سیاسی آلمان آب و هوا به سوخت راست حملات مانند هاناو

نقش سیاست, نقش در تجدید حیات از راست افراط گرایی نباید دست کم گرفت. نمایش ها بود که طرد شده است برای چندین دهه یک بار دیگر در حال تبدیل شدن قابل قبول است. خواهد سیاستمداران عمل قبل از آن خیلی دیر است ؟

هرگز قبل از آنگلا مرکل گفت در چنین صریح نظر است که آلمان دارای یک نژاد پرستی مشکل است. “نفرت سمی است و مسئول بیش از حد بسیاری از جرایم در این کشور,” او گفت: پس از یک فرد مسلح کشته و نه نفر در شهرستان هاناو در یک نواخته انگیزه قتل است. مجرم بود “عمیقا نژادپرستانه نگرش” فدرال دادستان بعد از آن گفت.

برای سومین بار در نه ماه گذشته یک جناح راست افراطی به انجام یک حمله در آلمان است. این دیگران بودند به گلوله بست و از سیاستمدار والتر Lübcke در ماه ژوئن و هلی کنیسه تیراندازی در ماه اکتبر که منجر به کشته شدن دو رهگذران در طول تعطیلات یهودی از یوم کیپور. اگر بود که کافی نیست, هفته گذشته, پلیس بازداشت یک گروه 12 نفری از مردان به عنوان بخشی از یک گروه نئونازی مظنون به برنامه ریزی حملات در سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان است.

AfD نقش در راست تجدید حیات?

آیا این نفرت — این “سم” صدراعظم صحبت می کند — از آمده است ؟ چه زمین پرورش برای نژادپرستانه و خشونت در آلمان ؟ بیگانه ستیزی در این کشور چیز جدیدی نیست. مطالعات نشان می دهد که 15 تا 20 درصد از جمعیت برگزاری چنین views — اما هیچ کس در دنیا یک نژادپرست است.

ادامه مطلب: چه درایوهای راست AfD موفقیت در شرق آلمان ؟

پس از قتل در هاناو جایگزین برای آلمان (AfD) حزب اتحاد دوباره تحت بررسی. “ما در حال تجربه چگونه اجتماعی, آب و هوا برای مدت زمان طولانی شده است مسموم توسط AfD چگونه نفرت شده است fomented چگونه جامعه تقسیم شده است” گفت: حزب سوسیال دموکرات (SPD) دبیر لارس Klingbeil که به نام AfD به “جناح سیاسی از راست افراطی.”

عادی ایدئولوژی نژادپرستانه

این AfD نه تنها درصدد ناسیونال سوسیالیسم. این حزب همچنین تلاش برای ایجاد ایدئولوژی نژادپرستانه است که بر اساس قومی تبار اجتماعی قابل قبول است دوباره. افرادی که ظاهر و یا نام و نشان می دهد که پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ که سابقه مهاجرت هستند شفاهی حمله و بدخیم. “دیدن مردم به عنوان دشمنان و خود را به عنوان چیزی بهتر ساختن شهروندان به خارجی ها — که یک سم است که نافذ در جامعه ما بیشتر و بیشتر و در نهایت می تواند منجر به این عمل” گفت: Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر صدراعظم مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU).

ادامه مطلب: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

از حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) رهبر مسیحی ویلانوا نیز اظهار تاسف آب و هوای اجتماعی را تشویق می کند که جناح راست افراطی و خشونت است. “این باعث ایجاد یک آب و هوا از نفرت و خصومت نسبت به خارجی ها بلکه برای مثال در برابر دموکرات ها که کاملا بدیهی است که قادر به نفوذ افراد یا گروه ها به استفاده از خشونت است.”

هدف قرار دادن شیشه میله

صحنه جرم در هاناو دو شیشه میله که آباد شده توسط افراد جوان غیر آلمانی تبار. این AfD شده است مبارزه با قلیان بارها از جمله در ایالت هسن که هاناو واقع شده است. این لینک به موارد پلیس پیدا کردن untaxed توتون و تنباکو در طول بازرسی در تعدادی از رستوران ها. این AfD پس از آن اشاره شده این داستان در مبارزات انتخاباتی خود را در یک تلاش آشکار برای لینک شیشه میله با رفتار مجرمانه.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

مجلس لورنز Gösta Beutin از حزب چپ می گوید این فقط راست AfD که مسئول رشد جناح راست تروریسم در آلمان است. نبايد فراموش كرد او گفت که سیاستمداران دیگر مانند وزیر کشور Horst Seehofer, یک عضو مسیحی اجتماعی, اتحادیه اروپا, باواریا, خواهر, حزب CDU را قبلا stoked ترس از خارجی ها از جمله در طول پناهندگان بحران است. “این مردم مانند او بودند که فکری arsonists که پاشیدند بذر نفرت گفت:” Beutin. در سال 2011 به عنوان مثال Seehofer گفت “مقاومت در برابر خواهد تا آخرین گلوله” برای جلوگیری از مهاجرت به سیستم رفاه اجتماعی. در سال 2015 به او لقب مهاجرت “مادر تمام مشکلات است.”

شورای اروپا برای تلفن های موبایل زنگ

آیا آلمان باید یک افراطی مشکل ؟ برای سال سازمان ملل متحد و شورای اروپا گفت: دولت آلمان باید بیشتر برای مقابله با تبعیض و بیگانه ستیزی و نژاد پرستی در این کشور است. پس از این حمله در هاناو چپ حزب مجلس Jan Korte گفت: دولت تا به حال مدت طولانی است که نه تنها دست کم گرفت این موضوع در حال رشد از جناح راست افراط گرایی در آلمان است. “اگر من ممکن است به شما یادآوری می کنند که چگونه در سال های اخیر که قربانی سازمان ها و طرح های دیگر با اشاره به این تروریسم چگونه است که در برخورد با, چگونه شهرداران و سیاستمداران محلی تنها مانده بود که relativization.”

بیشتر بخوانید: آلمان مهاجران: Wooed و تبعیض

بیش از 200 نفر به قتل رسیده اند با راست افراطی از سال 1990 است. “این است که در مورد پایه ماده دموکراتیک جامعه و است که در واقع نه به رسمیت شناخته شده در سالهای اخیر و دهه” گفت: Korte. “افرادی که مشخص شده چه بود و در حال رشد وجود دارد و خندید.”

آلمانی ها باید ایستادگی در برابر بیگانه ستیزی

اما دولت آلمان در گذشته تصویب یک سری کامل از قوانین برای مبارزه با جناح راست و نفرت رو به رشد خشونت و جناح راست تروریسم است. در پی هاناو حمله پلیس حفاظت می شود افزایش یافته است. سیاستمداران باید از خودشان بپرسید اما آیا این اقدامات خیلی دیر آمد. “ما حفاظت از مردم در این کشور که احساس خطر می کنند که دیگر احساس امنیت” عهد SPD دبیر Klingbeil. “همین دلیل است که بسیار مهم است که همه دموکرات ها در این کشور ایستادگی و دیگر سازمان دیده بان و روشن است که ما دیگر نمی خواهد با قبول این نقض تابو است.”

پس از هاناو قتل مردم در سراسر کشور جمع آوری شده برای مطالعه تظاهرات و vigils. رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر جلب خود به خود تشویق زمانی که او گفت: در هاناو: “ما ایستاده هم به عنوان یک جامعه ما نمی توان تهدید ما را اجرا کنید از هر یک از دیگر.” با این کلمات اشتاین مایر صحبت شد برای کسانی که آلمانی ها که نه بیگانه است و نه نژاد پرست.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>