آلمان Schäuble خواستار گسترش عملیات نظامی

مجلس رئیس جمهور نامیده می شود برای آلمان به یک نقش فعال بین المللی در دفاع. او گفت: “درس آشویتس” جلوگیری باید کشور را از حفظ تعهد نظامی به متحدان آن است.

مجلس رئیس جمهور Wolfgang Schäuble گفت: Funke رسانه های گروهی منطقه ای روزنامه ها در روز جمعه که آلمان نیاز به مسئولیت های بیشتر در امور نظامی با متحدان خود.

“ما نمی تواند پنهان. اگر اروپا به بازی در یک نقش قوی, پس از آن ما باید بازی بخشی از ما” Schäuble گفت. “ما نمی توانیم همه چیز را به فرانسوی ها و آمریکایی ها.”

جانباز مجلس و طولانی مدت وزیر آنگلا مرکل کابینت گفت: او حمایت, آلمانی, دفاع, Annegret Kramp-Karrenbauer برنامه به ساده بوندس و افزایش هزینه های دفاعی برای رسیدن به ناتو را هدف 2% از تولید ناخالص داخلی.

“هنگامی که فرانسه می خواهد ما را به انجام بیشتر در مورد وضعیت امنیتی در مالی ما پاسخ نمی ماشه شور و شوق در پاریس” Schäuble گفت. “درس های از آشویتس نمی توان استدلال برای گرفتن یک تعهد دائمی.”

Schäuble به رسمیت شناخته شده است که در حال گسترش بوندس ماموریت می تواند یک “اخلاقی هزینه.” اما آلمان “نمی توان در هر صورت در ادامه به تصویب اخلاقی هزینه ها به دیگران است.”

ادامه مطلب: چگونه آلمان کمک به ناتو ؟

Two German soldiers operate a helicopter

مقامات آلمانی شده اند مردد به گسترش عملیات نظامی داده است که این کشور در زمان جنگ گذشته

تحت فشار

آلمان آمده است تحت فشار در حال رشد از درون نظامی ناتو داد و همچنین به عنوان همکار عضو اتحادیه اروپا را به یک نقش فعال تر در دفاع مهم است.

بزرگترین طرفدار افزایش هزینه های دفاعی در ناتو است و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تهدید کرده است که “متوسط” آمریکا تعهد داد اگر کشورهای عضو موفق به دنبال از طریق.

در سال گذشته Kramp-Karrenbauer متعهد به افزایش هزینه های دفاعی به 2 درصد از تولید ناخالص داخلی توسط 2031. اگر برلین به شرح زیر از طریق با آن تعهد آن می تواند آلمان سومین دفاع spender پشت سر ایالات متحده و چین است.

“یک کشور از اندازه ما با ما اقتصادی و قدرت تکنولوژیک ما موقعیت ژئواستراتژیک جهانی و منافع نمی تواند فقط در حاشیه ایستاده و به تماشای او گفت:” در آن زمان است. “آلمان باید در شرکت بین المللی بحث و درایو آنها را رو به جلو است.”

ادامه مطلب: چشم انداز 2020: آلمان سیاست خارجی تقسیم آنجلا مرکل ائتلاف

ls/اس ام اس (dpa AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>