آلمان را مسلمانان تقاضا حفاظت در مساجد

پلیس در آلمان در هفته گذشته گفت: این کشف جناح راست تروریست ها بودند که به توطئه برای حمله به مسلمانان و پناه جویان. گروه اسلامی خواستار از دولت به انجام بیشتر برای حفاظت از آنها.

گروه های مسلمان در آلمان خواسته اند تا دولت را به انجام بیشتر برای حفاظت از مساجد و پس از یک دوجین از اعضای جناح راست ترور سلول دستگیر شدند در روز جمعه.

این گروه افراطی در حال برنامه ریزی برای حمله به سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان است.

“دولت باید یک علاقه” در حفاظت از مسجد جوامع گفت: Aiman Mazyek صندلی شورای مرکزی مسلمانان در آلمان (IGMG) در مصاحبه با مجله آلمانی اشپیگل.

خواستار حضور پلیس

به نام او به صورت “قابل مشاهده پلیس با حضور در مساجد که در گذشته حملات و ضرب و جرح قرار گرفته بود, بالاتر از همه, در زمان های شلوغ مانند در نماز جمعه.”

“ما باید به استفاده از شرکت های خصوصی امنیتی به محافظت از ما مسجد جوامع و مذاکرات منجر به ارائه آموزش در مورد چه باید بکنید اگر یک حمله” اضافه شده Mazyek.

IGMG گفت: دولت وظیفه خود برای ارائه ایمنی شهروندان خود اضافه کرد که “مسلمانان نیز متعلق به این گروه”یک سخنگوی IGMG در کلن روز دوشنبه گفت:.

حدود 100 حمله به مساجد ثبت شده در هر سال با توجه به DITIB بزرگترین آلمانی مسجد در ارتباط است. در هفته های گذشته مساجد در اونا, هاگن اسن و بیلفلد دریافت ایمیل های تهدید حملات بمب.

‘رضایت ضمنی” برای حملات

DITIB که همچنین دارای لینک های نزدیک به ترکیه گفت: هر دو سیاستمداران و جامعه باید روشن ایستادگی در برابر خشونت در آلمان مسلمان جامعه است.

“سکوت اکثریت از جمله در سیاست و جامعه وقتی که می آید به حمله به مسلمانان می تواند گرفته شده به عنوان “رضایت ضمنی.”

آنگلا مرکل سخنگوی Steffen Seibert روز دوشنبه گفت: “این وظیفه دولت و البته از این دولت برای حفاظت از رایگان عمل از دین در این کشور بدون توجه به آنچه دین آن است.”

حفاظت پلیس در آلمان تصمیم گرفته است در یک دولت توسط دولت بر اساس.

زاکسن-آنهالت مقامات دولتی مواجه نقد قوی در پی حمله مرگبار در هلی در اکتبر 2019 که در آن یک فرد مسلح هدف یک کنیسه در یهودیت مقدس ترین روز یوم کیپور. وجود دارد بدون حضور پلیس در کنیسه در طول حمله باعث گروه یهودی به تمدید تلفنی برای بهتر حفاظت پلیس در موسسات یهودی.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>