آلمان دولت تصویب سخنرانی نفرت لایحه

شبکه های رسانه های اجتماعی مورد نیاز خواهد بود به گزارش موارد بیان نفرت به آلمانی محققان اگر این لایحه به تصویب رسید. موارد تبعیض در آلمان افزایش یافته است و قانون گذاران با هدف جلوگیری از افراط گرایی در منبع آن است.

دولت آلمان روز چهارشنبه به تصویب یک لایحه که با هدف سرکوب سخنرانی نفرت در وب سایت رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter.

اگر این لایحه است امضا و به قانون, شبکه های رسانه های اجتماعی را به گزارش آنلاین جنایات نفرت به آلمان فدرال پلیس جنایی (BKA). چنین بیان نفرت مطالب شامل راست تبلیغاتی گرافیک تصاویر از خشونت و قتل و یا تجاوز به عنف و تهدید, پست نشان می دهد که کسی در حال آماده سازی یک حمله تروریستی یا توزیع از کودکان سوء استفاده جنسی تصاویر. این شبکه در حال حاضر نیاز به حذف این پست از سیستم عامل خود را.

این لایحه همچنین گسترش تعریف جنایی تنفرآمیز را شامل تهدید به تجاوز به عنف و یا صدمه به اموال و همچنین عبارات از تصویب جرائم جدی. علاوه بر این جنایات با انگیزه های ضد یهودی را در نتیجه بالاتر جملات.

این اقدامات در انتظار تصویب مجلس فدرال آلمان در مجلس و Bundesrat به مجلس سنا.

خشک کردن زمین پرورش’

وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: قانون جدید نشان می دهد که چگونه مظنون به پیوستن به افراط گرایان و نیروهای خود را برای حمله به مردم و دموکراسی است.

“ما باید خشک کردن زمین پرورش که این افراط گرایی شکوفا,” Lambrecht گفت. او اضافه کرد که سخنرانی نفرت اغلب تحت تاثیر یهودیان پناهندگان و زنان می تواند منجر به دافعه تهدید تجاوز به عنف.

“نژادپرستی و زن ستیزی اغلب نزدیک به هر یک از دیگر زمانی که می آید به محرکین” او گفت:.

در سال 2018 سیاسی با انگیزه های جرم و جنایت افزایش یافته و نزدیک به 20 درصد با توجه به آمار و ارقام از آلمان به وزارت کشور. بیشتر چنین جنایات نفرت به خصوص آنهایی که با ضد یهودی و بیگانه انگیزه متعهد شدند با راست افراطی.

در اکتبر 2019 یک فرد مسلح در تلاش برای ورود به یک کنیسه در آلمان شرقی شهر هاله در طول یهودی یوم کیپور تعطیلات. او را کشته و دو نفر در این نزدیکی هست و دو نفر دیگر مجروح در نزدیکی یک کباب فروشگاه. او در جریان تمام حمله, حرکت یا کشش ناگهانی آمازون جریان خدمات به صورت تصویری پارسه که در طی آن او زن ستیز و بیگانه اظهارات.

بیشتر بخوانید: آلمان کنیسه مهاجم آنلاین جهادی نشان داد

dv/ng (AFP AP dpa, KNA)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>