آلمان حداقل دستمزد موجب بهره وری اما آمار شرکت های کوچک

اندازه گیری به کمک افزایش بهره وری و کاهش پرداخت شکاف پس از آن برای اولین بار نورد از سراسر آلمان پنج سال پیش با توجه به مطالعه. اما آن را نیز مجبور برخی از شرکت های کوچک ،

مقدمه ای در سراسر کشور حداقل دستمزد در آلمان موجب رشد بهره وری کارگر با توجه به یک مطالعه منتشر شده در سه شنبه.

دولت برلین برای اولین بار تاسیس یک حداقل دستمزد در سال 2015 نیاز شرکت به کارکنان خود را پرداخت €8.50 ($9.20) در هر ساعت. در آن زمان حدود 15 درصد از نیروی کار بود و درآمد کمتر از این مبلغ است.

تحقیقات توسط دانشگاه کالج لندن (UCL) و موسسه آلمانی برای کار تحقیقات بازار (AIB) نشان داد که تغییر نمی کند در نتیجه بالاتر افزایش بیکاری در میان کارگران کم درآمد — یکی از ترس های قبل از, سیاست شد نورد از.

“بر خلاف نگرانی های مشخص شده است که قبل از بحث حداقل دستمزد ملی معرفی شد چرا که این منجر به کاهش در اشتغال” UCL محقق مسیحی Dustmann در بیانیه ای گفت.

به جای تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که کاهش پرداخت کارکنان با انتقال به شرکت های بزرگتر که در آن بیشتر شغل تمام وقت نیاز به بهتر صلاحیت شدند و در ارائه.

“حداقل دستمزد, افزایش بهره وری توزیع کارگران از کمتر به بیشتر های تولیدی شرکت” Dustmann گفت. اندازه به طور متوسط از شرکت های بزرگ به عنوان متوسط تعداد کارگران در شرکت های بزرگتر.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا راه اندازی ‘منصفانه حداقل دستمزد’ ابتکار

کوچکتر کسب و کار و خروج از بازار

در سراسر کشور استاندارد کمک به کاهش پرداخت از شکاف ها در سراسر مناطق این مطالعه نشان داد. اما آن را نیز مجبور به بسته شدن برخی از کسب و کارهای کوچک — کسانی که با سه یا کمتر کارکنان — در مناطقی که کمترين قبل از 2015 به طور متوسط پرداخت.

پس 2015, حداقل دستمزد افزایش یافته است از €8.50 به €9.35 و تنظیم شده است به تجدید نظر دوباره در سال آینده.

معرفی شد در زمانی که اقتصاد آلمان بود که با بهره گیری از یک دوره طولانی از رشد بیکاری در پایین ترین سطح خود در 25 سال. Dustmann هشدار داد که به همین دلیل این مطالعه یافته های “لزوما تعمیم به دیگر بازارهای کار و یا دیگر زمان طولانی است.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>