آلمان Schäuble تقبیح راست AfD برای مهر کردن افراط گرایی

آلمانی سیاسی اصیل زاده انتقاد کرده است جایگزین برای آلمان (AfD) حزب گفت: در آن نیست “قرعه کشی یک خط” به حذف عناصر رادیکال. AfD سیاستمداران مقصر شناخته شده اند بیش از این هفته به کشتار در هاناو.

جایگزین برای آلمان (AfD) حزب “باز به جناح راست افراطی گری” Wolfgang Schäuble رئيس جمهور از فدرال (پارلمان آلمان) به این روزنامه گفت: Handelsblatt در روز شنبه.

“مشکل این است که AfD نمی رسم خط” گفت: انتقاد حزب برای وابستگی خود را با جناح راست افراطی گری.

نظرات خود را به دنبال چندین روز از انگشت اشاره به سمت راست و ضد مهاجر پارتی — سومین در پارلمان آلمان — در پی شب چهارشنبه مرگبار تیراندازی در هاناو که هدف کاربران از دو قلیان میله های زندان.

Schäuble به عنوان مثال از Thuringian AfD رهبر دولت Björn Höcke گفت که می تواند به نام یک فاشیست اشاره به Höcke حمایت دیگر ناسیونالیست و ضد اسلام حرکت Pegida.

بیشتر بخوانید: آلمان آماده برای حملات تلافی جویانه پس از تیراندازی هاناو

اگر هر مشکلی در آلمان نسبت به مهاجران حوادث را به سرعت تشدید می شود که شامل تمام اقلیت ها Schäuble هشدار داد. “ما برای مدت طولانی شناخته شده است که کلمات می تواند به نوبه خود به اقدامات. نمایندگان نمی شود منتشر شده از این مسئولیت,” او اضافه شده است.

سابق وزیر دارایی گفت: آن شد تا به بررسی مقامات به سرعت تعیین انگیزه ها و زمینه های مربوط به هفته گذشته تیراندازی. اما آن است تا دولت به سیاستمداران و دولت را به “نه تنها در مورد بحث به خوبی غنی دموکراسی بلکه اجرای قانون,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: پس از هاناو حمله آلمان مراحل حمایت از مسلمانان

‘نژادپرستانه و تحریک’

سیاستمداران از اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) از حزب سوسیال دموکرات (SPD) و حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) گفت که خدمتگزاران مردم متعلق به AfD باید ترک پست خود را. “این است که از خدمات مدنی که یکی انتظار روشن تعهد به دموکراسی و این چیزی است که این دموکراسی مخفف” گفت: CDU مجلس پاتریک Sensburg. “به نظر من این امکان پذیر نیست به کار با AfD.”

بیشتر بخوانید: صدراعظم آلمان CDU و راست AfD ممکن است نزدیک شدن به همکاری

“AfD کارمندان هیچ جایی در خدمات عمومی” گفت: SPD سیاستمدار Ralf Stegner. کسانی که متعلق به یک حزب را شناسایی و با ناسیونالیستی راست افراطی جناح سیاست است که با آن نژادپرستانه و تحریک خرس ها “سهم قابل توجهی از مسئولیت برای جناح راست تروریسم در آلمان است.”

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

FDP داخلی امور سخنگوی کنستانتین Kuhle ابراز احساسات مشابه. “کسی نمی تواند در خدمات عمومی و در همان زمان می خواهید به لغو رایگان دموکراتیک منظور اساسی,” او گفت:. بیشتر ایده های Thuringian AfD رهبر Höcke تبدیل به “جریان اصلی” در AfD, “هر چه زودتر کارمندان و کارکنان, تجدید نظر باید دخالت خود را در این حزب است.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/mm (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>