آلمان طولانی ترین در حال اجرا soap opera ‘Lindenstrasse’ به پایان می رسد پس از سه دهه در هوا

نمایش “Lindenstrasse,” تكیه تلویزیون آلمان برای 35 سال به پایان رسید و اجرای آن به دلیل کاهش بینندگان. در سال های اولیه آن یاد شده نشان می دهد شکست بسیاری از تابوهای از جمله اولین گی بوسه در تلویزیون آلمانی.

طولانی در حال اجرا آلمانی سری “Lindenstrasse” تا به حال خود را در آخرین قسمت به روز یکشنبه در یک وداع بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده اما هنوز هم به نمایندگی از پایان دوره به صورت نمادین نشان می دهد.

“Lindenstrasse” برای اولین بار در تاریخ 8 دسامبر 1985 و زد به طور مداوم هر هفته پس از آن. نمایش در روزهای یکشنبه سری تنها در زمان مکث برای تعطیلات و در صورت کلی انتخابات را که در روزهای یکشنبه در آلمان است.

یک بار به طور گسترده ای به تماشای سری انجام شد و توسط آلمانی ARD پخش, اما با توجه به کاهش بینندگان و مسائل مربوط به هزینه های این شبکه تصمیم گرفت در سال 2018 را به آن همه را به یک نزدیک است.

ایجاد شده توسط هانس W. Geißendörfer و بعد ادامه داد: با دخترش حنا Geißendörfer سری شرح زندگی ساکنان همراه داستانی خیابان به نام Lindenstrasse در شهر مونیخ.

A scene from the German soap opera Lindenstraße featuring a gay couple kissing (picture-alliance/dpa/WDR)

نشان می دهد تاریخ را با تبدیل شدن به اولین تلویزیون آلمان نشان می دهد به ویژگی های بوسه در میان, گی, زن و شوهر

در زندگی واقعی نشان می دهد راه اندازی شد و تولید در شهر کلن. در آن سال های اولیه داستان به تصویر کشیده شده در “Lindenstrasse” به طور کلی شکست تابوهای اجتماعی. آن را برجسته اولین بوسه بین یک زوج همجنسگرا نشان داده شده در تلویزیون.

روز یکشنبه آخرین قسمت نشان می دهد 1,758 ام و آن را با عنوان “Auf Wiedersehen” (Goodbye).

این نتیجه با یکی از شخصیت های اصلی هلگا “مادر” Beimer قدم زدن از طریق Lindenstrasse و زل زده در خانه و راه رفتن به سری های مورد علاقه میخانه یونانی رستوران آکروپلیس که در آن ساکنان جشن تولد 80.

نشان می دهد در حال حاضر شده است memorialized مختلف موزه ها در آلمان است. پس نتیجه آن دو قطعه را نشان می دهد مجموعه — هلگا Beimer آشپزخانه و Lindenstrasse اتوبوس در حال تنظیم برای اهدا به آلمان خانه تاریخچه موزه در شهر بن.

jcg/rs (AFP dpa)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>