آلمان Maas: مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در زمان ‘بیش از حد طولانی

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر و گفت آن را بیش از حد آهسته است. او همچنین محکوم چین و مجارستان در پاسخ به گسترش COVID-19.

آلمان وزیر امور خارجه روز جمعه گفت که او فکر می کردند که ما تا به حال نشان داده نشده است به اندازه کافی فوریت در پاسخ به بحران گفته است که این ویروس تا به حال نشده است جدی گرفته شود.

در مصاحبه با این مجله خبری اشپیگل, Maas گفت که آلمان و اتحادیه اروپا نمی تواند به واشنگتن و یا پکن به عنوان مدل خود را در دست زدن به بحران است.

“چین در زمان بسیار استبدادی اقدامات در حالی که در آمریکا این ویروس پخش شد را برای مدت زمان طولانی” گفت: Maas. “این دو افراط و نه از آن می تواند یک مدل برای اروپا است.”

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus پاسخ: جدا کردن واقعیت از داستان

Maas گفت: این مجله او امیدوار است واشنگتن خواهد خود تجدید نظر بین المللی روابط در نور از coronavirus بحران و اضافه کرد که مهاجم تجارت و سیاست ممکن است صدمه دیده این کشور توانایی تهیه تجهیزات حفاظتی.

“اجازه دهید ما امیدواریم که که ما خواهد آمد برای خروج از بحران بهتر از آن آغاز شده است. واقعا وجود دارد نه هر گونه اختلاف حتی در آمریکا که بسیاری از اقدامات انجام شده خیلی دیر. بیایید ببینید که چه دولت آمریکا رویکرد به بحث منجر به, آیا ” امریکا و اولین مدل واقعا کار می کند. “

استبداد ‘لازم نیست’

وزیر امور خارجه گفت: چین نباید وانمود کند که آن دیکتاتورانه به اجرای یک مستند تا به حال ثابت شده است درست است.

“واضح است که چنین روایاتی هستند که کار می کرد گفت:” Maas. “اما من فقط می تواند هشدار می دهند در برابر هر کسی که در حال سقوط برای آن است. در هر صورت تاج نشان نمی دهد که هر مدل نسبت به دیگر. است که چرا از آن بسیار مهم است که ما اصلا به سقوط در اروپا است. یک سیستم استبدادی است که لازم نیست به ماندن عملیاتی در چنین یک بیماری همه گیر.”

ادامه مطلب: آنچه زندگی است مانند در پست-مستند ووهان?

این ویروس اولین شکست در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019 اما پس از آلوده بیش از 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان به قتل تقریبا 100,000.

مجارستان اقدامات ‘نه متناسب’

Maas همچنین گفت: قدرت های اتخاذ شده توسط دولت جدید نیز ادامه دارد بازدید به طور گسترده ای به عنوان با استفاده از این بیماری همه گیر به طور نامحدود گسترش خود را به حکومت استبدادی رفت بیش از حد.

“به نظر ما آنها متناسب تا حدودی به دلیل آنها در زمان محدود نیست.”

بیشتر بخوانید: مجارستان: قانون مبارزه با کروناویروس ایجاد ‘عدم’ برای روزنامه نگاران

این نظر توسط Maas تکرار آن از رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen که هفته گذشته گفت که اقدام برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus باید “محدود” و “به شدت متناسب باشد.”

اوربان که حزب حاکم مجارستان مجلس بوده است حق حکومت توسط فرمان در میان همه گیر با زمان محدود در این قدرت و توانایی را به زندان افراد تا پنج سال و اگر آنها گسترش “خبر جعلی” در مورد ویروس.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>