواد غذایی است.

Terminally ill patient Melanie S. (DW/W. Dick)

علاج بیمار ملانی S. صحبت با پدر در مراقبت تسکینی ایستگاه

سفر به خارج از کشور به مرگ با عزت

به عنوان یک نتیجه از افرادی که تا سال 2015 به حال تسهیل خودکشی با کمک متوقف شد ، و پزشکان و کارکنان شاغل در hospices شد ترس بیش از حد و حتی مشورت بیماران بر این احتمال است. در نتیجه بسیاری از بیماری علاج افراد سفر به سوییس یا هلند به جای که در آن حتی فعال کمک به خودکشی از طریق یک شخص ثالث قانونی است.

هر کسی که بیش از حد ضعیف یا بدون معنی مالی به کشتی سوار در این سفر اما خود را مجبور به درخواست اعضای خانواده برای کمک به آنها پایان درد و رنج خود را. اعضای خانواده که انجام دیدار نهایی این آرزو بودند تحت تعقیب قرار ندارد. اما چه کسی می خواهید برای بار یکی از بستگان نزدیک و یا یک دوست برای کمک به یک خودکشی ؟

Medical ethics expert Wolfgang Putz (picture-alliance/dpa/U. Deck)

اخلاق پزشکی متخصص ولفگانگ Putz طرفداران آزاد سازی حقوقی prescriptives در کمک به خودکشی

بسیاری از بیماری علاج افراد عمیقا ناراضی با این وضعیت قانونی و حقوقی. همراه با تعدادی از متخصصان پزشکی و سپس آنها را در زمان به آلمان دادگاه قانون اساسی به چالش بند 217. ولفگانگ Putz, یک متخصص اخلاق پزشکی گفت: DW او معتقد است که زمان قانونی وضعیت در مورد خودکشی با کمک غیرقابل دفاع است و باید اصلاح شود: “در آلمان [پروتستان و کاتولیک] کلیسا هنوز هم اعمال تأثیر قابل توجهی در تصمیم گیری های سیاسی سازندگان حتی اگر ما در یک دولت سکولار است.”

پروتستان و کاتولیک کلیسا در آلمان رد همه اشکال کمک به خودکشی. Putz در نتیجه از این واقعیت است که آلمان دادگاه قانون اساسی این کشور عالی حقوقی موسسه در حال حاضر می تواند تقویت قانون اساسی تضمین حق تعیین سرنوشت با توجه به خودکشی.

پتانسیل مراقبت تسکینی

رئيس جمهور از انجمن Palliative Medicine, Lukas Radbruch می داند که آن را ضروری است برای تاکید و با دقت گوش دادن به بیماران است که با توجه به کمک به خودکشی. در تجربه خود را که تا کنون کسی هرگونه پرسش در مورد این امکان این است که اغلب گریه برای کمک به پایان می. وقتی که همیشه او سپس نشان می دهد تسکین درد داروهای آرام بخش علاج بیماران کمال مسرت از انتخاب این احتمال است.

اما او همچنین هشدار می دهد که “اگر دادگاه قانون اساسی قوانین به قراضه بند 217, این می تواند تشویق افرادی که کمک به خودکشی و است که می تواند خطرناک برای توسعه جامعه است.” او معتقد است که بسیاری از بیماری علاج افراد پس از آن که تصمیم به کمک به خودکشی بنابراین به عنوان نه به بار هر کسی. و او تاکید می کند که هیچ کس باید همیشه احساس تحت فشار به مصرف یک مرحله است. نظر خود را در کمک به خودکشی همیشه باید آخرین چاره مطلق.

Palliative care provider Lukas Radbruch (DW/W. Dick)

مراقبت تسکینی ارائه دهنده Lukas Radbruch تنها می تواند به تسکین درد کمک و آرام بخش به علاج بیماران

چگونه آلمان دادگاه عالی تصمیم می گیرید ؟

اکثر ناظران پیش بینی می کنند که برتر آلمان دادگاه قانون که بند 217 ناسازگار با قانون اساسی است. اگر این اتفاق می افتد کمک به خودکشی را یک بار بیشتر ممکن است در آلمان به عنوان آن را قبلا بود. پزشکان خواهد دوباره مجاز به مشاوره با بیماران در مورد این گزینه و ارائه آنها را با داروهای کشنده و در عین حال نه اداره آنها.

اووه-مسیحی آرنولد یکی از برجسته آلمان خودکشی کمک طرفداران از اواسط 1990s. برلین اورولوژیست که در آوریل 2019 یک بار متهم به قانون آلمان-سازندگان و بهداشت و درمان تصمیم گیران قبل از روشنگری طرز فکر زمانی که او پرسید: “چگونه می تواند به افرادی که هرگز مبتلا به یک بیماری جدی خود بود تا بی پروایی نشان دادن به عنوان به قاضی که آیا زندگی یک فرد است که هنوز هم ارزش زندگی؟” او متقاعد شده بود که علاج افراد کسانی هستند که ذهنی سالم و مستقل از ذهن باید مجاز به انتخاب کنید که آیا یا نه آنها می خواهند برای پایان دادن به زندگی خود را در عزت. آرنولد نقش مهمی در کمک به دیگران خودکشی در ضمن منظور او به طور مداوم نقض سوگند دانشجویان پزشکی و در نتیجه در معرض خطر از دست دادن خود را در آلمان پزشکی مجوز.

آرنولد بود و بارها و بارها گرفته شده و به دادگاه برای نقش خود را در تسهیل خودکشی با کمک و تبرئه در هر زمان. او گفته است که او به کمک بیش از 100 نفر در سراسر آلمان در پایان دادن به زندگی خود را — پس از, البته, کاملا بررسی صلاحیت خود توانایی های ذهنی برای ایجاد این انتخاب است.

ادامه مطلب: دادگاه آلمان acquits پزشکان در حال حاضر به عنوان بیماران درگذشت خودکشی

Uwe Christian Arnold, Sterbehelfer und Patientin Ingrid Sander (DW/W. Dick)

پزشک اووه-مسیحی آرنولد همراه علاج بیمار اینگرید S. سال قبل از کمک به او در انتخاب مرگ با عزت

آرنولد یکی از شاکیان که در آلمان دادگاه عالی برای بررسی قانونی بودن بند 217. او برنامه ریزی شده بود به 5 دقیقه قبل از بیانیه دادگاه در خصوص نقش خود را در تسهیل کمک به خودکشی در مارس 2019. رئیس دادگاه قانون اساسی آلمان Andreas Vosskuhle به حال به طور خاص خواسته آرنولد به صحبت می کنند قبل از دادگاه برای یادگیری است که در آن شرایط زندگی بیماران ابراز تمایل به خودکشی و چگونه پزشکان مقابله با چنین خواسته. اما آرنولد که دچار سرطان مغز استخوان درگذشت قبل از او می تواند آدرس دادگاه.

اووه-مسیحی آرنولد وکیل اجازه داده شد برای خواندن یک بیانیه توسط مرحوم پزشک. آرنولد شک و تردید بود که دادگاه خواهد در واقع ضایعات بند 217. اما باید دادگاه را مشاهده کنید مناسب برای انجام این امر نه تنها کمک مالی به مرحوم دکتر آرزو, اما به عنوان یک امداد رسانی به مردم بی شماری رنج می برند با یک معضل غیر قابل تصور.

اگر شما مبتلا به فشار عاطفی یا افکار خودکشی به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن کمک کند بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در جهان, در این سایت: www.befrienders.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>