آلمان دادگاه عالی پشت قانونی کمک به خودکشی

در نقطه عطفی حاکم آلمان بالاترین دادگاه یک بخش از قانون منع کمک به خودکشی. بسیاری از علاج بیماران و متخصصان پزشکی در حال مبارزه برای دیدن قانون اوراق.

“من می خواهم برای پایان دادن به آن اگر درد غیر قابل تحمل می شود” 63 ساله ملانی S. می گوید Lukas Radbruch یک پزشک در بیمارستان دانشگاه شهر بن که شده است در خدمت به عنوان رئيس جمهور از انجمن طب تسکینی پس از 2014. او در مرحله نهایی سرطان ریه و ترس او می تواند به طور ناگهانی از دست دادن توانایی و خفه در حالی که به طور کامل آگاه است. این امکان باعث شده است تا ملانی S. در نظر گرفتن کمک به خودکشی.

بند 217 آلمان قانون تا به حال ممنوع کمک به خودکشی. این قانون به تصویب رسید در سال 2015 توسط آلمان در مجلس فدرال برای جلوگیری از انجمن ها و یا افراد از تبدیل انتحاری به یک نوع از کسب و کار. به طور خاص در قانون آمده است که “هر کسی که با قصد کمک به فرد دیگری به خودکشی فراهم می کند procures یا ترتیب این فرصت را برای آن شخص به انجام این کار و که اقدامات در نظر گرفته شده به عنوان یک تکرار پیگیری متحمل مجازات حبس برای مدت بیش از سه سال و یا جریمه نقدی.”

کارشناسان حقوقی باید از آنجا به شدت مورد اینکه آیا قانون نیز جرم مشاوره — و یا صرفا ذکر مثال که یکی ممکن است در پایان زندگی با موارد فوق مواد غذایی است.

Terminally ill patient Melanie S. (DW/W. Dick)

علاج بیمار ملانی S. صحبت با پدر در مراقبت تسکینی ایستگاه

سفر به خارج از کشور به مرگ با عزت

به عنوان یک نتیجه از افرادی که تا سال 2015 به حال تسهیل خودکشی با کمک متوقف شد ، و پزشکان و کارکنان شاغل در hospices شد ترس بیش از حد و حتی مشورت بیماران بر این احتمال است. در نتیجه بسیاری از بیماری علاج افراد سفر به سوییس یا هلند به جای که در آن حتی فعال کمک به خودکشی از طریق یک شخص ثالث قانونی است.

هر کسی که بیش از حد ضعیف یا بدون معنی مالی به کشتی سوار در این سفر اما خود را مجبور به درخواست اعضای خانواده برای کمک به آنها پایان درد و رنج خود را. اعضای خانواده که انجام دیدار نهایی این آرزو بودند تحت تعقیب قرار ندارد. اما چه کسی می خواهید برای بار یکی از بستگان نزدیک و یا یک دوست برای کمک به خود و خودکشی ؟

Medical ethics expert Wolfgang Putz (picture-alliance/dpa/U. Deck)

اخلاق پزشکی متخصص ولفگانگ Putz طرفداران آزاد سازی حقوقی prescriptives در کمک به خودکشی

بسیاری از بیماری علاج افراد عمیقا ناراضی با این وضعیت قانونی و حقوقی. همراه با تعدادی از متخصصان پزشکی و سپس آنها را در زمان به آلمان دادگاه قانون اساسی به چالش بند 217. ولفگانگ Putz, یک متخصص اخلاق پزشکی گفت: DW او معتقد است که زمان قانونی وضعیت در مورد خودکشی با کمک غیرقابل دفاع است و باید اصلاح شود: “در آلمان [پروتستان و کاتولیک] کلیسا هنوز هم اعمال تأثیر قابل توجهی در تصمیم گیری های سیاسی سازندگان حتی اگر ما در یک دولت سکولار است.”

پروتستان و کاتولیک کلیسا در آلمان رد همه اشکال کمک به خودکشی. Putz, از این رو با استقبال از احتمال که آلمان دادگاه قانون اساسی این کشور عالی حقوقی موسسه می تواند به تقویت قانون اساسی تضمین حق تعیین سرنوشت با توجه به خودکشی.

پتانسیل مراقبت تسکینی

رئيس جمهور از انجمن Palliative Medicine, Lukas Radbruch می داند که ضروری است با همدلی و با دقت گوش دادن به بیماران است که با توجه به کمک به خودکشی. در تجربه خود را هر زمان که کسی هرگونه پرسش در مورد این امکان این است که اغلب گریه برای کمک به پایان می. هر زمان که او پس از آن نشان می دهد تسکین درد داروهای آرام بخش علاج بیماران کمال مسرت از انتخاب این احتمال است.

اما او همچنین هشدار می دهد که “اگر دادگاه قانون اساسی قوانین به قراضه بند 217, این می تواند تشویق افرادی که کمک به خودکشی و است که می تواند خطرناک برای توسعه جامعه است.” او معتقد است که بسیاری از بیماری علاج افراد پس از آن که تصمیم به کمک به خودکشی بنابراین به عنوان نه به بار هر کسی. و او تاکید می کند که هیچ کس باید همیشه احساس تحت فشار به مصرف یک مرحله است. نظر خود را در کمک به خودکشی همیشه باید آخرین چاره مطلق.

Palliative care provider Lukas Radbruch (DW/W. Dick)

مراقبت تسکینی ارائه دهنده Lukas Radbruch تنها می تواند به تسکین درد کمک و آرام بخش به علاج بیماران

چه آلمان دادگاه عالی تصمیم می گیرید ؟

این کشور دادگاه در 26 فوریه حکومت که بند 217 ناسازگار با قانون اساسی ساخت کمک به خودکشی یک بار بیشتر ممکن است در آلمان به عنوان آن را قبلا بود. پزشکان خواهد دوباره مجاز به مشاوره با بیماران در مورد این گزینه و ارائه آنها را با داروهای کشنده و در عین حال نه اداره آنها.

دادگاه متوجه شد که افراد حق دارند به “خود تعیین” خودکشی از جمله آزادی به خود زندگی و به کمک طلب کردن
سازمان خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث.

مدافع میرد قبل از تاریخی حاکم

اووه-مسیحی آرنولد یکی از برجسته آلمان خودکشی کمک طرفداران ابتدا در اواسط 1990s. برلین اورولوژیست که در آوریل 2019 پس از متهم قانونگذاران آلمانی و بهداشت و درمان تصمیم گیران قبل از روشنگری طرز فکر زمانی که او پرسید: “چگونه می تواند به افرادی که هرگز مبتلا به یک بیماری جدی خود بود تا بی پروایی نشان دادن به عنوان به قاضی که آیا زندگی یک فرد است که هنوز هم ارزش زندگی؟”

او متقاعد شده بود که علاج افراد کسانی هستند که ذهنی سالم و مستقل از ذهن باید مجاز به انتخاب کنید که آیا یا نه آنها می خواهند برای پایان دادن به زندگی خود را در عزت. آرنولد نقش مهمی در کمک به دیگران انجام خودکشی در ضمن منظور او به طور مداوم نقض سوگند دانشجویان پزشکی و در نتیجه در معرض خطر از دست دادن خود را در آلمان پزشکی مجوز.

آرنولد بود و بارها و بارها گرفته شده و به دادگاه برای نقش خود را در تسهیل خودکشی با کمک و تبرئه در هر زمان. او گفت که او به کمک بیش از 100 نفر در سراسر آلمان در پایان دادن به زندگی خود را — پس از اولین بار به طور کامل بررسی صلاحیت روانی و توانایی را انتخاب کنید.

ادامه مطلب: دادگاه آلمان acquits پزشکان در حال حاضر به عنوان بیماران درگذشت خودکشی

Uwe Christian Arnold, Sterbehelfer und Patientin Ingrid Sander (DW/W. Dick)

پزشک اووه-مسیحی آرنولد همراه علاج بیمار اینگرید S. سال قبل از کمک به او در انتخاب مرگ با عزت

آرنولد یکی از شاکیان که در آلمان دادگاه عالی برای بررسی قانونی بودن بند 217. او برنامه ریزی شده بود به پنج دقیقه قبل از بیانیه دادگاه در آوریل 2019 در خصوص نقش خود را در تسهیل خودکشی با کمک. رئیس دادگاه قانون اساسی آلمان Andreas Vosskuhle به حال به طور خاص خواسته آرنولد به صحبت می کنند قبل از دادگاه برای یادگیری است که در آن شرایط زندگی بیماران ابراز تمایل به مرگ با خودکشی به کمک و چگونه پزشکان مقابله با چنین خواسته. اما آرنولد که دچار سرطان مغز استخوان درگذشت قبل از او می تواند آدرس دادگاه.

آرنولد وکیل اجازه داده شد برای خواندن یک بیانیه توسط مرحوم پزشک. آرنولد هرگز انتظار می رود که بند 217 می گیریم. اما این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در فوریه حاکم است. قضاوت خواهد اعطای مرحوم دکتر آرزو نه به این دلیل که آن را به کسب و کار در حال مرگ آسان تر و نه تشویق به خودکشی — اما از آنجا که آن را به عنوان کمک به مردم بی شماری رنج می برند با یک معضل غیر قابل تصور.

این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده, آلمانی, حکم دادگاه در 26 فوریه.
_____________________________________________________

اگر شما مبتلا به فشار عاطفی یا افکار خودکشی به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن کمک کند بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در جهان, در این سایت: www.befrienders.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>